Adopce zvířátek z Bystroušky

Vážení přátelé Bystroušky,
chtěli bychom Vás poprosit o pomoc a spolupráci.

Už šestým rokem Vám nabízíme možnost adopce zvířátek z Bystroušky. Máme pro to stejný důvod jako ZOO - peněz na provoz není tolik, kolik by bylo potřeba, a proto hledáme sponzory. Pro nás jako školské zařízení je chov zvířat nadstandardní aktivitou, na kterou peníze navíc nedostaneme, přestože zvířata potřebují péči i o volných dnech a o prázdninách, musí se jim topit a svítit a občas potřebují veterináře. Víme však, že setkávání se s živými zvířaty je pro městské děti velkým přínosem. Chtěli bychom oddělení teraristiky zachovat na Bystroušce nejen letos, ale i v dalších letech. Každý Váš finanční příspěvek nám v tom velmi pomůže.

Jak adoptovat zvířátko?

Vyberte si zvířátko, které je Vám sympatické a přineste peníze kanceláře nebo přímo do oddělení teraristiky Kleofášovi, Míše nebo Azrikovi. Někoho z nás najdete na Bystroušce vždy od 12 do 17 hodiny. Získáte certifikát a samolepku s Vaším zvířátkem a Vaše jméno přidáme k seznamu adoptivních rodičů bystrouškovských zvířátek. Peníze lze poslat i na účet číslo 49934621/0100, konst. symbol 0308 pod variabilním symbolem 1050. Pak je třeba dopisem nebo telefonicky oznámit datum a výšku platby, abychom Vám mohli vystavit certifikát. U příspěvků nad 1000,- Kč je možno odečíst si je od základu daně.

Adopční příspěvek na krmení a péči o zvířátka na školní rok

  • činčila, kaloň, mořská želva karetka: 1000,-
  • králík, suchozemská či vodní želva, korálovka, užovka červená, blavor, krajta: 500,-
  • morče, křeček, gekončík, andulka, scink, zebřička, myška, pískomil, kuňka, krysa malá, potkan, hrdlička, křečík džungarský, osmák: 300,-
  • pakobylka, strašilka, sklípkan, bičovka, zlatohlávek: 100,-

Sponzor získá krom certifikátu též možnost přijít se podívat na své zvíře (a nejen na ně) kdykoliv v těchto časech: úterý mezi 15:30 a 16:30, středa a čtvrtek mezi 14:00 a 15:00 a po dohodě i kdykoliv jindy. Jména adoptivních rodičů budou vyvěšena na nástěnce na chodbě před terarijními místnostmi.

Děkujeme všem, kteří jsou ochotni pomoci.