Bystrouška

Aktuality

Zde je přímý link na klientské centrum, pomocí kterého se přihlašuje na naše kroužky, akce a tábory.

Maškarní bál

 Zveme malé děti s rodiči na tradiční Maškarní bál ve čtvrtek 8.3. 17:00 - 18:00 nebo v pátek 9.3. 9:30 - 10:30. Těšte se na královský bál, převlečte se za něžné princezny, ušlechtilé rytíře, na bále budou vítány i jiné pohádkové postavy jako víly, vodník, čaroděj, Karkulka, … Šaty nebo masky si mohou obléci i maminky. Maminky mohou přinést nějakou maličkost k jídlu na závěrečnou slavnostní hostinu. Pro děti, které nechodí na kroužky Hopsání a Malování, je vstupné 50 korun. Na akci se není třeba hlásit.

Velikonoce

 Na Zelený čtvrtek 29. března připravujeme dvě akce

Velikonoční dílny Tradiční akce pro děti z prvního stupně a mladší děti s rodiči. Od 9 do 12 hodin. Čeká Vás pletení pomlázek, zdobení vajíček, pečení jidášků, spousta velikonočního tvoření, možnost pohladit si kuřátka a jiná zvířátka a na závěr divadlo. Na akci není nutno děti předem hlásit.

Zelený čtvrtek na Bystroušce Celodenní program pro děti od 8 do 15 hodin. Dopoledne se děti zúčastní Velikonočních dílen, poté dostanou teplý oběd a čeká je řada her na Bystroušce i venku. Je třeba se předem přihlásit.

Letní prázdniny

 Již se můžete hlásit na naše letní pobytové i příměstské tábory. Chystáme pro vás celkem jedenáct táborů a třeba nabídku příměstských táborů jsme letos rozšířili na celý srpen. Naši nabídku táborů najdete zde.

Přihlašování do kroužků, na akce a tábory

Přihlašování na kroužky, pobytové akce a tábory probíhá pomocí nového webového rozhraní (zaregistrujete se, vyplníte údaje pro každé své dítě a pak už jen kliknete). Nejpozději do několika dní Vám přijde přihláška (tu je třeba vytisknout a podepsat) a údaje k platbě. Zde je podrobně popsáno jak se přihlášovat.