Novinky na Bystroušce

Aktivity z kroužků i pro rodiče

Množí se nám ohlasy od některých rodičů, kteří by si také rádi vyzkoušeli některé naše aktivity. Rádi Vám vyjdeme vstříc a připravíme akce na míru i pro dospělé. Jedinou podmínkou je dostatek zájemců. Takže, pokud Vás láká šerm, animace, modelaření (podívejte se do galerie kroužku) nebo si třeba jen chcete prohlédnout naše zvířátka, napište nám na adresu bystrouska@helceletka.cz Pokud se sejde dostatek zájemců, rádi se Vám budeme věnovat. A nebojte se, věk není nijak limitující :o)


Pololetní prázdniny


Na pololetní prázdniny chystáme specializovaný jednodenní příměstský tábor, pro šermující děti. Půjde o velký Trunaj s mnoha disciplínami a neobvyklými hrami. Lze získat krásné ceny. více o akci

Jarní prázdniny

Na jarní prázdniny pro vás chystáme dva tábory:

Příměstský tábor na Bystroušce zaměřený na stolní hry.

Pobytový tábor v Jeseníkách pro rodiče s dětmi. Již plně obsazeno.

více o táborech


Ztráty a nálezy


Věci zapomenuté dětmi na Bystroušce samozřejmě schraňujeme. Oblečení najdete v předsíni vlevo na věšáku. Cennější věci pak ukládáme v kanceláři. Pokud je to možné, snažíme dohledat vlastníka. Přesto se nám ale stává, že nám na Bystroušce leží klíče, čipy do jídelny a podobné věci, o které se nikdo nehlásí. Pokud Vaši děti něco ztratí, neváhejte a kontaktujte nás.

Přihlašování do kroužků, na akce a tábory

Přihlašování na kroužky, pobytové akce a tábory probíhá pomocí našeho klientského portálu (zaregistrujete se, vyplníte údaje pro každé své dítě a pak už jen kliknete). Nejpozději do několika dní Vám přijde email s informacemi o přihlášce (tu je třeba stáhnout, vytisknout a podepsat) a údaji k platbě. Zde je podrobně popsáno jak se přihlašovat.