Bystrouška

Aktuality

Zde je přímý link na klientské centrum, pomocí kterého se přihlašuje na naše kroužky, akce a tábory.

Letní prázdniny

Během letních prázdnin připravujeme celou řadu pobytových táborů pro děti i rodiče s dětmi. Podrobné informace najdete zde.

Všichni účastníci pobytových táborů potřebují list účastníka a potvrzení od lékaře na tomto formuláři. Účastníci příměstských táborů potřebují jen list účastníka.

Kroužky na příští školní rok

 Školní rok začínáme v týdnu od 25. září ukázkovými hodinami (ve čtvrtek a pátek 28. a 29. 9. kvůli státnímu svátku kroužky nejsou). Do většiny kroužků se lze přihlásit již nyní a to zde. U některých kroužků bude možné přihlašování až později, protože ještě nejsou zcela definitvní časové možnosti lektorů. Zájemci o kytaru se musí předem domluvit v kanceláři Bystroušky, zájemci o flétnu přímo se slečnou lektorkou.

Výukové programy na příští školní rok

 Na výukové programy se lze hlásit od 4. září telefonicky v kanceláři Bystroušky (546 215 652). Zvláště Vánoční a Velikonoční výukové programy se velmi rychle plní.

Přihlašování do kroužků, na akce a tábory

Přihlašování na kroužky, pobytové akce a tábory probíhá pomocí nového webového rozhraní (zaregistrujete se, vyplníte údaje pro každé své dítě a pak už jen kliknete). Nejpozději do několika dní Vám přijde přihláška (tu je třeba vytisknout a podepsat) a údaje k platbě. Zde je podrobně popsáno jak se přihlášovat.