Bystrouška

Aktuality

Otvíráme nové kroužky

Tábory o jarních prázdninách

V průběhu jarních prázdnin připravujeme příměstský tábor i pobytový tábor na horách. Bližší informace najdete zde.

Velikonoce

Velikonoční dílny

pro děti z 1. - 5. třídy a menší děti s rodiči.

Od 9 do 12 hodin.

S sebou: přezůvky, vyfouknutá vajíčka

Cena: 100 Kč na dítě

Čeká Vás pletení pomlázek, zdobení vajíček, pečení jidášků, velikonoční tvoření, možnost pohladit si kuřátka a jiná zvířátka, na závěr divadlo.

Na akci není nutno děti předem hlásit.

Zelený čtvrtek na Bystroušce

jednodenní příměstský tábor od 8 do 15 hodin pro děti z 1. - 5. tříd.

Děti mohou přijít mezi osmou a devátou, zúčastní se dílny, dostanou teplý oběd, zúčastní se pohybových her v tělocvičně i venku.

S sebou: přezůvky, vyfouknutá vajíčka

Cena: 170 Kč (dílna i oběd jsou v ceně).

Je třeba děti předem přihlásit osobně v kanceláři, nebo přes naše internetové stránky (sekce Tábory).

Změny v kroužcích

Kroužek Švadlenky změnil lektorku a nově probíhá ve čtvrtek 17,15 – 18, hledáme ještě několik šikovných děvčat z 3. – 6. třídy. Šití na panenky, na plyšáky, na závěr školního roku třeba i na sebe.

Nabízíme volná místa v pohybovém kroužku Hopsání ve čtvrtek 17-18 a Malování ve středu 15,45 – 16,45. Pro rodiče s dětmi od 2,5 roku.

Kurzy pro dospělé

Kurz Tai-či se v minulém měsíci rozběhl a ještě přijímá nové zájemce. Můžete přijít ve středu v 16,45 – 17,45.

Kurz orientálních tanců čeká ještě na několik zájemkyň, aby mohl být zahájen. Bude probíhat v úterý v 19 hodin. Hlaste se lektorce paní Vlčkové na tel. č. 723 029 456. Plakátek zde.

Po přihlášení dostatečného počtu zájemců otevřeme i kurz Zdravotní cvičení podle Mojžíšové pod vedením zkušené fyzioterapeutky: čtvrtek 19 – 20 nebo pátek 17,15 – 18,15. Cena 80 Kč za hodinu. P prevence inkontinence a funkční ženské sterility, posílení svalů pánevního dna, odstranění svalové dysbalance, zlepšení držení těla. V případě zájmu se hlaste lektorce A. Voráčové, tel. 777633399, avoracova@mail.muni.cz .

Jednorázový kurz „Nefoťte, fotografujte“ by vás měl naučit správnou a dobrou kompozici obrazu a měl by vám ukázat, jak vypadá dobrá, sdělná a vypovídající fotografie. Kurz by vám také měl ukázat, jak se vyhýbat chybám – rušivé prvky v obraze, špatná kompozice, špatný výřez, špatná expozice, atd. Můžete s sebou vzít své fotografie, které prakticky posoudíme a rozebereme. Můžete vzít také fotoaparát. Kurz povede zkušená lektorka paní Eva Fialová. Kurz proběhne v pondělí 21. 3. v 18 – 20,30, pokud se přihlásí dostatečný počet zájemců. Cena 200 Kč. Hlaste se paní Fialové na tel. 545 572 062.