Bystrouška

Aktuality

Zde je přímý link na klientské centrum, pomocí kterého se přihlašuje na naše kroužky, akce a tábory.

Maškarní bál

150 Proběhne v době konání kroužků Hopsání pro rodiče s dětmi, tj. ve čtvrtek 2. března mezi 17:00 a 18:00 a v pátek 3. března mezi 9:30 a 10:30.

Těšte se na královský bál, převlečte se za něžné princezny, ušlechtilé rytíře, na bále budou vítány i jiné pohádkové postavy jako víly, vodník, čaroděj, Karkulka… Šaty nebo masku si mohou obléci i maminky.

Cena pro ty děti, které nechodí do kroužku Hopsání pro rodiče s dětmi, je 50 Kč. Maminky mohou přinést nějakou maličkost k jídlu na závěrečnou slavnostní hostinu.

Jarní prázdniny

Během jarních prázdnin tradičně připravujeme pobytový tábor pro rodiče s dětmi v Jeseníkách, pobytový tábor pro děti v Hostýnských vrších ale i příměstský tábor na Bystroušce pro starší děti zaměřený na stolní hry. Podrobné informace najdete zde.

Přihlašování do kroužků, na akce a tábory

Přihlašování na kroužky, pobytové akce a tábory probíhá pomocí nového webového rozhraní (zaregistrujete se, vyplníte údaje pro každé své dítě a pak už jen kliknete). Nejpozději do několika dní Vám přijde přihláška (tu je třeba vytisknout a podepsat) a údaje k platbě. Zde je podrobně popsáno jak se přihlášovat.