Novinky na Bystroušce

Školní rok 2019 / 2020

Naše kroužky už skončily a vy začínáte přemýšlet, co po prázdninách? Už nyní je otevřeno přihlašování do kroužků na následující školní rok. O některé kroužky je velký zájem, tak si pospěšte, ať máte jisté místo ve vašem oblíbeném kroužku.

Trochu jinak to mají hudební kroužky, na které se hlásí až od srpna a je třeba se vždy nejprve dohodnout s lektorkou, slečnou Vernerovou. Přihlášky, které nesplní tyto podmínky, nebudeme potvrzovat.

Letos je nově třeba na kroužky pro rodiče s dětmi přihlásit nejen dítě, ale i rodiče, který s ním bude na kroužek chodit (za symbolických 50 korun). Jde o to, že podle zákona musí být všichni účastníci kroužků přihlášení. Minimálně jste pak pojištění pro případ úrazu. Bez přihlášeného rodiče nemůžeme potvrdit přihlášku dítěte.


Letní tábory


V létě pro vás připravujeme celkem čtrnáct (!!) různých táborů, pobytových i příměstských.

Některé příměstské tábory mají ještě několik volných míst.

Celou naši nabídku najdete zde.

Přihlašování do kroužků, na akce a tábory

Přihlašování na kroužky, pobytové akce a tábory probíhá pomocí našeho klientského portálu (zaregistrujete se, vyplníte údaje pro každé své dítě a pak už jen kliknete). Nejpozději do několika dní Vám přijde email s informacemi o přihlášce (tu je třeba stáhnout, vytisknout a podepsat) a údaji k platbě. Zde je podrobně popsáno jak se přihlašovat.