Bystrouška

Aktuality

Zde je přímý link na klientské centrum, pomocí kterého se přihlašuje na naše kroužky, akce a tábory.

Přihlašování do kroužků

Kroužky začínají v týdnu od 3. října. Přihlašování do kroužků probíhá pomocí nového webového rozhraní (zaregistrujete se, vyplníte údaje pro každé své dítě a pak už jen kliknete). Zde je podrobně popsáno jak se přihlásit do kroužku.

Na první schůzku se děti mohou přijít nezávazně podívat a přihlášku donést až poté. Na druhou stranu mají kroužky omezenou kapacitu a nemusí na vás zbýt místo. Kroužky je třeba zaplatit (nejlépe na účet) nejpozději do poloviny října (nezávisle na tom, co vám oznamuje automatický systém).

Hudební kroužky

Flétna: naše lektorka už má obsazeno. Vzhledem k tomu, že evidujeme další zájemce, hledáme lektora na středu. V případě zájmu o flétnu ve středu kontaktujte paní Míšu Jelenovou.

Kytara: V úterý je možno vzít jednoho zájemce s roční zkušeností s hrou na kytaru do dvojice od 17:15 do 18:00. Pondělí je plně obsazeno. V pátek jsou volné hodiny 17:25 – 18:10 a 18:15 – 19:00.

Výukové programy na rok 2016 / 17

Aktuální nabídku našich výukových programů si můžete stáhnout zde. Nabízíme větší množství novinek a přepracovaných programů.