Bystrouška

Aktuality

Zde je přímý link na klientské centrum, pomocí kterého se přihlašuje na naše kroužky, akce a tábory.

Velikonoce

 Na Zelený čtvrtek 29. března připravujeme Velikonoční dílny Je to již tradiční akce pro děti z prvního stupně a mladší děti s rodiči. Od 9 do 12 hodin. Čeká Vás pletení pomlázek, zdobení vajíček, pečení jidášků, spousta velikonočního tvoření a možnost pohladit si kuřátka a jiná zvířátka. Na akci není nutno děti předem hlásit.

Upozornění

 V pondělí 30.4. budou na Bystroušce probíhat úpravy podlah. Nebudou se konat kroužky Vrabčáci, Dračí doupě, Vystřihovánky, Modeláři a Dřevárny 3. Chybějící schůzku nahradíme v červnu.

Letní prázdniny

 Již se můžete hlásit na naše letní pobytové i příměstské tábory. Chystáme pro vás celkem jedenáct táborů a nabídku příměstských táborů jsme letos rozšířili na celý srpen. Naši nabídku táborů najdete zde.

Přihlašování do kroužků, na akce a tábory

Přihlašování na kroužky, pobytové akce a tábory probíhá pomocí nového webového rozhraní (zaregistrujete se, vyplníte údaje pro každé své dítě a pak už jen kliknete). Nejpozději do několika dní Vám přijde přihláška (tu je třeba vytisknout a podepsat) a údaje k platbě. Zde je podrobně popsáno jak se přihlášovat.