Novinky na Bystroušce

Divadelní představení

Čtvrtek 12. prosince Vánoční pohádky od dětí pro děti

Dovolujeme si Vás pozvat na předvánoční představení dramatického a tanečního kroužku. Čeká Vás jedno krátké taneční vystoupení a tři pohádky: O Pejskovi a kočičce, Císařovy nové šaty a Sněhová královna. Tak neváhejte a přijďte!

Začátek v 18:00. Vstupné dobrovolné.

Pozor, akce se nekoná na Bystroušce, ale ve Společenském centru Bystrc, Odbojářská 2.

Vánoční dílny

V sobotu 14. prosince od 9:00 do 12:00.

Tradiční tvořivé dílny pro školní děti a předškolní děti s rodiči

Čeká vás vánoční tvoření s použitím chvojí a jiných přírodních materiálů, vyrobíte si drobné dárky a přáníčka z papíru a látek, upečete si něco dobrého, na pohlazení budou čekat králíci a morčata. Na závěr vás potěší vánoční divadlo.

S sebou: přezůvky

Cena: 150 Kč, sourozenci do 2 let zdarma

Na akci se není třeba hlásit předem.

Jarní prázdniny

Během Jarních prázdnin pro Vás připravujeme pobytový tábor pro rodiče s dětmi v Jeseníkách (Míša Jelenová) a příměstský tábor pro děti z 1. až 5. třídy na Bystroušce (Pavel „Azrik“ Plíšek). Podrobné informace v sekci Tábory. Již se můžete hlásit.

Přihlašování do kroužků, na akce a tábory

Přihlašování na kroužky, pobytové akce a tábory probíhá pomocí našeho klientského portálu (zaregistrujete se, vyplníte údaje pro každé své dítě a pak už jen kliknete). Nejpozději do několika dní Vám přijde email s informacemi o přihlášce (tu je třeba stáhnout, vytisknout a podepsat) a údaji k platbě. Podepsanou přihlášku stačí donést na první schůzku kroužku.