Novinky na Bystroušce


Školní rok 2018 / 2019

Nový školní rok, a s ním i všechny kroužky, začal na Bystroušce 24. září 2018. Mnoho kroužků je již bohužel obsazeno, ale přesto se sem tam ještě najde volné místo. Podrobné informace najdete v sekcích kroužky pro děti a kroužky pro dospělé. Do vybraných kroužků se prosím přihlašujte přes náš klientský portál. Papírovou podepsanou přihlášku prosím vezměte s sebou na první lekci. Platbu prosíme uhradit do konce října. Děkujeme.

Podzimní akce a tábory

Během podzimu pro všechny děti (nejen z kroužků) připravujeme celou řadu akcí a výprav. O podzimních prázdninách, v pondělí 29. října a úterý 30. října, se na Bystroučce koná příměstský tábor, který je určen dětem na prvním stupni základní školy. Kromě příměšťáku se s vámi moc rádi potkáme také na pobytovém táboře pro Vrabčáky, rodiče a kamarády v Moravském krasu. A naši mineralogové vyrazí ve stejném termínu do Českého ráje.

Podzim pomalu zakončíme vítáním svatého Martina, 9. listopadu, kdy pro vás připravujeme tradiční Martinskou slavnost. Podrobné informace najdete v sekci akce. Těšíme se na viděnou alespoň na některé z akcí.

Přihlašování do kroužků, na akce a tábory

Přihlašování na kroužky, pobytové akce a tábory probíhá pomocí našeho klientského portálu (zaregistrujete se, vyplníte údaje pro každé své dítě a pak už jen kliknete). Nejpozději do několika dní Vám přijde email s informacemi o přihlášce (tu je třeba stáhnout, vytisknout a podepsat) a údaji k platbě. Zde je podrobně popsáno jak se přihlašovat.