Bystrouška

Aktuality

Zde je přímý link na klientské centrum, pomocí kterého se přihlašuje na naše kroužky, akce a tábory.

Druhé pololetí

Na druhé pololetí není třeba nová přihláška. Údaje k platbě Vám dojdou e-mailem během ledna.

Změny v termínech chovatelských kroužků

Od nového pololetí (6. 2. 2017) dojde bohužel k významným změnám v termínech obou Chovatelských kroužků. Důvodem jsou studijní povinnosti jejich lektorky. Nově tak kroužky budou fungovat v těchto dnech a časech:

  • Chovatelé středa - ve středu 16:30 - 18:00
  • Chovatelé čtvrtek - ve čtvrtek 14:30 -16:00

Uvědomujeme si, že pro řadu z Vás je změna velmi nepříjemná, a za způsobené potíže se omlouváme. Kroužky se záměrně nejmenují jako doposud 1 a 2, protože je jedno, do kterého kroužku jste doposud chodili - můžete se přihlásit do kteréhokoli z obou nových.

Kapacita obou termínů není neomezená - prosíme, pokud Vám nové termíny vyhovují, přihlaste se do nich včas. Přihlašování bude možné od pondělí 16. 1. 2017 (8:00).

Promítání, přespání a výprava Vrabčáci

V pátek 20. a sobotu 21. ledna připravujeme sérii akcí pro děti z kroužků Vrabčata a Vrabčáci. Podrobné informace najdete zde.

Jarní prázdniny

Během jarních prázdnin tradičně připravujeme pobytový tábor pro rodiče s dětmi v Jeseníkách, pobytový tábor pro děti v Hostýnských vrších ale i příměstský tábor na Bystroušce pro starší děti zaměřený na stolní hry. Podrobné informace najdete zde.

Přihlašování do kroužků, na akce a tábory

Přihlašování na kroužky, pobytové akce a tábory probíhá pomocí nového webového rozhraní (zaregistrujete se, vyplníte údaje pro každé své dítě a pak už jen kliknete). Nejpozději do několika dní Vám přijde přihláška (tu je třeba vytisknout a podepsat) a údaje k platbě. Zde je podrobně popsáno jak se přihlášovat.