Novinky na Bystroušce

Školní rok 2019 / 2020

Naše kroužky začínají v týdnu od 23. září. Těšíme se na Vás.

Na kroužek se je třeba předem přihlásit pomocí našeho klientského centra. O některé kroužky je velký zájem, tak si pospěšte, ať máte jisté místo ve vašem oblíbeném kroužku.

Již plné kroužky: Chovatelé 1 a 2, Vrabčáci, Animáček, Modeláři, Vystřihovánky, Mineralogické kroužky, Lego kroužky, Dramatické kroužky, Hopsání 1, kytara s panem Řezníkem

Téměř plné kroužky: Dřevárny, Vrabčata, Tančíme pro radost, Šikovné tlapky

Nově jsme otevřeli kroužek Chovatelé 3 (středa) a zvýšili jsme kapacitu kroužku Dívčí klub.

Trochu jinak to mají hudební kroužky, kdy je třeba se vždy nejprve dohodnout s lektorem na konkrétní lekci.

Letos je nově třeba na kroužky pro rodiče s dětmi přihlásit nejen dítě, ale i rodiče, který s ním bude na kroužek chodit (za symbolických 50 korun). Jde o to, že podle zákona musí být všichni účastníci kroužků přihlášení. Minimálně jste pak pojištění pro případ úrazu. Bez přihlášeného rodiče nemůžeme potvrdit přihlášku dítěte.


Přihlašování do kroužků, na akce a tábory

Přihlašování na kroužky, pobytové akce a tábory probíhá pomocí našeho klientského portálu (zaregistrujete se, vyplníte údaje pro každé své dítě a pak už jen kliknete). Nejpozději do několika dní Vám přijde email s informacemi o přihlášce (tu je třeba stáhnout, vytisknout a podepsat) a údaji k platbě. Podepsanou přihlášku stačí donést na první schůzku kroužku.