Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
pobocky:bystrouska:start [2019/08/11 19:59]
azrik [Letní tábory]
pobocky:bystrouska:start [2019/08/11 20:01] (aktuální)
azrik [Školní rok 2019 / 2020]
Řádek 18: Řádek 18:
 <WRAP 450px column> <WRAP 450px column>
  
-Naše kroužky ​už skončily a vy začínáte přemýšlet, co po prázdninách?​ **Už nyní je otevřeno přihlašování do kroužků na následující školní rok.** O některé kroužky je velký zájem, tak si pospěšte, ať máte jisté místo ve vašem oblíbeném kroužku.+**Naše kroužky začínají v týdnu od 23. září.** Těšíme se na Vás.
  
-Trochu jinak to mají hudební kroužky, ​na které se hlásí až od srpna a je třeba se vždy nejprve dohodnout s lektorkou, slečnou Vernerovou. Přihlášky,​ které nesplní tyto podmínky, nebudeme potvrzovat.+Na kroužek se je třeba předem přihlásit pomocí našeho klientského centra. O některé kroužky je velký zájem, tak si pospěšte, ať máte jisté místo ve vašem oblíbeném kroužku. 
 + 
 +Trochu jinak to mají hudební kroužky, ​kdy je třeba se vždy nejprve dohodnout s lektorkou, slečnou Vernerovou. ​
  
 Letos je nově třeba na kroužky pro rodiče s dětmi přihlásit nejen dítě, ale i rodiče, který s ním bude na kroužek chodit (za symbolických 50 korun). Jde o to, že podle zákona musí být všichni účastníci kroužků přihlášení. Minimálně jste pak pojištění pro případ úrazu. Bez přihlášeného rodiče nemůžeme potvrdit přihlášku dítěte. Letos je nově třeba na kroužky pro rodiče s dětmi přihlásit nejen dítě, ale i rodiče, který s ním bude na kroužek chodit (za symbolických 50 korun). Jde o to, že podle zákona musí být všichni účastníci kroužků přihlášení. Minimálně jste pak pojištění pro případ úrazu. Bez přihlášeného rodiče nemůžeme potvrdit přihlášku dítěte.