Výukové programy pro mateřské školy

Pro mateřské školy jsme připravili dva přírodovědné programy. Každý program trvá asi 1,5 hodiny a je určen pro skupinu asi 20-25 dětí. Obvykle program začíná v 10 hodin a končí v 11:30, ale není problém posunout začátek podle Vašich potřeb. Děti jsou rozděleny do dvou skupin a každé se věnuje jeden učitel. Program sestává ze dvou částí, které jsou odděleny krátkou přestávkou. Oba programy probíhají na našem centru (jiank bychom mohli dětem ukázat jen velmi omezený počet zvířátek).

Přihlašování na programy: Přihlášení je možné telefonicky: 546 215 652 (nejlépe se nám dovoláte mezi 8 a 9 hodinou a mezi 12 a 14 hodinou). Dále prosíme, abyste nám zhruba 2-3 dny před termínem výukového programu potvrdili, že přijdete (stačí na záznamník).

Cena: 40 Kč/dítě

Na programy si noste přezůvky a svačinu.

Světem zvířat

Děti si prohlédnou zblízka naše terarijní zvířata: gekončíky, blavora, suchozemské, sladkovodní i mořské želvy, hady, andulky, křečky, myši, osmáky a pískomily, morčata, činčily a králíky, kaloně, pakobylky a strašilky a další terarijní zvířata. Potom si mohou pod dohledem většinu z nich pohladit. Povídání o tom, čím se tato zvířata živí a jakou péči vyžadují. Hry s přírodovědnou tématikou.

Lesní království

(leden, únor)

O významu lesa, zvířata a jejich potrava, dramatizace pohádky, stopy zvířat – výtvarná činnost s originálními razítky, hry a písničky, ukázky živých zvířat.