Archiv aktualit

web soutěže 1/7 Robotárna opět sbírala úspěchy a stačilo přitom jen robotem posbírat z hřiště hračky. Klukům patří gratulace a díky! A pokud vás roboti zajímají, můžete sbítat s nimi! Své unikátní kroužky otvírají i letos.Otevřít nabídku 18/6 Spustili jsme přihlašování do kroužků na nový školní rok a vy máte jedinečnou šanci najít kroužky, které vás budou bavit, ve kterých budete růst a určitě najdete kamarády! Pojďte vybírat!

29/5 Klientský portál se změnil k lepšímu. Také on teď víc chrání Vaše osobní údaje. Nově vám nezasílá přihlášky emailem, ale nabídne je ke stažení. Nevíte jak na to? Připravili jsme pro Vás malou nápovědu.

4/6 Zakončení školního roku se ve slavnostním duchu chystá na Bystroušce, kde se v pátek 15. 6. odehraje závěrečný koncert hudebních kroužků. Poslední zvonění se v pohodovém duchu rozezní také pobočkou Frikulín v pátek 22. 6.

23/5 Tábor na poslední chvíli? Určitě nejste sami, kdo ještě nevyřešili prázdninový program. U mnoha našich táborů už svítí „obsazeno“, na některých ještě čeká pár volných míst. Zkuste pohledat, nabídka je i letos hodně bohatá!

25/5 GDPR vešla v platnost a my od dnešního dne zacházíme s osobními údaji našich klientů v souladu s ní. Přehledné a stručné informace o způsobu zpracování osobních údajů najdete v sekci „Co vás zajímá“.

23/5 Blíží se den dětí… a vy si tím pádem můžete užít skvělý víkend. Už v pátek ve Slatině sartuje Pohádková olympiáda. V neděli se v Bítýšce otevře tradiční Pohádková cesta. A v Řečkovicích až v pátek 1. 6. Slavíme s pejskem a kočičkou.

23/5 Superhrdinům se dařilo skvěle! Společná akce všech našich poboček se skvěle vydařila. Přálo nám počasí, aktivity klaply na jedničku, všichni se skvěle bavili a kdo chtěl, ten se i něco naučil! Mrkněte na facebook na fotky.

23/5 Tábor na poslední chvíli? Určitě nejste sami, kdo ještě nevyřešili prázdninový program. U mnoha našich táborů už svítí „obsazeno“, na některých ještě čeká pár volných míst. Zkuste pohledat, nabídka je i letos hodně bohatá!

3/5 Květnový newsletter je venku! To znamená, že pro vás máme čerstvé informace, novinky a pozvánky. Můžete si ho přečíst tady. A nebo na začátku května ve svém mailu! Stačí se přihlásit k odběru.


25/4 Pozor na hlavu! Čarodějnice v těchto dnech prolétají hodně nízko. O víkendu přistanou „na Ostrůvku“ ve Veverské Bítýšce na akci s Veverkou a také na zahradě Frikulína v Řečkovicích. Tak připravte košťata!

23/4 Kamenačky na exkurzi ve Vídni Na facebooku naší přírodovědné stanice se můžete podívat na fotky z této unikátní akce. Najdete tam ale i informace a obrázky o pobočce samotné. Staňte se fanoušky a mějte info vždy po ruce!

12/4 Chystáme pro vás pořádnou akci! Tvrdě na ní makají všechny naše pobočky a bude stát za to! Superhrdinové: 100 let republiky bude skvělé odpoledne pro celou rodinu! Startujeme v pátek 18/5, ve 14:00. více...

12/4 Míst na táborech ubývá a to i na těch, které patří našim nejmenším táborníčkům. Pro ty chystáme příměšťáky po celé léto na Frikulínu, Rákosníčkovo léto v červenci na Domečku a na konci srpna také hudební Pastvinku v Kominíčku.

9/4 Dubnový newsletter je venku! To znamená, že pro vás máme čerstvé informace, novinky a pozvánky. Můžete si ho přečíst tady. A nebo na začátku května ve svém mailu! Stačí se přihlásit k odběru.

3/4 Všechno velikonoční tvoření na našich pobočkách dopadlo na výbornou a Vy se o tom můžete přesvědčit. Třeba na facebooku Fantázie nebo youtube kanálu Bystroušky


27/3 Od čtvrtku do pondělí bez kroužků Po dobu velikonočních prázdnin se se svými kamarády v našich kroužcích nepotkáte. Ale nezoufejte, ve čtvrtek nás čeká spousta jarních akcí. Tak se stavte!

13/3 Taky se už připravujete na Velikonoce? Pokud potřebujete inspiraci, podívejte se na fotky z víkendového jarmarku na Veverce. Nebo víte co? Přijďte si pro nápady tento víkend třeba na Jarmark na Frikulínovi!

01/3 Do světa letí březnový newsletter. Najdete v něm jako vždy celou řadu informací, novinek a pozvánek. Nechcete už o ně přijít? Můžete je mít ve svém emailu. Stačí se přihlásit k odběru.

19/2 Tým z Robotárny uspěl na letošní Robotiádě! Klukům děkujeme, blahopřejeme a držíme palce v další práci. Na tu se můžete podívat na facebooku pobočky.