Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
pobocky:ddmhelceletova:aktuality:start [2019/11/27 11:45]
zuzana.cervinkova
pobocky:ddmhelceletova:aktuality:start [2019/12/02 14:36] (aktuální)
zuzana.cervinkova
Řádek 3: Řádek 3:
 <WRAP group> <WRAP group>
 <WRAP 60% column> <WRAP 60% column>
 +
 +{{ :​pobocky:​ddmhelceletova:​20181123163928_img_3001_2_.jpg?​420nolink |}}
 +
 +==== Už máte svůj věneček? ====
 +
 +První adventní svíčku budeme zapalovat již tuto neděli a tak je nejvyšší čas se připravit a ozdobit domov vlastnoručně vyrobeným adventním věncem.
 +
 +Rádi byste letos přenechali tvoření tradiční adventní ozdoby dětem? Už tento **pátek 29. listopadu** pro ně naše pobočka [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​bystrouska/​start|Bystrouška ]] připravuje dílničku, kde mohou popustit uzdu fantazii a společně s kamarády zažít radost z vlastnoručně vyrobených dekorací. K večeru přivítají na Bystroušce také všechny dospěláky. Dílna na výrobu věnců se v pátek dětem i dospělým otevře také na pobočce [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​akce/​start|Domeček]]. Místní tvoření ocení především ti z vás, kteří mají rádi přírodnější a decentní zdobení. Výrobu věnců můžete spojit také s návštěvou adventní dílny, kterou pro vás na Domečku připravují. Těšte se na voňavé motání medových svící, odlévání mýdel, nebo třeba výrobu svícínku a vánočních ozdob.
 +
 +I **v sobotu 30. listopadu** se budeme na zapálení první adventní svíčky řádně připravovat. Těšit se na vás budou kolegové v řečkovickém [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domino/​start|Dominu]],​ kde si věnce dozdobíte přírodními materiály, stuhami a mnoha dalšími dekoracemi. Máte to do Řečkovic daleko? V sobotu budou celý den vazby adventních věnců probíhat také na pobočce [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​fantazie/​is/​akce|Fantázie]],​ **ve Slatině i Židenicích**.
 +
 +Rádi byste si vyrobili věnec a pořídili třeba i první vánoční dárků? Z pobočky [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​frikulin/​start|Frikulín]] si v tomto roce můžete kromě věnce odnést také spoustu dalších vánočních dekorací, dárečků a svátečních zážitků. Letos se **v sobotu 30. listopadu** můžete kromě vyrobených věnců potěšit také na místním [[https://​www.facebook.com/​events/​342915963206863/​permalink/​352128385618954/​|tradičním vánočním jarmarku]]. Vánoce jsou přece hlavně svátky pohody a společných prožitků. Zastavte se s přáteli nasát adventní atmosféru. Kromě tematického tvoření se potkáte třeba s místními šikovnými tvůrci rukodělných výrobků, popovídáte si s nimi, občerstvíte se domácími dobrotami, zaposloucháte se do tónů kytary našich nadaných žáků, nebo se inspirujete uměním od mladých výtvarníků. V sobotu vám to nevyjde? [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​veverka/​is/​akce|Jarmark]] pro vás připravuje i naše pobočka [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​veverka/​start|Veverka]],​ a to o den později, **v neděli 1. prosince**.
 +
 +
 +\\
 +
 +----
 +
  
 {{ :​pobocky:​ddmhelceletova:​talir_2_.jpg?​420nolink |}} {{ :​pobocky:​ddmhelceletova:​talir_2_.jpg?​420nolink |}}