Dokumenty ke stažení

Vnitřní řád organizace je ke stažení zde: Vnitřní řád
Manuál k přihlášení přes náš on-line systém: Manuál

Harmonogram školního roku

školní rok: 2.10.2017 – 1.6.2018
podzimní prázdniny: 26. a 27. 10. 2017
vánoční prázdniny. 23. 12. 2017 - 2. 1. 2018
jednodenní pololetní prázdniny: pátek 2. 2. 2018
jarní prázdniny pro Brno město i venkov: 5.2. - 11. 2. 2018
velikonoční prázdniny: 29. a 30.3. března
Poznámka: Pátek 30. března 2018 je zároveň tzv. ostatním svátkem podle zákona č. 245/2000 Sb., o státních svátcích, o ostatních svátcích, o významných dnech a o dnech pracovního klidu, ve znění pozdějších předpisů.

Proč máme zkrácený školní rok? V létě pro vás i vaše dítka realizujeme rozličné tábory a to jak příměstské, tak pobytové. Na tyto tábory je třeba se nachystat a nabrat sílu. Mezi kroužky probíhajícími během školního roku a tábory je jen málo možností, kdy se můžeme zodpovědně připravovat a inspirovat. Proto toto období volna.

Storno podmínky

Storno podmínky kroužků:
Pokud se jedná o zrušení účasti v kroužku ze závažných a podložitelných důvodů, vracíme alikvótní část úhrady poníženou o náklady vzniklé s rezervací místa pro klienta (nákup materiálu, pronájem prostor, které nejsou naše apod.). Jestliže nejsou důvody pro zrušení účasti v kroužku závažné, úplata propadá, anebo lze převést do jiného, Vámi zvoleného kroužku, za předpokladu, že je v něm volné místo. V případě, že se účastník 5x za sebou nezúčastní činnosti a neinformoval o své nepřítomnosti vedoucího, je považován za odhlášeného.


Storno podmínky táborů a akcí:

  • Pokud je účast zrušena 30 dní před 1. dnem konání aktivity, storno podmínky jsou 40% z celkové ceny za zrušeného účastníka.
  • Pokud je účast zrušena 20 dní před 1. dnem konání aktivity, storno podmínky jsou 70% z celkové ceny za zrušeného účastníka.
  • Pokud je účast zrušena 10 dní před 1. dnem konání aktivity, storno podmínky jsou 100% z celkové ceny za zrušeného účastníka.
  • Při zajištění platícího náhradníka se vrací celá zaplacená část.

Rodné číslo

Proč chceme, abyste uváděli rodné číslo?
Jako školská organizace jsme pojištění pro úraz nejen našich zaměstnanců, ale také dětí a dospělých, kteří nás navštěvují. V případě, že je potřeba pojištění využít, musíme znát všechny údaje našeho přihlašovaného. Jestliže se rozhodnete RČ neuvádět, vzdáváte se nároku čerpat případné pojištění přes naši organizaci.