Už máte plány na pololetní prázdniny?

Jedny prázdniny sotva skončily a my už plánujeme, co podniknout o těch příštích, které letos vyšly na pátek 31. ledna! Ještě nevíte, jaký program dětem připravit na zasloužené pololetní prázdniny? Co takhle dopřát jim pořádnou legraci s kamarády a přihlásit je na některý z našich příměstských táborů?

Kdo rád vyrábí krásné věci, má rád společnost a dobrodružné výpravy po okolí, užije si pololetní tábor na Veverce, nebo Fantázii. Všechny malé průzkumníky a vědátory zaujme zábavný příměšťák ve Vida centru, který plánuje naše pobočka Domeček. A že i jóga může být zábavná a hravá, se děti dozví na pobočce Bystrouška na tamním jógovém příměstském táboře, kde nebude chybět ani spousta her a výtvarné tvoření.

Spoustu zimních aktivit i jiné legrace připravujeme také na jarní prázdniny. Celou širokou nabídku táborů najdete tady.


všechny novinky...

Pozvánky na akce

Výstava dětí z kroužků Domino
do 31. ledna
» KJM v Králově Poli

Srdečně Vás zveme na výstavu dětských prací z našich kroužků. výstavu můžete navšívit po celý leden 2020. Výstava se tradičně koná ve vestibulu knihovny. Vstup je zdarma, není potřeba průkazka do knihovny.
podrobnosti...

Ukázková lekce kroužku Čtenáři v dětech
28. ledna
16:45 - 17:45 » Bystrouška

Přijďte nakouknout na ukázkovou hodinu nového kroužku. V kroužku chceme dětem ukázat, jak vnímat text po vizuální i obsahové stránce. Naučíme se pracovat s příběhem a jeho poselstvím, budeme rozvíjet čtenářskou a informační gramotnost. Společně s rodiči a dětmi budeme objevovat svět české i světové literatury pro děti a mládež.
http://www.helceletka.cz/doku.php/pobocky/bystrouska/is/akce

Malovaná trička
9. února
15:00 - 18:00 » Veverka

Přijďte si vytvořit zcela originální tričko, sukni nebo třeba košili. Malování je vhodné pro všechny tvořivce, i pro ty, kteří si nejsou při kreslení příliš jistí. K malování budeme používat stříkací barvy, efektní barvy na textil, šablony a razítka.
podrobnosti...

Podporují nás
Společenská zodpovědnost
Evropské projekty
Výroční zprávy
Volná místa