Novinky a důležité informace

Co letos pod stromeček?

4. 12. 2018
Vánoce jsou tu co by dup a vy přemýšlíte, jakým dárkem letos potěšit třeba babičku s dědečkem? U srdce je nejvíce zahřejí stejně ty vlastnoručně vyrobené. Proto si pro vás Helceletka připravila celou řadu vánočních dílniček, na kterých si spolu s námi vyrobíte krásné rukodělné dárky.

Začínáme v pátek 7. 12. od 13 hodin na Kominíčku. Zapojit se mohou všechny děti školou povinné a z dílničky si odnesou vlastní přáníčko, nebo krásné zimní sněžítko.

Všechny milovníky jídla potěšíte sladkou dobrotou. Přijďte v sobotu 8. 12. na Frikulín a upečte vašim blízkým krásně zabalené jedlé dárky. Kromě pečení si společně vyrobíme i ozdoby na vánoční stromeček z udržitelných materiálů. Voňavá a pohodová vánoční atmosféra zaručena.

V sobotu 8. 12. dopoledne to vánočně zavoní i na Bystroušce. Kromě cukroví, můžete babičce vyrobit také vánoční přání a dekoraci na stůl z přírodních materiálů. Po odvedené práci na vás bude za odměnu čekat pohádka.

O víkendu se vám to nehodí? Pojďte vyrábět v pondělí 10. 12. v podvečer na Sluníčko. Kromě dárečků pro vaše blízké si můžete vyzkoušet upéct vlastní staročeský vrkoč. Popíjení vánočního čaje nebo dětského punče nás jistě uvede do té správné vánoční pohody.

Nasát atmosféru blížících se Vánoc přijďte také v pátek 14. prosince na Domeček. Na akci Po roce Vánoce! můžete udělat radost blízkým nebo i sobě a ušít vánoční ozdobu nebo potisknout plátěnou tašku. U srdce vás navíc zahřeje a vánočně naladí kromě ovocného punče také společné zpívání koled.

Vánoční tvořivé dílny nemohou chybět ani na naši kreativní pobočce Domino. V sobotu 15. 12. od 9:30 se budou vyrábět skleněné lucerničky, kufřík na drobnosti pro kutily nebo pro všechny parádnice a samozřejmostí jsou tradičně ozdoby na stromeček, tentokrát z drátků.

Do ekologicky šetrného vyrábění se letos pustí na Fantázii v sobotu 15. 12. odpoledne na Přemyslově náměstí ve Slatině. Recyklované nebo udržitelné dárečky jistě potěší nejednoho ochránce naší planety.

Těšíme se na společné adventní setkání!


všechny novinky...

Pozvánky na akce

Vánoční dílničky
15. 12. 2018 | 9:30 - 12:00
» Domino (Řečkovice)

Dílničky pro děti i dospělé. Budeme vyrábět skleněné lucerničky, kufřík na drobnosti pro kutily nebo pro všechny parádnice a samozřejmostí jsou tradičně ozdoby na stromeček, tentokrát z drátků.
podrobnosti

Vánoční ekodílna
15. 12. 2018 | 14:00 - 18:00
» Fantázie (Slatina)

Tradiční ekodílna Fantázie pro slatinskou veřejnost na Přemyslově náměstí u příležitosti Vánočního setkání slatinské veřejnosti.
podrobnosti

Dny pro seniory
18. 12. 2018 | 14:00 - 15:30
» Kominíček (Malinovského nám.)

Těšíme se na všechny seniory a rádi přivítáme i vnoučky a vnučky. Čeká nás výroba originálních vánočních dárků z organzy. Předvánoční čas věnujeme také společnému hraní deskových her.
podrobnosti

Podporují nás
Společenská zodpovědnost
Evropské projekty
Výroční zprávy
Naše úspěchy
Služby školám
Pro média