Seznam našich kroužkůZjisti, na jakou pobočku to máš blízko!


Spustili jsme přihlašování do kroužků ve školním roce 2019/2020. V několika stovkách zájmových útvarů si určitě najdete ten, který si „zakroužkujete“. Ať už hledáte kreativní vyžití, sport, hudebku, přírodovědu či chovatelství nebo třeba techniku, robotiku a programování, určitě nebudete zklamáni - svůj kroužek u nás najdete! Mysleli jsme také na rodiče s malými dětmi, pro které jsou po celém Brně připraveny pravidelné volnočasové aktivity. Místa si můžete zajistit i v klubech pro předškoláky a v některých kroužcích, které budeme realizovat mimo stálá pracoviště. Nabídku kroužků budeme ještě dopilovávat - některé kroužky přidáme, zpřesníme ještě některé časy nebo jména lektorů.všechny novinky...

Pozvánky na akce

Sluníčkování
19. 9. 2019 | 15:00 - 18:00
» Sluníčko (Komárov)

Pojďte se s námi naladit na sluníčkové kroužky! Těšit se můžete na sportovní aktivity, tvořivé dílničky a také soutěž o nejkrásnější sluníčko namalované křídou!
Podrobnosti o akci

Vagónový nášup
28. - 29. 9. 2019 | 9:00 - 9:00
» Bystrouška (Bystrc)

Že je léto už za náma? A že bylo nějaký krátký? Zažij s náma táborovou atmosféru hned na začátku školního roku! Sejdeme se v sobotu v 9 hodin ráno u Bystroušky, odložíme si tam věci na přespání a vyrazíme s batohem na zádech bůhví kam. Čeká nás trocha chození a pořádná nálož tajemna a zážitků! Večer se vrátíme na naši bystrouškovskou základnu, kde naplníme břicha a vytáhneme hudební nástroje a deskovky. Do svých domovů se rozejdeme v neděli dopoledne. Těší se na Vás vedoucí z Vagónu!
Podrobnosti o akci

Podporují nás
Společenská zodpovědnost
Evropské projekty
Výroční zprávy
Volná místa