Seznam našich kroužkůZjisti, na jakou pobočku to máš blízko!


Spustili jsme přihlašování do kroužků ve školním roce 2019/2020. V několika stovkách zájmových útvarů si určitě najdete ten, který si „zakroužkujete“. Ať už hledáte kreativní vyžití, sport, hudebku, přírodovědu či chovatelství nebo třeba techniku, robotiku a programování, určitě nebudete zklamáni - svůj kroužek u nás najdete! Mysleli jsme také na rodiče s malými dětmi, pro které jsou po celém Brně připraveny pravidelné volnočasové aktivity. Místa si můžete zajistit i v klubech pro předškoláky a v některých kroužcích, které budeme realizovat mimo stálá pracoviště. Nabídku kroužků budeme ještě dopilovávat - některé kroužky přidáme, zpřesníme ještě některé časy nebo jména lektorů.


Tábor na poslední chvíli?

30. 5. 2019
Nejste plánovací typ a ještě jste nepromýšleli program pro děti na léto? Nezoufejte! Na několika našich příměstských i pobytových táborech ještě zbývá pár posledních míst a pro velký úspěch jsme dokonce přidali pár turnusů navíc! Podrobnosti o termínech a volných místech najdete v sekci tábory. Dopřejete dětem dobrodružství pod stanem, nebo je raději necháte užít si v pohodlí domova bohatý program na příměstském táboře? Ještě je čas zajistit dětem to „nejvíc“ léto, TÁBOR JE NEJVÍC!


všechny novinky...

Pozvánky na akce

Letní slunovrat s přespáním
21. 6. - 22. 6. 2019 | 17:00 - 12:00
» Fantázie (Slatina)

Účastníci zažijí na Fantázii magickou noc letního slunovratu. Čekají je hry, tvoření a překonávání sama sebe.
Podrobnosti o akci

Filmová noc
28. 6. - 29. 6. 2019 | 18:00 - 9:00
» Bystrouška (Bystrc)

Filmový večer na vás chystá nejen sledování filmu, ale i pohybové a deskové hry, no a chybět nebude ani noční stezka odvahy. Navíc, pokud přijdeš v kostýmu svého oblíbeného filmového hrdiny, čeká tě lákavá odměna. Zkrátka večer plný zábavy!
Podrobnosti o akci

Podporují nás
Společenská zodpovědnost
Evropské projekty
Výroční zprávy
Volná místa