Novinky a důležité informace

Malý princ na Bystroušce

12. 2. 2019
Dramatický kroužek z naší bystrcké pobočky si plní sen. Děti se letos rozhodly předvést svoje dramatické umění veřejnosti. Rádi bychom proto pozvali všechny zájemce, kteří jsou na malé herce zvědaví a rádi by je podpořili, aby se přišli podívat na jejich vystoupení Malý princ. Divadlo se pro velký zájem uskuteční hned ve dvou termínech, ve čtvrtky 21. a 28. února. Všechny podrobnosti o divadle najdete v sekci akce, nebo na facebooku Bystroušky.


Vzhůru za letním dobrodružstvím

25. 1. 2019
S blížícím se příchodem jara začíná pomalu období plánování letního programu pro děti. Na našem webu v sekci tábory postupně přibývají parádní letní aktivity. Vyrazíte s námi za dobrodružstvím pod stan, nebo raději zůstanete v pohodlí domova a užijete si bohatý program na příměšťáku? My už se moc těšíme, tak sledujte web a vyberte si tábor, který vás bude bavit.


všechny novinky...

Pozvánky na akce

Karneval Rio de Frikulíno
20. 2. 2019 | 9:30 - 11:30
» Frikulín (Řečkovice)

Užijte si spolu s námi pořádnou legraci, tanec, soutěže a spoustu her. Těšíme se na všechny princezny, piráty, loupežnice, strašidla i všechny další masky. Akce je určena pro děti od 1 roku.
Podrobnosti o akci

Keramická dílna
20. 2. 2019 | 16:30 - 18:30
» Sluníčko (Komárov)

Keramická dílna určena pro všechny od 6 do 99 let. Na akci vás čeká toření dle vlastních návrhů nebo dle návrhu lektora, připraveny budou náměty na stojan na šperky nebo aromalampu.
Podrobnosti o akci

Bachovy esence
22. 2. 2019 | 16:30 - 18:00
» Kominíček (Komín)

Bachovy esence jsou jednoduchý způsob, jak si pomoci při mnoha emočních stavech. Poznejte jejich využití v souvislosti s dětmi. Pomoci mohou například i v situacích jako je nástup do školky, nevolnost během cestování, nebo problém s usínáním. Domů si odnesete nakapanou lahvičku s krizovou esencí.
Podrobnosti o akci

Malovaná trička
24. 2. 2019 | 15:00 - 18:00
» Veverka (V. Bítýška)

Přijďte si vytvořit zcela originální trička. Malování je vhodné pro všechny tvořivce, i pro ty, kteří si nejsou při kreslení příliš jistí. K malování budeme používat stříkací barvy, šablony a razítka.
Podrobnosti o akci

Podporují nás
Společenská zodpovědnost
Evropské projekty
Výroční zprávy
Volná místa