Novinky a důležité informace


Kam v květnu za zábavou?

21. 5. 2019
Vyhlídky na slunečné počasí lákají jednoznačně na pobyt venku a výlety za město. Již tento pátek 24. května se na vás budeme těšit na Dětském dni ve Slatině, který pro vás chystá naše pobočka Fantázie. Dětem ke svátku připravuje Fantoška veselou oslavu plnou her, soutěží a odměn pro všechny účastníky.

Máte doma malého vědce, který by raději vyrazil mimo civilizaci? Dopřejte dětem výlet s naší přírodovědnou stanicí Kamenačky. V sobotu 25. května vyrazí tamní tým na moravskou „Saharu“, prozkoumat národní přírodní památku Váté písky, a rád vezme s sebou všechny zvídavé děti. Společně si na výletě užijeme osmikilometrovou procházku plnou pozorování rostlin a živočichů, kteří často nikde jinde nežijí.

Vyznavači výletů mají šanci vyrazit na procházku také v neděli 26. května. Naše pobočka Veverka připravila pro výletníky Pohádkovou cestu plnou kouzelných postav. Pozdravíte se s ježibabou, Krtkem, nebo Rumcajsem?

Měsíc květen je opravdu nabitý. I ve čtvrtek 30. května, je kam vyrazit. Jako každý rok bychom vás společně s dětmi rádi pozvali na festival Dobrý den Kociánko, kterého se tradičně účastníme v zastoupení pobočky Frikulín. I letos pro vás připravujeme kreativní a veselá stanoviště, která vykouzlí úsměv na tváři, stejně jako atmosféra celého festivalu.Tábor je nejvíc

14. 4. 2019
Už máte plány na léto? My ano! V sekci tábory najdete pestrou nabídku parádních letních táborů pro stařší i mladší děti. Vyrazíte s námi za dobrodružstvím pod stan, nebo raději zůstanete v pohodlí domova a užijete si bohatý program na příměstském táboře? Počet volných míst každým dnem ubývá, prozkoumejte nabídku a najděte dětem včas ten nejlepší tábor. My už se moc těšíme, protože TÁBOR JE NEJVÍC!


všechny novinky...

Pozvánky na akce

Den dětí s Fantoškou
24. 5. 2019 | 14:00 - 17:00
» Fantázie (Slatina)

Dětem ke svátku. Hravé odpoledne na Fantázii a hřišti Langrova plné zábavy, her a odměn pro děti.
Podrobnosti o akci

Výlet na váté písky
25. 5. 2019 | 7:20 - 18:35
» Kamenačky (Váté písky)

Na Moravě existuje místo, které lidé vykáceli a vypásli až na samotný písečný podklad. Tato umělá poušť, byť už trochu zarostlá, se pak stala útočištěm rostlinným a živočišným milovníkům písku, kteří často nikde jinde nežijí. Společně s dětmi se na toto místo vyparvíme a uřijeme si osmikilometrovou přírodovědnou procházku.
Podrobnosti o akci

Pohádková cesta
26. 5. 2019 | 14:00 - 16:00
» Veverka (V. Bítýška)

Pro děti bude připravena cesta plná pohádkových postav. Čeká je mnoho soutěží a na konci sladká odměna, skákací hrad a opékání přinesených buřtů.
Podrobnosti o akci

Podnos z pedigu - pletení z pedigu
29. 5. 2019 | 17:00 - 20:00
» Sluníčko (Komárov)

Přijďte zrelaxovat a vytvořit si podnos vhodný na nošení čehokoliv. Nejdříve si opleteme dno a ouška a komu vyjde čas, může si dozdobit celý podnos ubrouskovou technikou.
Podrobnosti o akci

Decoupage - ubrousková technika
5. 6. 2019 | 17:00 - 20:00
» Sluníčko (Komárov)

Spoelčně si odpočineme a naučíme se nazdobit dózy všeho druhu, všech materiálů i tvarů. Máte-li doma cokoliv, co potřebujete vylepšit či zkrášlit, opravit, vezměte to s sebou a můžeme vašim oblíbeným předmětům dodat nový šmrnc.
Podrobnosti o akci

Podporují nás
Společenská zodpovědnost
Evropské projekty
Výroční zprávy
Volná místa