Novinky a důležité informace

Ve dnech 23. - 26. 3. 2019 budeme pracovat na změně naší IT infrastruktury. To se bohužel dotkne také emailů, které budou během následujícího víkendu „hluché“. Velmi vás prosíme o trpělivost. V případě nutnosti, prosím, použijte náš „záložní email“ info@novahelceletka.cz. Za způsobené komplikace se vám omlouváme.
Jeden svět rodičům a dětem

12. 3. 2019
Festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět Brno pro vás letos připravil možnost vydat se do kina i společně s vašimi dětmi. Čekají vás hned tři druhy projekcí uzpůsobené pro rodiče a jejich děti (všeho věku).

Využijte jedinečnou možnost zůstat bezpečně blízko svým dětem a přitom si užít dokumentární snímek. Snímky jsou vybírány tak, aby se v nich nevyskytovalo žádné násilí. Vybrané projekce jsou navíc obohaceny dílničkami pro děti. Podrobnosti o připravovaných projekcích najdete také na v události na facebooku.


Vzhůru za letním dobrodružstvím

25. 1. 2019
S blížícím se příchodem jara začíná pomalu období plánování letního programu pro děti. Na našem webu v sekci tábory postupně přibývají parádní letní aktivity. Vyrazíte s námi za dobrodružstvím pod stan, nebo raději zůstanete v pohodlí domova a užijete si bohatý program na příměšťáku? My už se moc těšíme, tak sledujte web a vyberte si tábor, který vás bude bavit.


všechny novinky...

Pozvánky na akce

Výstava v knihovně
do 28. 3. 2019 | 10:00 - 18:00
» Knihovna Jiřího Mahena (Kr. pole)

Srdečně vás zveme na výstavu dětských prací z výtvarných kroužků naší pobočky Domino.
Podrobnosti o akci

Slepička a kohoutek - keramika
23. 3. 2019 | 10:00 - 12:00
» Frikulín (Řečkovice)

Keramické dílna je určena jak pro začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet práci s keramickou hlínou, tak pro pokročilé keramiky. Kromě modelování se zaměříme na následnou dekoraci výrobků prořezy, otisky apod.
Podrobnosti o akci

Keramická dílna - bylinková nádoba
29. 3. 2019 | 16:00 - 19:00
» Fantázie (Židenice)

Vymodelujeme si bylinkovou nádobu a nebo podle vlastních návrhů a nálady si tvoříte pro radost, náměty si nachystejte předem doma.
Podrobnosti o akci

Jarní dílnička
30. 3. 2019 | 9:30 - 12:00
» Frikulín (Řečkovice)

Akce plná kreativního tvoření a jarní nálady. Čeká vás zdobení květináče, sázení cibulek, výroba přáníček a velikonočních drobností.
Podrobnosti o akci

Podporují nás
Společenská zodpovědnost
Evropské projekty
Výroční zprávy
Volná místa