Novinky a důležité informace

Pololetky s Helceletkou

7. 1. 2019
Jedny prázdniny sotva skončily a školáci už se mohou těšit na další odpočinek, a to v pátek 1. 2. 2019. Na Helceletce jsme pro tento den připravili bohatý program. Budeme tvořit, hrát si, ale taky vyrazíme na pořádný výlet.

Modelovat, vyrobit si vlastní funkční hodiny nebo si uvařit vlastní oběd? To a mnoho dalšího čeká děti na příměstském táboře Tvořivé pololetky na naší řečkovické základně Frikulín. V Řečkovicích vás čeká i další z pololetních dobrodružství. Na pobočce Domino se proměníte v hrnčíře a zkusíte si vytočit vlastní výrobek z keramickém hlíny na opravdovém hrnčířském kruhu. Kromě toho vyrazí táborníci na výlet za poznáním starodávné výtvarné techniky. O co půjde? Zjistěte více a přihlaste se v sekci tábory.

Mají vaše děti raději zvířata a pořádné dovádění? Doporučujeme přihlásit se na tábor naší Přírodovědné stanice Kamenačky. O pololetních prázdninách pro vás na Kamenačkách připravili celodenní výlet do ZOO Jihlava s prohlídkou části zákulisí zoologické zahrady. Děti jistě zaujme kromě nádherných expozic i originální dětské hřiště, na kterém se mohou vyřádit. Kromě toho je v této zahradě také velké množství krytých pavilonů, a tak je návštěva místního areálu příjemná i v nepříznivém počasí. Podrobnosti o cestě, co všechno s sebou a přihlášky najdete také v sekci tábory.


všechny novinky...

Pozvánky na akce

Enkaustika pro děti
19. 1. 2019 | 9:00 - 12:00
» Veverka (V. Bítýška)

Přijďte si s dětmi vyzkoušet malování obrázků horkým voskem. Budeme pracovat s enkaustickou žehličkou a perem.
podrobnosti

Enkaustika pro dospělé
20. 1. 2019 | 14:00 - 17:00
» Veverka (V. Bítýška)

Výroba většího obrazu technikou malování horkým voskem. K práci budeme používat enkaustickou žehličku a pero.
podrobnosti

Podporují nás
Společenská zodpovědnost
Evropské projekty
Výroční zprávy
Naše úspěchy
Služby školám
Pro média