Novinky a důležité informace


Malování průchodu

13. 5. 2019
Máte doma malé kreativce, které jinak, než s tužkou a štětcem v ruce neznáte? Naše pobočka Sluníčko připravila pro všechny, kteří se nebojí barev a chtějí se na chvíli proměnit v opravdové malíře, Malování průchodu v městské části Komárov. Akce se koná v pondělí 20. května odpoledne. Dopřejte dětem skvělý zážitek. Více informací o akci najdete na stránce Sluníčka.


Tábor je nejvíc

14. 4. 2019
Už máte plány na léto? My ano! V sekci tábory najdete pestrou nabídku parádních letních táborů pro stařší i mladší děti. Vyrazíte s námi za dobrodružstvím pod stan, nebo raději zůstanete v pohodlí domova a užijete si bohatý program na příměstském táboře? Počet volných míst každým dnem ubývá, prozkoumejte nabídku a najděte dětem včas ten nejlepší tábor. My už se moc těšíme, protože TÁBOR JE NEJVÍC!


všechny novinky...

Pozvánky na akce

Den dětí s Fantoškou
24. 5. 2019 | 14:00 - 17:00
» Fantázie (Slatina)

Dětem ke svátku. Hravé odpoledne na Fantázii a hřišti Langrova plné zábavy, her a odměn pro děti.
Podrobnosti o akci

Výlet na váté písky
25. 5. 2019 | 7:20 - 18:35
» Kamenačky (Váté písky)

Na Moravě existuje místo, které lidé vykáceli a vypásli až na samotný písečný podklad. Tato umělá poušť, byť už trochu zarostlá, se pak stala útočištěm rostlinným a živočišným milovníkům písku, kteří často nikde jinde nežijí. Společně s dětmi se na toto místo vyparvíme a uřijeme si osmikilometrovou přírodovědnou procházku.
Podrobnosti o akci

Pohádková cesta
26. 5. 2019 | 14:00 - 16:00
» Veverka (V. Bítýška)

Pro děti bude připravena cesta plná pohádkových postav. Čeká je mnoho soutěží a na konci sladká odměna, skákací hrad a opékání přinesených buřtů.
Podrobnosti o akci

Podnos z pedigu - pletení z pedigu
29. 5. 2019 | 17:00 - 20:00
» Sluníčko (Komárov)

Přijďte zrelaxovat a vytvořit si podnos vhodný na nošení čehokoliv. Nejdříve si opleteme dno a ouška a komu vyjde čas, může si dozdobit celý podnos ubrouskovou technikou.
Podrobnosti o akci

Decoupage - ubrousková technika
5. 6. 2019 | 17:00 - 20:00
» Sluníčko (Komárov)

Spoelčně si odpočineme a naučíme se nazdobit dózy všeho druhu, všech materiálů i tvarů. Máte-li doma cokoliv, co potřebujete vylepšit či zkrášlit, opravit, vezměte to s sebou a můžeme vašim oblíbeným předmětům dodat nový šmrnc.
Podrobnosti o akci

Podporují nás
Společenská zodpovědnost
Evropské projekty
Výroční zprávy
Volná místa