Pohlídejte si své místo na podzimním příměšťáku!

Školáci se v lavicích ještě ani pořádně neohřáli a už se blíží první letošní prázdniny. Helceletka pro vás již tradičně, jako každý rok, připravila nejeden tábor. A že to letos opravdu stojí za to! 

Během podzimek, které letos vyšly na úterý 29. a středu 30. října, vyrazí naše pobočky Fantázie, Kamenačky a Frikulín poznávat exotické druhy zvířat na celodenní výlet do zoologické zahrady. Zvídavé a sportovně založené děti nemohou chybět na sportovním příměšťáku naší pobočky Veverka, kde se cestou po bobové dráze dozví, co je to “Folf”. 

Máte doma malé dobrodruhy, kteří se rádi nechají překvapit a baví je vyrábění? V tom případě si nenechte ujít Kouzelný foto-experiment, příměšťák, který pro vás připravily naše pobočky Domeček a Sluníčko. Malí i velcí kreativci nemohou chybět na výletovém táboře naší pobočky Bystrouška. Navštívit skutečnou modrotiskovou dílnu a ještě si z výletu odvézt vlastní potištěné plátno se jen tak nepoštěstí. 

Místa ubývají, pohlídejte si to svoje! všechny novinky...

Pozvánky na akce

Keramická dílna pro dospělé - Židenice
18. 10. 2019 | 17:00 - 19:00
» Fantazie (Slatina)

Vymodelujeme si ptačí krmítko, ozdobíme a barevně natřeme engobami nebo podle vlastní fantazie. Pro vlastní tvorbu je lepší si námět nachystat doma dopředu. Těšíme se!
Podrobnosti o akci

Vinuté perly
18. 10. 2019 | 17:00 - 21:00
» Domeček (Mas. čtvrť)

Tvoření vinutých perel z velkého množství odstínů lampových tyčí na profesioníálním plynovém kahanu. Akce je vhodná pro úplné začátečníky i mírně pokročilé.
Podrobnosti o akci

Enkaustika pro děti
19. 10. 2019 | 9:00 - 12:00
» Veverka (V. Bítýška)

Výroba obrázků technikou malování horkým voskem. Za pomoci voskovek, enkaustické žehličky a enkaustického pera si odnesete svůj umělecký obraz.
Podrobnosti o akci

Drakiáda na Kraví hoře
20. 10. 2019 | 14:00 - 17:00
» Kraví hora

Přijďte si s námi užít odpoledne na Kraví hoře, kdy bude nebe plné draků! Na co se můžete na Drakiádě těšit? Na spoustu zábavy a hlavně výrobu vlastních draků spolu s námi.
Podrobnosti o akci

Podporují nás
Společenská zodpovědnost
Evropské projekty
Výroční zprávy
Volná místa