Novinky a důležité informace


Tábor je nejvíc

14. 4. 2019
Už máte plány na léto? My ano! V sekci tábory najdete pestrou nabídku parádních letních táborů pro stařší i mladší děti. Vyrazíte s námi za dobrodružstvím pod stan, nebo raději zůstanete v pohodlí domova a užijete si bohatý program na příměstském táboře? Počet volných míst každým dnem ubývá, prozkoumejte nabídku a najděte dětem včas ten nejlepší tábor. My už se moc těšíme, protože TÁBOR JE NEJVÍC!


Dobrodrůžo: Rychlé šípy

12. 4. 2019
11. května pro vás chystáme parádní Dobrodrůžo, na kterém moc rádi přivítáme všechny děti i dospělé. Těšit se můžete na pohodové rodinné odpoledne plné neobvyklých stanovišť, her a především legrace. A kde se potkáme? Akce proběhne ve spolupráci s Piknik boxem v Björnsenově sadě. Zapište si termín a brzy očekávejte podrobnější informace. Už se nemůžeme dočkat až to na vás všechno vysypeme!


všechny novinky...

Pozvánky na akce

Hmyzí domečky pro brouky a berušky
27. 4. 2019 | 10:00 - 12:00
» Frikulín (Řečkovice)

Zajímá vás, jak bydlí brouci, berušky nebo ploštice? O tom všem a mnohem víc si budeme povídat na naší akci, kde si také postavíte a odnesete vlastní domeček.
Podrobnosti o akci

Malovaná trička
27. 4. 2019 | 15:00 - 18:00
» Veverka (V. Bítýška)

Přijďte si vytvořit zcela originální trička. Malování je vhodné pro všechny tvořivce, i pro ty, kteří si nejsou při kreslení příliš jistí. K malování budeme používat stříkací barvy, šablony a razítka.
Podrobnosti o akci

Čarodějnické odpoledne
28. 4. 2019 | 16:00 - 17:30
» Veverka (V. Bítýška)

Odpoledne plné soutěží a her v čarodějnickém duchu. Čarodějnický kostým je vítán. Možnost opékání vlastních špekáčků.
Podrobnosti o akci

Čarodějnice na Frikulínu
30. 4. 2019 | 16:00 - 19:00
» Frikulín (Řečkovice)

Rodinné odpoledne plné her na zahradě. Chybět nebude ani čarodějnická diskotéka, malování na obličej, soutěže a čarodějnické tvoření. Možnost opékání vlastních buřtů. Masky vítány!
Podrobnosti o akci

Podporují nás
Společenská zodpovědnost
Evropské projekty
Výroční zprávy
Volná místa