Jarní prázdniny plné zážitků

Radost z vlastních výrobků a z prvních opravdických gólů, spousta legrace s partou nových kamarádů během výletů, nebo pořádný adrenalin při sjezdu bobové dráhy. To jsou jen některé ze zážitků, které na děti čekají v příštím týdnu během jarních prázdnin.

Jaráky v Brně letos vyšly na 17. – 21. února a i v tomto roce jsme pro děti na Helceletce připravili celou řadu příměstských táborů. Mnoho z nich už je beznadějně obsazeno, ale vzhledem k rozšíření nabídky, máte i teď z čeho vybírat.

Máte doma malé biology, nebo cestovatele, kteří si nenechají ujít možnost vyrazit na výlet? Naše pobočka Kominíček připravila pro všechny milovníky zvířat týden plný návštěv zoologických zahrad. Vzhledem k mírné zimě, se do ZOO chystají také na pobočce Sluníčko a dobrodružný výlet si užijí i kreativci z řečkovického Domina.

Popustit uzdu fantazii mohou děti, kromě Tvořivého dobrodružství na Dominu, také na druhém konci Brna, v Pohádkovém světě plném legrace a her na pobočce Bystrouška.

S Helceletkou si na své během jaráků přijdou i všichni sportovci. Ať už se rozhodnete pro Jarní floorball camp na pobočkách Sluníčko a Fantázie, nebo Jarní sportovní příměšťák na Veverce, těšte se na nové hry, netradiční sporty a prázdniny plné dobrodružství.


všechny novinky...

Pozvánky na akce

Masopust s Klubem Frikulín
28. února
9:30 - 11:30 » Frikulín

Masopustní veselí čeká na všechny děti a jejich rodiče, prarodiče, ale i další kamarády v našem Klubíku Frikulín. Připraveno bude pečení masopustních dobrot, výroba masek, hry, písničky a samozřejmě také karneval!
podrobnosti...

Jarní keramika a smaltování
28. února
16:00 - 18:00 » Kominíček

Vyrobte si spolu s námi krásné jarní dekorace z keramiky. Rádi byste měli originální kvetináč na bylinky, nebo jarní zápich do oblíbené pokojovky? Tvořit můžete podle vlastní fantazie. Během akce bude možnost vyzkozušet si i smaltování lžiček (lžičky s sebou!).
podrobnosti...

Karneval
28. února
16:00 - 19:00 » Domeček

Přijďte si s námi užít karnevalové veselí. Budeme tančit, zpívat, hrát hry a soutěžit, prostě vše co na správném karnevale nesmí chybět.
podrobnosti...

Keramické dílny - bylinkáče
28. února
16:00 - 18:00 » Fantázie

Tvořivá dílna pro všechny kreativní dospělé. Vymodelujeme si bylinkové nádoby, nebo podle vlastního návrhu i jiné výrobky. Obtuhneme, ozdobíme a můžeme barevně dekorovat engobami. Glazování výrobků proběhne za 2 týdny.
podrobnosti...

Podporují nás
Společenská zodpovědnost
Evropské projekty
Výroční zprávy
Volná místa