Leden patří našemu řečkovickému Frikulínovi


Frikulín už devátým rokem fungujeme v úžasném prostředí Kubovy vily v Řečkovicích. Dům je jedinečný svou architekturou i historii.

Už nejmenší děti v doprovodu rodičů mohou tvořit, cvičit a hrát si v dopoledních kroužcích společně s Karin a Eliškou. Odpoledne si přijdou na své starší děti, které mohou vybírat z široké nabídky kroužků. Výtvarkou je provede Zuzka nebo Matěj. Se Zuzkou se děti potkají také v kuchařských kroužcích. Ivčinou specialitou jsou řemesla, výroba šperků a všemožné tvoření z látek, vlny a přírodnin. Veronika a Lukáš naučí děti hrát na klavír, flétnu a kytaru. V angličtině se malí i velcí zdokonalí s Petrou. Frikulín nezapomíná ani na dospěláky, kteří v nabídce najdou zajímavé aktivity jako keramiku, cvičení pro seniory, Taichi, Pilates.

Pro veřejnost jsou připravovány akce k významným svátečním dnům v roce, adventní a velikonoční dílničky. Celé osazenstvo Frikulínu můžete potkat na dětských a sportovních dnech pořádaných i jinými subjekty. Prostě rád tvoří a spolupracuje.

V průběhu celého roku se vaše děti mohou bavit na příměstských i pobytových táborech. Frikulín spolupracuje s místními školkami i školami, připravuje výukové programy i tvořivé workshopy.

Tak pokud jste u nás v Řečkovicích ještě nebyli, zaskočte na návštěvu, moc rádi poznáme nové tváře i pozdravíme staré známé.