Ceník

Cena hlídání se odvíjí od zakoupené permanentky. Můžete si vybrat jednu ze čtyř permanentek podle Vaší potřeby. Permanentky se liší jednak v celkové ceně, ale také v hodinové sazbě (viz. ceník)

V Rákosníčku platíte pouze dobu, kterou Vaše dítě u nás skutečně stráví. Poctivě zapisujeme příchod i odchod dítěte a hodiny Vám postupně odepisujeme z Vaší předplacené permanentky. Jakmile se blíží hodiny Vaší permanentky ke konci, dostanete od nás ke kontrole okopírovanou permanentku a budete upozorněni, že je potřeba zaplatit novou permanentku.

Permanentka platí dva měsíce. Smluvené dny, kdy vaše dítě nemůže přijít, si můžete po domluvě s námi nahradit jiný den. Platnost permanentky se dá prodloužit, ale pouze ze závažných důvodů.

První návštěva je ZDARMA! Teprve až se přesvědčíte, že se Vám u nás líbí a vyzkoušíte u nás chvíli pobýt, koupíte si permanentku.

Ceny permanentek platné od 1. 9. 2019

Cena permanentky Počet hodin Cena za 1 hod.
900 Kč 10 90 Kč
2 000 Kč 30 67 Kč
3 000 Kč 50 60 Kč


  • Zvýhodněná sourozenecká permanentka: 2 750 Kč na 50 hodin (1 hod/55 Kč). Tato permanentka je pro sourozence, kteří do klubu dochází současně.
  • Zvýhodněná měsíční permanentka: Pokud máte zájem, aby k nám Vaše dítě chodilo 5 dní v týdnu, rezervujte si stabilní místo. Je zvýhodněno i finančně. Za celotýdenní docházku platíte 3500Kč/měsíc. V této částce je započítána doba 08:00 – 13:00hod. Pokud máte zájem i o odpolední hlídání, zde se připlácí 55 Kč/hod (jakýkoli čas strávený u nás po 13:00hod). Těchto míst je omezený počet. V případě nepřítomnosti (způsobené onemocněním nebo jiným závažným problémem) přesahující 70% se započítává pouze 180 Kč/den, kdy bylo dítě přítomno. Tato permanentka se nedá kombinovat s jinými typy permanentek.

Výtvarný materiál a kurz keramiky,který probíhá každý den (11:00 - 12:00hod), je zahrnut v ceně. V ceně permanentek není zahrnuta trvanlivá svačina, kterou si děti nosí samy z domu.