Ceník

Cena hlídání se odvíjí od zakoupené permanentky. Můžete si vybrat jednu ze čtyř permanentek podle Vaší potřeby. Permanentky se liší jednak v celkové ceně, ale také v hodinové sazbě (viz. ceník)

V Rákosníčku platíte pouze dobu, kterou Vaše dítě u nás skutečně stráví. Poctivě zapisujeme příchod i odchod dítěte a hodiny Vám postupně odepisujeme z Vaší předplacené permanentky. Jakmile se blíží hodiny Vaší permanentky ke konci, dostanete od nás ke kontrole okopírovanou permanentku a budete upozorněni, že je potřeba zaplatit novou permanentku.

Permanentka platí jedno pololetí. Pokud se stane, že nestihnete hodiny vychodit v průběhu jednoho pololetí, můžeme Vám hodiny přesunout do pololetí druhého. Pokud však budete chtít vrátit peníze, jde to pouze v období září-prosinec a leden- červen.

První hlídání je ZDARMA! Teprve až se přesvědčíte, že se Vám u nás líbí a vyzkoušíte u nás chvíli pobýt, koupíte si permanentku.

Ceny permanentek

Cena permanentky Počet hodin Cena za 1 hod.
800 Kč 10 80 Kč
1 300 Kč 20 65 Kč
2 100 Kč 35 60 Kč
2 750 Kč 50 55 Kč
  • Zvýhodněná sourozenecká permanentka: 2 700 Kč na 60 hodin (1 hod/45 Kč)
    Tato permanentka je pro sourozence již odrostlých Rákosníčků a dvojčata.
  • Jednorázové hlídání: 80Kč/hod
  • Pobyt dítěte s maminkou: 40Kč/hod

Zvýhodněná permanentka: Pokud máte zájem, aby k nám Vaše dítě chodilo 5 dní v týdnu, rezervujte si stabilní místo. Je zvýhodněno i finančně. Za celotýdenní docházku platíte 3000Kč/měsíc. V této částce je započítána doba 08:00 – 13:00hod (1 hodina tedy vychází na 30Kč!). Pokud máte zájem i o odpolední hlídání, zde se připlácí 50 Kč/hod (jakýkoli čas strávený u nás po 13:00hod). Těchto míst je omezený počet. V případě nepřítomnosti přesahující 70% se započítává pouze 150 Kč/den, kdy bylo dítě přítomno. Tato permanentka se nedá kombinovat s jinými typy permanentek.

Výtvarný materiál a kurz keramiky,který probíhá každý den (11:00 - 12:00hod), je zahrnut v ceně. V ceně permanentek není zahrnuta trvanlivá svačina, kterou si děti nosí samy z domu.

cenik_provozni_rad.pdf