Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
pobocky:domecek:rakosnicek:cenik [2019/07/02 10:39]
renata.johnova [Ceník]
pobocky:domecek:rakosnicek:cenik [2019/10/17 14:20] (aktuální)
renata.johnova [Ceny permanentek platné od 1. 9. 2019]
Řádek 4: Řádek 4:
 V Rákosníčku platíte pouze dobu, kterou Vaše dítě u nás skutečně stráví. Poctivě zapisujeme příchod i odchod dítěte a hodiny Vám postupně odepisujeme z Vaší předplacené permanentky. Jakmile se blíží hodiny Vaší permanentky ke konci, dostanete od nás ke kontrole okopírovanou permanentku a budete upozorněni,​ že je potřeba zaplatit novou permanentku. V Rákosníčku platíte pouze dobu, kterou Vaše dítě u nás skutečně stráví. Poctivě zapisujeme příchod i odchod dítěte a hodiny Vám postupně odepisujeme z Vaší předplacené permanentky. Jakmile se blíží hodiny Vaší permanentky ke konci, dostanete od nás ke kontrole okopírovanou permanentku a budete upozorněni,​ že je potřeba zaplatit novou permanentku.
  
-**Permanentka platí ​jedno pololetí.** Pokud se stanežnestihnete hodiny vychodit v průběhu jednoho pololetí, můžeme Vám hodiny ​esunout do pololetí druhéhoPokud však budete chtít vrátit penízejde to pouze v období září-prosinec a leden- červen.+**Permanentka platí ​dva měsíce.** Smluvené dnykdy vašdítě nemůžijít, si můžete po domluvě s námi nahradit jiný denPlatnost permanentky se dá prodloužitale pouze ze závažných důvodů.
  
-**První ​hlídání ​je ZDARMA!** Teprve až se přesvědčíte,​ že se Vám u nás líbí a vyzkoušíte u nás chvíli pobýt, koupíte si permanentku.+**První ​návštěva ​je ZDARMA!** Teprve až se přesvědčíte,​ že se Vám u nás líbí a vyzkoušíte u nás chvíli pobýt, koupíte si permanentku.
  
  
Řádek 17: Řádek 17:
 \\ \\
  
-  * **Zvýhodněná sourozenecká permanentka:​** 2 750 Kč na 50 hodin (1 hod/55 Kč). Tato permanentka je pro sourozence ​již odrostlých Rákosníčků a dvojčata.+  * **Zvýhodněná sourozenecká permanentka:​** 2 750 Kč na 50 hodin (1 hod/55 Kč). Tato permanentka je pro sourozence, kteří do klubu dochází současně.
    
   * **Zvýhodněná měsíční permanentka:​** Pokud máte zájem, aby k nám Vaše dítě chodilo 5 dní v týdnu, rezervujte si **stabilní místo**. Je zvýhodněno i finančně. Za celotýdenní docházku platíte **3500Kč/​měsíc**. V této částce je započítána doba 08:00 – 13:00hod. Pokud máte zájem i o odpolední hlídání, zde se připlácí 55 Kč/hod (jakýkoli čas strávený u nás po 13:00hod). Těchto míst je omezený počet. V případě nepřítomnosti (způsobené onemocněním nebo jiným závažným problémem) přesahující 70% se započítává pouze 180 Kč/den, kdy bylo dítě přítomno. Tato permanentka se nedá kombinovat s jinými typy permanentek.   * **Zvýhodněná měsíční permanentka:​** Pokud máte zájem, aby k nám Vaše dítě chodilo 5 dní v týdnu, rezervujte si **stabilní místo**. Je zvýhodněno i finančně. Za celotýdenní docházku platíte **3500Kč/​měsíc**. V této částce je započítána doba 08:00 – 13:00hod. Pokud máte zájem i o odpolední hlídání, zde se připlácí 55 Kč/hod (jakýkoli čas strávený u nás po 13:00hod). Těchto míst je omezený počet. V případě nepřítomnosti (způsobené onemocněním nebo jiným závažným problémem) přesahující 70% se započítává pouze 180 Kč/den, kdy bylo dítě přítomno. Tato permanentka se nedá kombinovat s jinými typy permanentek.