Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
pobocky:domecek:rakosnicek:cenik [2019/07/02 10:39]
renata.johnova [Ceník]
pobocky:domecek:rakosnicek:cenik [2019/09/25 15:15] (aktuální)
renata.johnova [Ceník]
Řádek 4: Řádek 4:
 V Rákosníčku platíte pouze dobu, kterou Vaše dítě u nás skutečně stráví. Poctivě zapisujeme příchod i odchod dítěte a hodiny Vám postupně odepisujeme z Vaší předplacené permanentky. Jakmile se blíží hodiny Vaší permanentky ke konci, dostanete od nás ke kontrole okopírovanou permanentku a budete upozorněni,​ že je potřeba zaplatit novou permanentku. V Rákosníčku platíte pouze dobu, kterou Vaše dítě u nás skutečně stráví. Poctivě zapisujeme příchod i odchod dítěte a hodiny Vám postupně odepisujeme z Vaší předplacené permanentky. Jakmile se blíží hodiny Vaší permanentky ke konci, dostanete od nás ke kontrole okopírovanou permanentku a budete upozorněni,​ že je potřeba zaplatit novou permanentku.
  
-**Permanentka platí ​jedno pololetí.** Pokud se stanežnestihnete hodiny vychodit v průběhu jednoho pololetí, můžeme Vám hodiny ​esunout do pololetí druhéhoPokud však budete chtít vrátit penízejde to pouze v období září-prosinec a leden- červen.+**Permanentka platí ​dva měsíce.** Smluvené dnykdy vašdítě nemůžijít, si můžete po domluvě s námi nahradit jiný denPlatnost permanentky se dá prodloužitale pouze ze závažných důvodů.
  
-**První ​hlídání ​je ZDARMA!** Teprve až se přesvědčíte,​ že se Vám u nás líbí a vyzkoušíte u nás chvíli pobýt, koupíte si permanentku.+**První ​návštěva ​je ZDARMA!** Teprve až se přesvědčíte,​ že se Vám u nás líbí a vyzkoušíte u nás chvíli pobýt, koupíte si permanentku.