Úvod

Volná místa v klubu Rákosníček

Aktuálně jsou všechna místa na pravidelnou docházku obsazená a nové děti do klubu nepřijímáme.

Odpoledne s Rákosníčkem

Ve dnech pondělí - čtvrtek je možné být v Rákosníčku i v odpoledních hodinách (do 15:30). Na odpolední docházce je potřeba se předem domluvit, protože míst je omezený počet.

Možnost zvýhodněné permanentky

Pokud máte zájem, aby k nám Vaše dítě chodilo 5 dní v týdnu, rezervujte si stabilní místo. Je zvýhodněno i finančně. Za celotýdenní docházku platíte 3 500K/měsíc. V této částce je započítána doba 08:00 – 13:00hod. Pokud máte zájem i o odpolední hlídání, zde se připlácí 55 Kč/hod (jakýkoli čas strávený u nás po 13:00hod). Těchto míst je omezený počet.

Rákosníček - klub pro předškolní děti

DDM Helceletova nabízí klub pro předškolní dětí od 2 do 5 let s programem v dopoledních i odpoledních hodinách. Nenabízíme jen obyčejné hlídání, ale snažíme se hravou a nenásilnou formou rozvíjet dovednosti dítěte. Pro děti máme nachystaný velmi pestrý program – činnosti výtvarné, dramatické, hudební, sportovní, hrajeme hry na rozvíjení spolupráce a posílení kolektivu.

Dále Vám můžeme nabídnout téměř individuální přístup – o děti se starají 3 až 4 lektorky s pedagogickým vzděláním. Pro děti jsou k dispozici dvě místnosti, kapacita každé je max. 13 dětí. Tento malý počet umožňuje, že se o děti můžeme důkladně postarat a pracovat s nimi téměř jednotlivě. Není tedy problém, když se dítě ještě neumí samo najíst, anebo ještě nosí plenku. Jsme také zvyklé s dětmi přecházet z plen na nočník. Slavíme s nimi úspěchy, převlékáme, když se nestačí doběhnout.

Rákosníček v průběhu pololetí pořádá spoustu zábavných (besídky – Mikuláš, Vánoce) a tvořivých (výtvarné dílny) akcí v odpoledních hodinách. Informace o akcích rozesíláme e-mailem a vyvěšujeme je na našich stránkách. Pokud chcete být o našich akcích informováni, napište nám e-mail, zařadíme Váš e-mail do našeho adresáře.

Kontakt:
Mgr. Renata Johnová
tel.: 605 201 463
e-mail: domecek@helceletka.cz

cenik_provozni_rad.docx.pdf
dodatek_k_prihlasce.docx.pdf