Úvod

Rákosníčkovo léto 2019

V průběhu letních prázdnin je klub Rákosníček uzavřen. Místo toho jsme pro nejmenší připravili tři příměstské tábory. Na naši nabídku se můžete podívat v sekci Tábory a pobytové akce, kde můžete své děti také přihlásit.

Volná místa v klubu Rákosníček

Aktuálně je možné si v klubu po předchozí domluvě rezervovat místo na pravidelnou docházku. Přijďte s k nám podívat, první návštěva je zcela zdarma.

Možnost zvýhodněné permanentky

Pokud máte zájem, aby k nám Vaše dítě chodilo 5 dní v týdnu, rezervujte si stabilní místo. Je zvýhodněno i finančně. Za celotýdenní docházku platíte 3000K/měsíc. V této částce je započítána doba 08:00 – 13:00hod (1 hodina tedy vychází na 30Kč!). Pokud máte zájem i o odpolední hlídání, zde se připlácí 50 Kč/hod (jakýkoli čas strávený u nás po 13:00hod). Těchto míst je omezený počet.

Rákosníček - klub pro předškolní děti

DDM Helceletova nabízí klub pro předškolní dětí od 2 do 5 let s programem v dopoledních i odpoledních hodinách. Nenabízíme jen obyčejné hlídání, ale snažíme se hravou a nenásilnou formou rozvíjet dovednosti dítěte. Pro děti máme nachystaný velmi pestrý program – činnosti výtvarné, dramatické, hudební, sportovní, hrajeme hry na rozvíjení spolupráce a posílení kolektivu.

Dále Vám můžeme nabídnout téměř individuální přístup – o děti se starají 3 až 4 lektorky s pedagogickým vzděláním. Pro děti jsou k dispozici dvě místnosti, kapacita každé je max. 13 dětí. Tento malý počet umožňuje, že se o děti můžeme důkladně postarat a pracovat s nimi téměř jednotlivě. Není tedy problém, když se dítě ještě neumí samo najíst, anebo ještě nosí plenku. Jsme také zvyklé s dětmi přecházet z plen na nočník. Slavíme s nimi úspěchy, převlékáme, když se nestačí doběhnout.

Rákosníček v průběhu pololetí pořádá spoustu zábavných (besídky – Mikuláš, Vánoce) a tvořivých (výtvarné dílny) akcí v odpoledních hodinách. Informace o akcích rozesíláme e-mailem a vyvěšujeme je na našich stránkách. Pokud chcete být o našich akcích informováni, napište nám e-mail, zařadíme Váš e-mail do našeho adresáře.

Kontakt Mgr. Renata Johnová
tel.: 605 201 463
email: domecek@helceletka.cz