Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
pobocky:domecek:rakosnicek:start [2019/04/26 11:32]
renata.johnova [Rákosníček - klub pro předškolní děti]
pobocky:domecek:rakosnicek:start [2019/05/17 16:08] (aktuální)
renata.johnova [Volná místa v klubu Rákosníček]
Řádek 3: Řádek 3:
 Poslední den, kdy se s dětmi v tomto školním roce setkáme je pátek 28.6., v průběhu letních prázdnin je klub Rákosníček uzavřen. Místo toho jsme pro nejmenší připravili tři **příměstské tábory**. Na naši nabídku se můžete podívat v sekci [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​tabory|Tábory a pobytové akce]], kde můžete své děti také přihlásit. Poslední den, kdy se s dětmi v tomto školním roce setkáme je pátek 28.6., v průběhu letních prázdnin je klub Rákosníček uzavřen. Místo toho jsme pro nejmenší připravili tři **příměstské tábory**. Na naši nabídku se můžete podívat v sekci [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​tabory|Tábory a pobytové akce]], kde můžete své děti také přihlásit.
 ===== Volná místa v klubu Rákosníček ===== ===== Volná místa v klubu Rákosníček =====
-Aktuálně je možné si v klubu po předchozí domluvě rezervovat místo na pravidelnou docházku. ​Přijďte s k nám podívat**první ​návštěva je zcela zdarma**.+Aktuálně je možné si v klubu po předchozí domluvě rezervovat místo na pravidelnou docházku. ​Online přihlašování do nového školního roku 2019/2020 bude spuštěno **od 1.6.**, už nyní se k nám však můžete přijít ​podívat**První ​návštěva je zcela zdarma**. ​
 ===== Možnost zvýhodněné permanentky ===== ===== Možnost zvýhodněné permanentky =====
 Pokud máte zájem, aby k nám Vaše dítě chodilo 5 dní v týdnu, rezervujte si stabilní místo. Je zvýhodněno i finančně. Za celotýdenní docházku platíte 3000K/​měsíc. V této částce je započítána doba 08:00 – 13:00hod (1 hodina tedy vychází na 30Kč!). Pokud máte zájem i o odpolední hlídání, zde se připlácí 50 Kč/hod (jakýkoli čas strávený u nás po 13:00hod). Těchto míst je omezený počet. Pokud máte zájem, aby k nám Vaše dítě chodilo 5 dní v týdnu, rezervujte si stabilní místo. Je zvýhodněno i finančně. Za celotýdenní docházku platíte 3000K/​měsíc. V této částce je započítána doba 08:00 – 13:00hod (1 hodina tedy vychází na 30Kč!). Pokud máte zájem i o odpolední hlídání, zde se připlácí 50 Kč/hod (jakýkoli čas strávený u nás po 13:00hod). Těchto míst je omezený počet.