Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
pobocky:domecek:rakosnicek:start [2019/05/17 16:08]
renata.johnova [Volná místa v klubu Rákosníček]
pobocky:domecek:rakosnicek:start [2019/07/02 10:24] (aktuální)
renata.johnova [Volná místa v klubu Rákosníček]
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Úvod ====== ====== Úvod ======
-===== Rákosníčkovo léto 2019 ===== +
-Poslední den, kdy se s dětmi v tomto školním roce setkáme je pátek 28.6., v průběhu letních prázdnin je klub Rákosníček uzavřen. Místo toho jsme pro nejmenší připravili tři **příměstské tábory**. Na naši nabídku se můžete podívat v sekci [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​tabory|Tábory a pobytové akce]], kde můžete své děti také přihlásit.+
 ===== Volná místa v klubu Rákosníček ===== ===== Volná místa v klubu Rákosníček =====
-Aktuálně je možné si v klubu po předchozí domluvě rezervovat místo na pravidelnou docházkuOnline přihlašování ​do nového ​školního roku 2019/2020 bude spuštěno **od 1.6.**už nyní se k nám však můžete ​ijít podívat. ​**První ​návštěva je zcela zdarma**. ​+Už nyní se můžete [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​kurzy|hlásit]] ​do Rákosníčku na následující ​školní rokPředtímnež se přihlásíte, vám doporučujeme domluvit si u nás **první ​návštěvu**, která ​je zcela **zdarma**. ​Rádi vám klub ukážeme a zodpovíme vaše případné dotazy.  
 ===== Možnost zvýhodněné permanentky ===== ===== Možnost zvýhodněné permanentky =====
-Pokud máte zájem, aby k nám Vaše dítě chodilo 5 dní v týdnu, rezervujte si stabilní místo. Je zvýhodněno i finančně. Za celotýdenní docházku platíte ​3000K/měsíc. V této částce je započítána doba 08:00 – 13:​00hod ​(1 hodina tedy vychází na 30Kč!). Pokud máte zájem i o odpolední hlídání, zde se připlácí ​50 Kč/hod (jakýkoli čas strávený u nás po 13:00hod). Těchto míst je omezený počet.+Pokud máte zájem, aby k nám Vaše dítě chodilo 5 dní v týdnu, rezervujte si stabilní místo. Je zvýhodněno i finančně. Za celotýdenní docházku platíte ​3 500K/měsíc. V této částce je započítána doba 08:00 – 13:00hod. Pokud máte zájem i o odpolední hlídání, zde se připlácí ​55 Kč/hod (jakýkoli čas strávený u nás po 13:00hod). Těchto míst je omezený počet.
  
 ===== Rákosníček - klub pro předškolní děti ===== ===== Rákosníček - klub pro předškolní děti =====
Řádek 14: Řádek 14:
 Rákosníček v průběhu pololetí pořádá spoustu zábavných (besídky – Mikuláš, Vánoce) a tvořivých (výtvarné dílny) akcí v odpoledních hodinách. Informace o akcích rozesíláme e-mailem a vyvěšujeme je na našich stránkách. Pokud chcete být o našich akcích informováni,​ napište nám e-mail, zařadíme Váš e-mail do našeho adresáře. Rákosníček v průběhu pololetí pořádá spoustu zábavných (besídky – Mikuláš, Vánoce) a tvořivých (výtvarné dílny) akcí v odpoledních hodinách. Informace o akcích rozesíláme e-mailem a vyvěšujeme je na našich stránkách. Pokud chcete být o našich akcích informováni,​ napište nám e-mail, zařadíme Váš e-mail do našeho adresáře.
  
-Kontakt+Kontakt:\\
 **Mgr. Renata Johnová**\\ **Mgr. Renata Johnová**\\
 tel.: 605 201 463\\ tel.: 605 201 463\\
-email: domecek@helceletka.cz\\+e-mail: domecek@helceletka.cz\\