Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
pobocky:domecek:rakosnicek:start [2019/08/13 15:05]
renata.johnova [Volná místa v klubu Rákosníček]
pobocky:domecek:rakosnicek:start [2019/12/19 09:06] (aktuální)
renata.johnova [Volná místa v klubu Rákosníček]
Řádek 2: Řádek 2:
  
 ===== Volná místa v klubu Rákosníček ===== ===== Volná místa v klubu Rákosníček =====
-Už nyní se můžete [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​kurzy|hlásit]] do Rákosníčku na následující školní rok. Předtím, než se přihlásíte,​ vám doporučujeme domluvit si u nás **první návštěvu**, která je zcela **zdarma**. Rádi vám klub ukážeme ​zodpovíme vaše případné dotazy. Nový školní rok v Rákosníčku **začíná 9.9. 2019**+Aktuálně jsou **všechna místa na pravidelnou docházku obsazená** a nové děti do klubu nepřijímáme.
  
 +===== Odpoledne s Rákosníčkem =====
 +Ve dnech pondělí - čtvrtek je možné být v Rákosníčku i v odpoledních hodinách (do 15:30). **Na odpolední docházce je potřeba se předem domluvit**, protože míst je omezený počet.
 ===== Možnost zvýhodněné permanentky ===== ===== Možnost zvýhodněné permanentky =====
 Pokud máte zájem, aby k nám Vaše dítě chodilo 5 dní v týdnu, rezervujte si stabilní místo. Je zvýhodněno i finančně. Za celotýdenní docházku platíte 3 500K/​měsíc. V této částce je započítána doba 08:00 – 13:00hod. Pokud máte zájem i o odpolední hlídání, zde se připlácí 55 Kč/hod (jakýkoli čas strávený u nás po 13:00hod). Těchto míst je omezený počet. Pokud máte zájem, aby k nám Vaše dítě chodilo 5 dní v týdnu, rezervujte si stabilní místo. Je zvýhodněno i finančně. Za celotýdenní docházku platíte 3 500K/​měsíc. V této částce je započítána doba 08:00 – 13:00hod. Pokud máte zájem i o odpolední hlídání, zde se připlácí 55 Kč/hod (jakýkoli čas strávený u nás po 13:00hod). Těchto míst je omezený počet.