Aktuality na Domečku

Advent plný akcí

Kroužky už jsou v plném proudu a vám to nestačí? Přijďte s námi prožít tvořivá i herní odpoledne a večery. V průběhu adventu jsme pro Vás nachystali hned několik akcí. Na konci listopadu se s námi můžete připravit na advent a nazdobit si vlastní věnec nebo si vyrobit svícínek. Nebude chybět ani Mikulášské odpoledne. Dospěláci se můžou vyhnout předvánočnímu nakupování a spíchnout interaktivní hračku pro své ratolesti, nebo svým blízkým vytočit dárek. A konečně v tomto roce se spolu naposled potkáme na akci Po roce Vánoce!, tak přijďte. Informace a přihlašování najdete v sekci akce.

Školní rok 2019/2020

Školní rok už dávno začal, ty ses rozkoukal a ještě ti to nestačí? Tak to tě určitě potěší zpráva, že v neobsazených kroužcích přivítáme nové kamarády i během roku. Mezi našimi kroužky najdeš i několik novinek! Chceš se naučit vyrábět vlastní animovaný film? A nebo zaměstnat svoje ruce všemožným tvořením, naučit se připravovat zdravé pokrmy a vědět, jak se starat se o naší planetu? Podívej se na naši nabídku kroužků a začni vybírat, protože přihlásit se můžeš hned teď! A kromě novinek na tebe samozřejmě čekají i kroužkoví oblíbenci. Neváhej a zakroužkuj se.

Klub pro předškolní děti Rákosníček

Místa na pravidelnou docházku v klubu Rákosníček jsou aktuálně obsazena. Pokud chcete své dítě do klubu přihlásit na nepravidelnou docházku, doporučujeme si nejprve domluvit osobní návštěvu, při které Vám ukážeme naše prostory a zodpovíme Vaše případné dotazy. S dotazy ohledně klubu se můžete obracet přímo na vedoucí pobočky Renatu Johnovou.