Aktuality na Domečku

Podzim plný akcí

Kroužky už jsou v plném proudu a vám to nestačí? Přijďte s námi prožít tvořivá i herní odpoledne a večery. V průběhu podzimu jsme pro Vás nachystali hned několik akcí. Lákavě zní například výroba vlastní vinuté perly. Dospěláci si můžou užít víkendové šití a spíchnout si tašku nebo pouzdro, pro děti chystáme hravé odpoledne a dračí přespávačku. A že se pomalu blíží podzimní prázdniny? Vůbec nevadí, protože na Domečku je o program postaráno - letos se prázdninový příměstský tábor ponese v duchu fotografování. Bližší informace najdete v sekci akce a tábory.

Školní rok 2019/2020

Začátek školního roku je tady a ty už začínáš přemýšlet, co po škole? Tak to tě určitě potěší zpráva, že v novém roce mezi našimi kroužky najdeš i několik novinek! Chceš se naučit vyrábět vlastní animovaný film? A nebo třeba zaměstnat svoje ruce výrobou šperků? Podívej se na naši nabídku kroužků a začni vybírat, protože přihlašovat se můžeš už teď! A kromě novinek na tebe samozřejmě čekají i kroužkoví oblíbenci. Neváhej a zakroužkuj se.

Klub pro předškolní děti Rákosníček

Místa na pravidelnou docházku v klubu Rákosníček jsou aktuálně obsazena. Pokud chcete své dítě do klubu přihlásit na nepravidelnou docházku, doporučujeme si nejprve domluvit osobní návštěvu, při které Vám ukážeme naše prostory a zodpovíme Vaše případné dotazy. S dotazy ohledně klubu se můžete obracet přímo na vedoucí pobočky Renatu Johnovou.