Aktuality na Domečku

Školní rok 2019/2020

Konec školního roku se pomalu blíží a ty už začínáš přemýšlet, co po prázdninách? Tak to tě určitě potěší zpráva, že v novém roce mezi našimi kroužky najdeš i několik novinek! Chceš se naučit vyrábět vlastní animovaný film? A nebo třeba zaměstnat svoje ruce výrobou šperků? Podívej se na naši nabídku kroužků a začni vybírat, protože přihlašovat se můžeš už teď! A kromě novinek na tebe samozřejmě čekají i kroužkoví oblíbenci. Neváhej a zakroužkuj se.

Letní prázdniny

Na letošní léto jsme si pro Tebe připravili parádní nadílku příměstských táborů. Poslední volná místa však zůstávají už jen na táborech Cesta kolem světa, Dračí doupě trochu jinak a Ve stínu pyramid. Tak si rychle pospěš, než Ti je někdo vyfoukne! Přihlásit se můžeš už teď! Těšíme se na tebe!

Léto pro dospělé

V létě se u nás nebudou nudit ani dospělí, kteří se mohou přihlásit na intenzivní keramické kurzy. Tyto kurzy jsou určené jak pro pokročilé hrnčíře, tak pro úplné začátečníky, kteří se s materiálem a technikou chtějí seznámit. Z kurzu si odnesete keramiku, kterou si vlastnoručně vytočíte, vymodelujete a naglazujete pod odborným vedením MgA. Kláry Kleinerové. Vybírat můžete hned z několika termínů. Bližší informace a přihlašování v záložce akce.