Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
pobocky:domecek:start [2019/05/17 16:17]
renata.johnova [Školní rok 2019/2020]
pobocky:domecek:start [2019/07/03 11:28] (aktuální)
renata.johnova [Letní prázdniny]
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Aktuality na Domečku ​ ====== ====== Aktuality na Domečku ​ ======
 +
 +
 ===== Školní rok 2019/2020 ===== ===== Školní rok 2019/2020 =====
 <WRAP group> <WRAP group>
 <WRAP 450px column> <WRAP 450px column>
-Konec školního roku se pomalu blíží ​(kroužky končí 31.5., pokud lektor nestanoví jinak) ​a ty už začínáš přemýšlet,​ co po prázdninách?​ Tak to tě určitě potěší zpráva, že v novém roce mezi našimi kroužky najdeš i několik novinek! ​Co to přesně bude, zjistíš už **16.**kdy bude **otevřeno ​přihlašování** do kroužků a kurzů na následující školní rokTak se u nás **zakružkuj**, ať ti místo v tvém oblíbeném kroužku někdo nevyfoukne.+Konec školního roku se pomalu blíží a ty už začínáš přemýšlet,​ co po prázdninách?​ Tak to tě určitě potěší zpráva, že v novém roce mezi našimi kroužky najdeš i několik ​**novinek!** Chceš se naučit vyrábět vlastní animovaný film? A nebo třeba zaměstnat svoje ruce výrobou ​šperků? Podívej se na naši nabídku [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​kurzy|kroužků]] a začni vybíratprotože ​**přihlašovat se můžeš už teď****!** A kromě novinek na tebe samozřejmě čekají i kroužkoví oblíbenciNeváhej a **zakroužkuj se**.
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
  
Řádek 19: Řádek 21:
  
 <WRAP 450px column> <WRAP 450px column>
-Na letošní léto jsme pro vás připravili parádní nadílku **příměstských táborů**. Cesta kolem světa, ​návštěva zoo a nebo třeba šicí tábor? A co třeba záhady tajemného Egypta a nebo fantasy svět Dračího doupěte? To mnoho dalšího najdeš v sekci táborykde se můžeš také [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​tabory|přihlásit]]. A nezapomínáme ani na **nejmenší**, ​se kterými se potkáme na **Rákosníčkově létě**. Vybírat ​můžete ze tří termínů, na které je také potřeba se dopředu přihlásit. ​Těšíme se na tebe! +Na letošní léto jsme si pro Tebe připravili parádní nadílku **příměstských táborů**. ​Poslední volná místa však zůstávají už jen na táborech **Cesta kolem světa****Dračí doupě ​trochu jinak** ​**Ve stínu pyramid**. Tak si rychle pospěš, než Ti je někdo vyfoukne! ​[[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​tabory|Přihlásit]] se můžeš už teď! Těšíme se na tebe! 
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
Řádek 35: Řádek 37:
  
  
-===== Školní rok 2018/19 ===== 
-{{:​pobocky:​domecek:​foto:​p1170405.jpg?​250nolink |}} 
-Druhé pololetí už je v plném proudu a ty jsi propásl/a přihlašování na kroužky? Vůbec nevadí! Na některých z nich máme ještě **volná místa**. ​ Vyberte si ten svůj v sekci [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​kurzy|kroužky a kurzy]] a přijď si ho vyzkoušet. U nás není nikdy pozdě začít! A po celý rok přijímáme i nové kamarády do Klubu pro předškolní děti **Rákosníček**. 
  
-==== Nové kroužky na Domečku ==== 
-=== Flétna 1/2/3 === 
-{{:​pobocky:​fantazie:​fletna2.jpg?​250nolink |}} 
-Děti se v kroužku seznámí se zobcovou flétnou jako hudebním nástrojem. Naučíme se správné držení flétny i správný postoj těla a dýchání při hře. Přes poznávání not a jednoduché melodie se dostaneme i ke složitějším písním a skladbám pro radost, podle výběru dětí. Pro více informací a přihlášku [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​kurzy|klikněte]]. 
-\\ 
-\\ 
-\\ 
-=== S Vendy v kuchyni 1/2 === 
-{{:​pobocky:​domecek:​foto:​s_vendy_v_kuchyni.jpg?​250nolink |}} 
-Těšte se na vaření a pečení rozmanitých sladkých i slaných dobrot, skrze které navštívíme spoustu zajímavých koutů světa. Vyzkoušíme si například přípravu ovocných a zeleninových salátů, pečení drobného pečiva i slavných dezertů. Kromě toho se prostřednictvím her seznámíme s mnoha zajímavostmi o potravinách a budeme se věnovat i prostírání a stolování. Podrobnosti v sekci [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​kurzy|kroužky a kurzy]]. 
-\\ 
-\\ 
-\\ 
-=== Šití pro dospělé === 
-{{:​pobocky:​domecek:​foto:​siti.jpg?​250nolink |}} 
-Jste úplní začátečníci a rádi byste si vyrobili věci, které v obchodech s rychlou módou neseženete,​ dozvěděli se něco o udržitelnosti,​ multifunkčnosti a recyklaci? Přesně tyhle věci nás budou v kurzu zajímat. Rozvineme styl, krásu, neotřelost a ladnost. Budeme praktičtí,​ vtipní, ušlechtilí. V tomto kvalitním kurzu šití se o vás postará zkušená krejčová a výtvarnice Karolína Kohoutková. Zjistěte více a přihlaste se [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​kurzy|tady]]. 
-\\ 
-\\ 
-\\ 
-=== Výtvarka pro teenagery 1/2 === 
-{{:​pobocky:​domecek:​foto:​vytvarka_obraz.jpg?​250nolink |}} 
-Kvalitní výtvarný kurz pod vedením lektorky **Dity Valerianové**,​ absolventky malby na Fakultě výtvarného umění v Brně, současně studující učitelství výtvarné výchovy a galerijní pedagogiky v magisterském stupni na pedagogické fakultě. V kurzu budeme zkoušet tradiční výtvarné techniky (malba, kresba, koláž), ale také například komiks nebo ilustraci. Bude otevřena i možnost podívat se společně do galerií na tamější výstavy a zkusit tvořit přímo v tomto uměleckém zázemí. Kurz je vhodný pro začátečníky i jako příprava na přijímací zkoušky na střední nebo vysoké umělecké školy. Přihlášky v sekci [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​kurzy|kroužky a kurzy]]. 
-\\ 
-\\ 
-\\ 
-Veškerou nabídku **kroužků na Domečku** pro školní rok 2018/19 najdete [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​kurzy|zde]]. ​ Přihlašování do všech zájmových útvarů probíhá prostřednictvím našeho [[https://​helceletka.iddm.cz/​prihlaseni|klientského portálu]]. Nevíte si rady? Zkuste [[http://​www.helceletka.cz/​lib/​exe/​fetch.php/​pobocky/​ddmhelceletova/​is/​manual_k_prihlaseni.pdf|nápovědu]]. ​