Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
pobocky:domecek:start [2019/08/14 18:08]
renata.johnova [Klub pro předškolní děti Rákosníček]
pobocky:domecek:start [2019/11/27 15:02] (aktuální)
renata.johnova [Advent plný akcí]
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Aktuality na Domečku ​ ====== ====== Aktuality na Domečku ​ ======
 +
 +
 +===== Advent plný akcí =====
 +<WRAP group>
 +<WRAP 210px column>
 +{{:​pobocky:​domecek:​po_roce_vanoce_18.jpeg?​200|}}
 +</​WRAP>​
 +
 +<WRAP 450px column>
 +Kroužky už jsou v plném proudu a vám to nestačí? Přijďte s námi prožít tvořivá i herní odpoledne a večery. V průběhu adventu jsme pro Vás nachystali hned několik akcí. Na konci listopadu se s námi můžete připravit na **advent** a nazdobit si vlastní věnec nebo si vyrobit svícínek. Nebude chybět ani **Mikulášské odpoledne**. Dospěláci se můžou vyhnout předvánočnímu nakupování a spíchnout interaktivní hračku pro své ratolesti, nebo svým blízkým vytočit dárek. A konečně v tomto roce se spolu naposled potkáme na akci **Po roce Vánoce!**, tak přijďte. ​ Informace a přihlašování najdete v sekci [[pobocky:​domecek:​akce:​start|akce]].
 +</​WRAP>​
 +</​WRAP>​
  
  
Řádek 5: Řádek 17:
 <WRAP group> <WRAP group>
 <WRAP 450px column> <WRAP 450px column>
-Konec školního roku se pomalu blíží a ty už začínáš přemýšlet,​ co po prázdninách? Tak to tě určitě potěší zpráva, že v novém roce mezi našimi kroužky najdeš i několik **novinek!** Chceš se naučit vyrábět vlastní animovaný film? A nebo třeba ​zaměstnat svoje ruce výrobou ​šperků? Podívej se na naši nabídku [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​kurzy|kroužků]] a začni vybírat, protože **přihlašovat ​se můžeš ​už teď****!** A kromě novinek na tebe samozřejmě čekají i kroužkoví oblíbenci. Neváhej a **zakroužkuj se**.+Školní rok už dávno ​začal, ty ses rozkoukal a ještě ti to nestačí? Tak to tě určitě potěší zpráva, že v neobsazených kroužcích přivítáme nové kamarády i během roku. Mezi našimi kroužky najdeš i několik **novinek!** Chceš se naučit vyrábět vlastní animovaný film? A nebo zaměstnat svoje ruce všemožným tvořením, naučit se připravovat zdravé pokrmy a vědět, jak se starat se o naší planetu? Podívej se na naši nabídku [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​kurzy|kroužků]] a začni vybírat, protože **přihlásit ​se můžeš ​hned teď****!** A kromě novinek na tebe samozřejmě čekají i kroužkoví oblíbenci. Neváhej a **zakroužkuj se**.
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
  
Řádek 20: Řádek 32:
  
 <WRAP 450px column> <WRAP 450px column>
-Klub Rákosníček ​v novém školním roce začíná **od pondělí 9. 9. 2019**. Pokud chcete své dítě do klubu přihlásit,​ doporučujeme si nejprve domluvit osobní návštěvu,​ při které Vám ukážeme naše prostory a zodpovíme Vaše případné dotazy. Pokud Rákosníček již znáte, můžete dítě rovnou přihlásit v sekci [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​is/​kurzy|kroužky]]. S dotazy ohledně klubu se můžete obracet přímo na vedoucí pobočky [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​kontakty/​start|Renatu Johnovou]]. +Místa na pravidelnou docházku v klubu Rákosníček ​jsou aktuálně obsazena. Pokud chcete své dítě do klubu přihlásit ​na nepravidelnou docházku, doporučujeme si nejprve domluvit osobní návštěvu,​ při které Vám ukážeme naše prostory a zodpovíme Vaše případné dotazy. S dotazy ohledně klubu se můžete obracet přímo na vedoucí pobočky [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​domecek/​kontakty/​start|Renatu Johnovou]].
-</​WRAP>​ +
-</​WRAP>​ +
-===== Léto pro dospělé===== +
-<WRAP group> +
-<WRAP 450px column>​ +
-V létě se u nás nebudou nudit ani **dospělí**,​ kteří se mohou přihlásit na **intenzivní keramické kurzy**. Tyto kurzy jsou určené jak pro pokročilé hrnčíře, tak pro úplné začátečníky,​ kteří se s materiálem a technikou chtějí seznámit. Z kurzu si odnesete keramiku, kterou si vlastnoručně vytočíte, vymodelujete a naglazujete pod odborným vedením MgA. Kláry Kleinerové. Vybírat můžete hned z **několika termínů**. Bližší informace a přihlašování v záložce [[pobocky:​domecek:​akce:​start|akce]]. +
-</​WRAP>​ +
- +
-<WRAP 210px column>​ +
-{{:​pobocky:​domecek:​55770079_2332102880392003_2994304508458172416_n.png?​nolink&​200|}}+
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
 </​WRAP>​ </​WRAP>​