Novinky na Fantázii

Příměstské tábory na Fantázii

Na Fantázii pro Vás v zimních a jarních měsících připravujeme hned několik prázdninových příměstských táborů. :) Už teď se na ně těšíme!

31. 1. 2020 (pátek):

- POLOLETKY S FANTÁZIÍ pro děti 7 – 12 let

17. – 21. 2. 2020 (pondělí – pátek):

- JARNÍ PRÁZDNINY S FANTÁZIÍ pro děti 7 – 12 let

9. 4. 2020 (čtvrtek):

- VELIKONOCE S FANTÁZIÍ pro děti 7 – 12 let

V ceně (350,-/ den; 1750,- / 5 dní) je 2x svačina, oběd, pitný režim, program, pojištění, odměny pro účastníky. Přihlášky on-line najdete na www.helceletka.cz/fantazie v sekci Tábory a pobytové akce. Přihlášení obdrží podrobnější informace.

Novoroční setkání s pálením vánočních stromků

Tradiční a první akce Fantázie v novém roce 2020 je tady! Odstrojte doma vánoční stromeček a přineste jej s sebou na ulici Černozemní k hřišti na petang. V sobotu 11. ledna od 14 hodin vás na místě budeme čekat s novoročním ohněm. Jako každý rok nás čeká opékání buřtů a zpívaní písniček s doprovodem kytary. Moc se těšíme na setkání! Na místě budou přistaveny kontejnery, do kterých stromky po Vánocích patří. Pokud máte stromek umělý, ten nechejte doma.

• Ti, kteří přinesou stromek, dostávají odměnou buřtík a chlebík na opékání.

• Ti, kteří přijdou bez stromku, obdrží totéž za 10 Kč.

Přihlašování do kroužků v 2. pololetí

Konec pololetí se kvapem blíží a ním přichází i možnost „zakroužkovat“ si u nás některý z široké nabídky kroužků. Spousta aktivit hlásí plno, ale v mnoha kroužcích čekají poslední místa právě na vás! Projděte si naši nabídku a najděte kroužek, který vás zaujme, nebo se rovnou přihlaste přes naše klientské centrum. Od 3. února se budeme těšit na viděnou!