Novinky na Fantázii

Keramické dílny pro dospělé

Fantázie zve všechny dospělé na keramické dílny! Čeká nás vyrábění ptačího krmítka, či čehokoliv, co Vás napadne. Je možné se zapojit buď v pátek 11. 10. 2019 na Fantázii ve Slatině (Tilhonova 49), případně také v pátek 18. 10. 2019 v Židenicích (Touškova 9). Na akci je možné se přihlásit prostřednictvím webových stránek (kolonka akce). Těšíme se na Vás! :)

Podzimní prázdniny v Podmitrově

Objev s námi tajemství hradu Karak! Stále máme místa na podzimní prázdniny v Podmitrově. Pojeď si s námi odpočinout od školy a užít si spoustu zábavy!

Hledáme paní na úklid

Fantázie stále hledá někoho, kdo by nám pomohl s úklidem. Pro pracoviště Fantázie se sídlem v Brně - Slatině hledáme šikovnou paní na úklid pracoviště Tilhonova 49 v úvazku 4 hodiny denně s nástupem od 1. 9. 2019. Vhodné pro důchodkyni či maminku na rodičovské dovolené. Inzerát stále platí, budeme rádi pokud se ozvete. :)

Přihlašování do kroužků na školní rok 2019/2020

K 1. 6. 2019 jsme oficiálně spustili přihlašování do kroužků na následující školní rok. Nabídka je letos velmi pestrá, proto neváhejte a vyberte si z naší nabídky kroužek, který vás zaujme, nebo se rovnou přihlaste přes naše klientské centrum. Od 23. září se budeme těšit na viděnou!