Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
pobocky:fantazie:start [2019/04/14 17:57]
zuzana.cervinkova [Velikonoce na Fantošce]
pobocky:fantazie:start [2019/06/10 10:41] (aktuální)
vaclav.hodulik [Přihlašování do kroužků na 2. pololetí]
Řádek 1: Řádek 1:
-===== Velikonoce na Fantošce ===== 
  
-<WRAP group> 
-<WRAP 210px column> 
-{{ :​pobocky:​fantazie:​img_5461.jpg?​200x150nolink |}} 
-</​WRAP>​ 
  
-<WRAP 450px column> 
-Na **Zelený čtvrtek 18. dubna** jsme si pro vás na Fantošce připravili tradiční **Velikonoční dílny**. Všechny děti od 6 let zveme, aby se za námi zastavily vyrobit si něco krásného. Těšit se můžete na spoustu typických i méně tradičních velikonočních dekorací a ozdob. Nezapomeňte se předem [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​fantazie/​is/​akce|přihlásit]]. 
-</​WRAP>​ 
-</​WRAP>​ 
- 
- 
- 
-===== Tábory o velikonočních prázdninách ​ ===== 
- 
-<WRAP group> 
-<WRAP 210px column> 
-{{ :​pobocky:​fantazie:​img_4004.jpg?​200x200nolink |}} 
-</​WRAP>​ 
- 
-<WRAP 450px column> 
-**Velikonoční prázdniny** pro všechny školáky letos vyšly na **Zelený čtvrtek, 18. dubna**. Fantoška si pro děti tradičně připravila jednodenní příměstský tábor **Velikonoce s Fantázií**. Dopřejte dětem bohatý táborový program spolu s Fantoškou. Budeme vyrábět, hrát si, soutěžit a mnohem víc.  
- 
-Všechny florbalisty bychom navíc rádi pozvali na **Velikonoční florbalový kemp** do Blanska, kde nás čeká intenzivní florbalový trénink, spousta her, zábavy nebo třeba florbalový turnaj. 
-Přihlášky a podrobnosti k oběma táborům najdete v sekci [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​fantazie/​is/​tabory|tábory]]. ​ 
-</​WRAP>​ 
-</​WRAP>​ 
  
  
 +====== Novinky na Fantázii ====== ​
  
  
Řádek 55: Řádek 30:
  
  
-===== Přihlašování do kroužků na 2. pololetí ​=====+===== Přihlašování do kroužků na školní rok 2019/​2020 ​=====
 {{:​pobocky:​fantazie:​krouzky_zajmove_utvary.jpg?​nolink&​200 |}} {{:​pobocky:​fantazie:​krouzky_zajmove_utvary.jpg?​nolink&​200 |}}
-Do kroužků na Fantošce se můžete přihlašovat během celého školního roku (najdete-li volné místo)Vyberte ​bohaté ​[[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​fantazie/​is/​krouzky|nabídky]] kroužek, který vás baví, nebo se rovnou přihlaste přes naše [[https://​helceletka.iddm.cz/​prihlaseni|klienstké centrum]].+K 1. 6. 1019 jsme oficiálně spustili přihlašování do kroužků na následující ​školní rokNabídka je letos velmi pestrá, proto neváhejte a vyberte si některé ​naší ​[[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​fantazie/​is/​krouzky|nabídky]] kroužek, který vás zaujme, nebo se rovnou přihlaste přes naše [[https://​helceletka.iddm.cz/​prihlaseni|klienstké centrum]]. ​Přejeme příjemné prázdniny a v září naviděnou!