Kdo jsme a co děláme

Co nabízíme?

V dopoledních hodinách výukové programy pro základní i mateřské školy s přírodovědným, společenským a ekologickým zaměřením.

Odpoledne probíhají kroužky a kluby s rozmanitým zaměřením pro různé věkové kategorie.

O víkendech a prázdninách pořádáme různé akce a tábory.

Historické brněnské budovy slouží jako muzea nebo se kolem nich chodí po špičkách se zatajeným dechem a neskrývaným úžasem. Kubova vila v Řečkovicích je jiná! Sídlí zde naše pobočka Frikulín, která nabízí pestrou škálu zájmových aktivit, ze nichž si vybere opravdu každý.

U nás nečekejte nudnou výtvarku – přijďte se kreativně vyřádit a vyzkoušet nejrůznější moderní techniky. Chcete se udržet v kondici nebo vzbudit v dětech sympatie k pohybu a tanci? Žádný problém. Třídní kolektivy jistě ocení program šitý na míru, rodiče uvítají příměstské i pobytové letní tábory. Zajímáte se o hudbu, přípravu na SCIO testy nebo chcete strávit příjemné odpoledne se spoustou milých lidí? Přistěhovali jste se a nevíte, kam zajít a seznámit se? Přijďte k nám a zažijte jedinečnou atmosféru. Nečekejte, až si úžasné nabídky najdou Vás, podívejte se na náš seznam aktivit a začněte si užívat. Přijďte se přesvědčit, co znamená Frikulín.

Rodiče s dětmi mohou využívat náš informační Family Point v přízemí pobočky.