Ceník Klubu Frikulín

Cena hlídání se odvíjí od zakoupené permanentky. Můžete si vybrat jednu z pěti permanentek podle Vaší potřeby. Permanentky se liší jednak v celkové ceně, ale také v hodinové sazbě (viz ceník)

V Klubu Frikulín platíte pouze dobu, kterou zde Vaše dítě skutečně stráví. Poctivě zapisujeme příchod i odchod dítěte a hodiny Vám postupně odepisujeme z Vaší předplacené permanentky. Jakmile se blíží hodiny Vaší permanentky ke konci, budete upozorněni, že je potřeba zaplatit novou.

První dvě hodiny v Klubíku jsou ZDARMA! Teprve až se přesvědčíte, že se Vám u nás líbí a vyzkoušíte chvíli pobýt, koupíte si permanentku.

Ceny permanentek platné od 1. 9. 2019

Cena permanentky Počet hodin Cena za 1 hod.
900 Kč 10 90 Kč
2 000 Kč 30 67 Kč
3 000 Kč 50 60 Kč


  • Zvýhodněná sourozenecká permanentka: 2 750 Kč na 50 hodin (1 hod/55 Kč). Tato permanentka je pro sourozence již odrostlých Frikulínků a dvojčata.
  • Zvýhodněná měsíční permanentka: Pokud máte zájem, aby k nám Vaše dítě chodilo 5 dní v týdnu, rezervujte si stabilní místo. Je zvýhodněno i finančně. Za celotýdenní docházku platíte 3500Kč/měsíc. V této částce je započítána doba 08:00 – 13:00hod. Těchto míst je omezený počet. V případě nepřítomnosti (způsobené onemocněním nebo jiným závažným problémem) přesahující 70% se započítává pouze 180 Kč/den, kdy bylo dítě přítomno. Tato permanentka se nedá kombinovat s jinými typy permanentek.

Cena permanentky zahrnuje každodenní pestrý program výtvarný, keramický, hudební, sportovní, logopedický. K dispozici je velká škála pomůcek, výtvarného materiálu, hudebních nástrojů, využití cvičebních a rehabilitačně relaxačních pomůcek. Frikulínci využívají i keramickou a výtvarnou dílnu, cvičnou kuchyňku a prostory tělocvičny. V ceně permanentek není zahrnuta trvanlivá svačina, kterou si děti nosí samy z domu.

Školné je splatné vždy předem převodem na účet . Po přihlášení se vám budou zaslány platební údaje spolu s přihláškou na váš email.