Ceník Klubu Frikulín

Cena hlídání se odvíjí od zakoupené permanentky. Můžete si vybrat jednu z pěti permanentek podle Vaší potřeby. Permanentky se liší jednak v celkové ceně, ale také v hodinové sazbě (viz ceník)

V Klubu Frikulín platíte pouze dobu, kterou zde Vaše dítě skutečně stráví. Poctivě zapisujeme příchod i odchod dítěte a hodiny Vám postupně odepisujeme z Vaší předplacené permanentky. Jakmile se blíží hodiny Vaší permanentky ke konci, budete upozorněni, že je potřeba zaplatit novou.

První dvě hodiny v Klubíku jsou ZDARMA! Teprve až se přesvědčíte, že se Vám u nás líbí a vyzkoušíte chvíli pobýt, koupíte si permanentku.

Ceny permanentek

Permanentka 1. : 800,- Kč….10 hodin….cena 1 hodiny je 80,- Kč.
Permanentka 2. : 1300,- Kč….20 hodin….cena 1 hodiny je 65,- Kč.
Permanentka 3. : 2100,- Kč….35 hodin….cena 1 hodiny je 60,- Kč.
Permanentka 4. : 2750,- Kč….50 hodin….cena 1 hodiny je 55,- Kč.
Permanentka 5. : 3000,- Kč….neomezeně na jeden měsíc, od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 13:00 hodin….cena 1 hodiny je 30,- Kč.

• Jednorázové hlídání: 80Kč/hod.
Pokud máte zájem, aby k nám Vaše dítě chodilo 5 dní v týdnu, rezervujte si stabilní místo. Je zvýhodněno i finančně. Za celotýdenní docházku platíte 3000Kč/měsíc. V této částce je započítána doba 08:00 – 13:00 hod., pondělí až pátek (1 hodina tedy vychází na 30Kč!). Těchto míst je omezený počet. Pokud máte zájem i o odpolední či brzkou ranní návštěvu, zde se připlácí 50Kč/hodina(jakýkoliv čas strávený u nás po 13. hodině, či před 7. hodinou ráno). Těchto míst je omezený počet.

Cena permanentky zahrnuje každodenní pestrý program výtvarný, keramický, hudební, sportovní, logopedický. K dispozici je velká škála pomůcek, výtvarného materiálu, hudebních nástrojů, využití cvičebních a rehabilitačně relaxačních pomůcek. Frikulínci využívají i keramickou a výtvarnou dílnu, cvičnou kuchyňku a prostory tělocvičny. V ceně permanentek není zahrnuto pití a trvanlivá svačina, kterou si děti nosí samy z domu.

Školné je splatné vždy předem převodem na účet . Po přihlášení se vám budou zaslány platební údaje spolu s přihláškou na váš email.