Novinky na Frikulínu

Kroužky na nový školní rok 2019/2020

Nechcete přijít o místo ve svém oblíbeném zájmovém kroužku nebo Klubíku pro nejmenší? Od 1. června jsme pro vás spustili přihlašování do kroužků na nový školní rok 2019/2020! Kromě stálých kroužků, jsme letos připravili i spoustu novinek, v nabídce nechybí ani kroužky pro dospělé nebo pro rodiče s malými dětmi. „Zakroužkujte si“ kroužek, který vám padne do oka a pohlídejte si své místo ještě před prázdninami! Přihlášky a kompletní přehled kroužků najdete v sekci kroužky a kurzy.

Letní tábory na Frikulínu

Nejširší nabídka příměstských táborů v Řečkovicích i širším okolí vás letos opět čeká u nás na Frikulínu. Na letošní léto jsme pro vaše děti připravili i pár táborových novinek. Všechny dobrodruhy zveme na tábor Prázdninová dobrodružství s Alčou, na kterém poznáte spoustu nových míst a procestujete okolí křížem krážem. Alča přivítá děti také na pořádném výtvarném dovádění, na táboře Šikovné tlapky, kde se malí výtvarníci mohou těšit na řadu netypických technik a hlavně spoustu letní zábavy.

S Matějem se letos vydáme po stopách civilizace. Na táboře Příběh civilizace účastníky čeká celotáborová hra čerpající z příběhu úspěšné počítačové a deskové hry. Dokážete správně zvolit strategii a dovést svůj národ k vítězství? Celou nabídku příměstských táborů na Frikulínu najdete spolu s možnožtí se přihlásit v sekci tábory.

Frikulín - klub pro předškolní děti

Klubík Frikulín pro všechny děti od 2 let přijímá od června nové členy na nový školní rok 2019/2020. Všechny zájemce prosíme o co nejrychlejší vyplnění přihlášky, počet míst na jednotlivé dny je omezen. Přihlašovat se můžete již nyní v sekci kroužky a kurzy.

Po vyplnění přihlášky se vám ozveme prostřednictvím emailu a stručně vás seznámíme s chodem našeho Klubíku. Společně si následně domluvíme vaši první návštěvu, na které se dozvíte všechny další náležitosti z naší strany a společně projdeme všechno, co naopak zajímá vás. Nejste-li si v něčem jistí už nyní, neváhejte se na nás obrátit.