Novinky na Frikulínu


Jaro je za rohem

A my jej na Frikulínu přivítáme ve velkém stylu tradičním velikonočním jarmarkem. Potkáme se v sobotu 6. dubna v čase 14 - 17 hodin. I letos se můžete těšit na bohaté jarní dílničky pro děti a dospělé, nebudou chybět dobroty z udírny i něco sladkého na zub, nebo krásné velikonoční a jarní dekorace od místních prodejců. Bude-li krásně, moc rádi vás přivítáme u nás na zahradě. Podrobnosti najdete v sekci akce.

Už máte plány na léto?

My ano! Od 1. 2. 2019 spouštíme přihlašování na letní příměstské tábory na Frikulínu. Ponoříte se s námi do výtvarného tvoření, zasportujete si, zajdete na výpravu do zoo, nebo si s námi zavaříte ty nejlepší dobroty na světě? Nabídka je letos opravdu široká, vybírejte v sekci tábory. Těší se na vás celý tým Frikulínu.

Pobytový tábor pro rodiče s dětmi

Odpočinek v krásné přírodě na Vysočině, bohatý program pro děti, legrace a třeba i nová přátělství. To je tradiční pobytový tábor pro rodiče s dětmi, kterým vás provedou naše zkušené lektorky Eliška a Karin. Účastníci se mohou těšit na spoustu her, cvičení, luštění hádanek, výrobu krásných věcí a hlavně procházky a výlety venku na čerstvém vzduchu. Program bude přizpůsoben věku přihlášených dětí. Máte chuť se přidat? Přihlášky najdete v sekci tábory.


Akce v druhém pololetí

Na blížící se jarní měsíce jsme pro vás opět připravili mnoho akcí, během kterých si odpočinete a užijete příjemně strávený čas.


Divadlo Koráb

22. 3. 2019
Přijďte se k nám podívat na zábavné představení divadla Koráb. Pohádka pro 3 + 1 prasátka, kterou nám dovadlo představí, je neobvyklá veselá pohádka o známých věcech. Program je vhodný pro děti od 1 roku s doprovodem i bez něj. více o akci


Slepička a kohoutek - keramika

23. 3. 2019
Keramické dílna je určena jak pro začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet práci s keramickou hlínou, tak i pro zkušené keramiky. Výrobky budeme dekorovat prořezy a otisky. Vymodelovaný výrobek si zkusíme nabarvit pomocí engob. více o akci


Jarní dílnička


30. 3. 2019
Na sobotní dopoledne pro vás připravujeme jarní dílničky. Čeká vás zdobení květináče, sázení cibulek, výroba přáníček a velikonočních drobností. více o akci


Novinky v Klubu Frikulín

Klubík Frikulín pro všechny děti od 2 let přijímá od března nové členy. Všechny zájemce prosíme o co nejrychlejší vyplnění přihlášky, počet míst na jednotlivé dny je omezen. Přihlašovat se můžete již nyní v sekci kroužky a kurzy.

Po vyplnění přihlášky se vám ozveme prostřednictvím emailu a stručně vás seznámíme s chodem našeho Klubíku. Společně si následně domluvíme vaši první návštěvu, na které se dozvíte všechny další náležitosti z naší strany a společně projdeme všechno, co naopak zajímá vás. Nejste-li si v něčem jistí už nyní, neváhejte se na nás obrátit.