Novinky na Frikulínu

Pololetky a jaráky na Frikulínu

Pololetní i jarní prázdniny tu budou co by dup a my pro vás i letos připravujeme parádní program.

Pololetní prázdniny v pátek 1. února se letos ponesou v kreativním duchu pod vedením Ivy Bláhové. Jednodenní příměstský tábor Tvořivé pololetky s Frikulínem je určený hlavně pro všechny kreativní děti. Dopoledne budeme vyrábět opravdové hodiny, připravovat si oběd a odpoledne se budeme věnovat modelování a malování. Hotové výrobky si děti odnesou domů. Přihlašujte se v sekci tábory.

Během jarních prázdnin v termínu 11. - 15. února vás čeká příměstský tábor Tudy z nudy. Chcete zažít stoprocentní dobrodružství a nula procent nudy? Přesně takový bude příměšťák, během kterého si vyrazíme pořádně zaskákat do Jump parku, dáme si odvetu v bowlingu a prosvištíme bobovou dráhou. Na pobočce nás navíc čeká promítání filmů, vaření oběda a spousta her nejen v naší tělocvičně. Přihlášky najdete opět v sekci tábory. Těšit se vás bude Zuzka Červinková.

Novinky v Klubu Frikulín

Klubík Frikulín pro všechny děti od 2 let přijímá od ledna opět nové členy. Všechny zájemce prosíme o co nejrychlejší vyplnění přihlášky, počet míst na jednotlivé dny je omezen. Přihlašovat se můžete již nyní v sekci kroužky a kurzy.

Po vyplnění přihlášky se vám ozveme prostřednictvím emailu a stručně vás seznámíme s chodem našeho Klubíku. Společně si následně domluvíme vaši první návštěvu, na které se dozvíte všechny další náležitosti z naší strany a společně projdeme všechno, co naopak zajímá vás. Nejste-li si v něčem jistí už nyní, neváhejte se na nás obrátit.

Akce v druhém pololetí

Na zimní měsíce jsme pro vás opět připravili mnoho akcí, během kterých se zahřejete v teple naší pobočky a užijete si příjemně strávený čas.


Masopust s Klubem Frikulín

24. 1. 2019
Přijďte spolu s námi nakouknout pod pokličku tradičnímu masopustnímu období. Společně s dětmi se pustíme do výroby masopustní masky, pořádně si zatancujeme a zahrajeme jednoduché hry pro nejmenší. více o akci


Kachlík - otisky ručiček do hlíny

28. 1. 2019
Výroba originálních keramických kachlíků. Otisky nožiček a ručiček vašich miminek budou skvělou památkou a trvalou vzpomínkou na jejich dětství. více o akci


Rio de Frikulíno

20. 2. 2019
Karneval pro nejmenší! Užijte si spolu s námi pořádnou legraci, tanec, soutěže a spoustu her! Karneval je určen pro všechny děti navštěvující Klub Frikulín i pro veřejnost. Rádi přivítáme všechny děti od 1 roku i s doprovodem. více o akci