Novinky na Frikulínu

Novinky v zájmových kroužcích

Pravidelné zájmové kroužky u nás na Frikulínu začínají od pondělí 23. září. Víte, že jsme pro vás letos připravili také spoustu novinek a netradičních aktivit pro děti i dospělé?

Naše výtvarné kroužky se rozrostly o další nálož lekcí plných super nápadů. Pro všechny mladé malíře a malířky letos otevíráme výtvarnou dílnu pod názvem „Mladý da Vinci“. Novinkou v naší nabídce je „Kreativní dílna“. Kroužek nabitý úžasnými technikami jako je malba na sklo, háčkování, pletení, batika, vyšívání, ale i práce s papírem, polymerovými hmotami, nebo vlnou, kůží či sádrou a betonem.

Další výtvarnou novinkou v nabídce kroužků pro letošní školní rok je také Keramika - točení na kruhu. Rádi do práce s hrnčířským kruhem zasvětíme i všechny začátečníky a postupně se společně dopracujeme k prvním miskám, talířům a hrnečkům. Letos nově otevíráme také keramiku pro rodiče s dětmi, tento kroužek hledejte pod názvem „Hliňáček“.

Máte doma malé švadlenky či krejčí? Letos nově otevíráme kroužek „Švadlenka“, kde si děti vyzkouší první kontakt s šicím strojem a ušijí si třeba vlastní hračku, tašku a další výrobky podle svojí fantazie. Sestavit si letadlo nebo třeba plachetnici? Pro všechny nadšené stavitele máme letos novinku v podobě kroužku „Modeláři“.

Hledáte zájmový kroužek pro malé jedlíky a šikovné kuchaře a kuchařky? I letos pro vás otevíráme kroužky Škola vaření, kde se děti seznámí se základními i složitějšími recepty a poznají mnoho známých i méně typických surovin. Chcete-li děti seznámit s vařením šetrnějším k přírodě, maximálně respektující sezónnost surovin, ale také se spoustou vychytávek k ekologičtějšímu životu, zkuste naši novinku mezi kroužky „Recykláček“.

Kompletní nabídku kroužků pro letošní školní rok, najdete v sekci kroužky a kurzy. Přijďte si vyzkoušet první hodinu a teprve potom se rozhodnout, jestli pro vás bude daný kroužek tím pravým. Ať už vyberete kterýkoliv z našich kroužků, budeme se moc těšit na viděnou u nás na Frikulínu.

Frikulín - klub pro předškolní děti

Klubík Frikulín pro všechny děti od 2 let přijímá nové členy na nový školní rok 2019/2020. Všechny zájemce prosíme o co nejrychlejší vyplnění přihlášky, počet míst na jednotlivé dny je omezen. Přihlašovat se můžete v sekci kroužky a kurzy.

Po vyplnění přihlášky se vám ozveme prostřednictvím emailu a stručně vás seznámíme s chodem našeho Klubíku. Společně si následně domluvíme vaši první návštěvu, na které se dozvíte všechny další náležitosti z naší strany a společně projdeme všechno, co naopak zajímá vás. Nejste-li si v něčem jistí už nyní, neváhejte se na nás obrátit.