Novinky na Frikulínu

Kroužky na nový školní rok 2019/2020

Nechcete přijít o místo ve svém oblíbeném zájmovém kroužku nebo Klubíku pro nejmenší? Zapište si do kalendáře začátek června, od 1. 6. 2019 se můžete těšit na otevření přihlášek do zájmových kroužků pro děti i dospělé na nový školní rok 2019/2020!

Letní tábory na Frikulínu

Nejširší nabídka příměstských táborů v Řečkovicích i širším okolí vás letos opět čeká u nás na Frikulínu. Na letošní léto jsme pro vaše děti připravili i pár táborových novinek. Všechny dobrodruhy zveme na tábor Prázdninová dobrodružství s Alčou, na kterém poznáte spoustu nových míst a procestujete okolí křížem krážem. Alča přivítá děti také na pořádném výtvarném dovádění, na táboře Šikovné tlapky, kde se malí výtvarníci mohou těšit na řadu netypických technik a hlavně spoustu letní zábavy.

S Matějem se letos vydáme po stopách civilizace. Na táboře Příběh civilizace účastníky čeká celotáborová hra čerpající z příběhu úspěšné počítačové a deskové hry. Dokážete správně zvolit strategii a dovést svůj národ k vítězství? Celou nabídku příměstských táborů na Frikulínu najdete spolu s možnožtí se přihlásit v sekci tábory.

Novinky v Klubu Frikulín

Klubík Frikulín pro všechny děti od 2 let přijímá od dubna nové členy. Všechny zájemce prosíme o co nejrychlejší vyplnění přihlášky, počet míst na jednotlivé dny je omezen. Přihlašovat se můžete již nyní v sekci kroužky a kurzy.

Po vyplnění přihlášky se vám ozveme prostřednictvím emailu a stručně vás seznámíme s chodem našeho Klubíku. Společně si následně domluvíme vaši první návštěvu, na které se dozvíte všechny další náležitosti z naší strany a společně projdeme všechno, co naopak zajímá vás. Nejste-li si v něčem jistí už nyní, neváhejte se na nás obrátit.