Novinky na Frikulínu

Adventní dílničky pro děti i dopělé

Na následující adventní soboty jsme pro vás na Frikulínu připravili příjemné tvořivé dílny pro malé i velké. V sobotu 7. prosince dopoledne provoníme Kubovu vilu výrobou pečeného čaje a voňavého mýdla, kterými můžete potěšit třeba vaše blízké pod stromečkem. O týden později, v sobotu 14. prosince se pustíme do kreativního tvoření. Vyrábět budeme z látek, papíru, umotáme si vlastní svíčku a uděláme si zkrátka chvíli plnou příjemné předvánoční atmosféry, která často v dnešní uspěchané době tolik chybí. Podrobnosti o dílnách a přihlášky najdete v sekci akce.

Mikuláš s Klubem Frikulín

Všechny děti do 6 let zveme na Mikulášskou besídku s Klubem Frikulín ve čtvrtek 5. prosince dopoledne. Mikuláš zavítá pozdravit všechny děti v našem Klubíku pro nejmenší, ale moc rádi na akci uvidíme i veřejnost. Společně se naučíme pěknou básničku, zazpíváme si a všechny hodné děti se mohou těšit na malou odměnu. Více podrobností o akci a přihlášky najdete v sekci akce.

Frikulín - klub pro předškolní děti

Klubík Frikulín pro všechny děti od 2 let přijímá nové členy na nový školní rok 2019/2020. Všechny zájemce prosíme o co nejrychlejší vyplnění přihlášky, počet míst na jednotlivé dny je omezen. Přihlašovat se můžete v sekci kroužky a kurzy.

Po vyplnění přihlášky se vám ozveme prostřednictvím emailu a stručně vás seznámíme s chodem našeho Klubíku. Společně si následně domluvíme vaši první návštěvu, na které se dozvíte všechny další náležitosti z naší strany a společně projdeme všechno, co naopak zajímá vás. Nejste-li si v něčem jistí už nyní, neváhejte se na nás obrátit.