Novinky na Frikulínu

Podzimní dopoledne pro nejmenší

Na pátek 15. listopadu dopoledne jsme pro vás připravili tradiční rodinnou akci Uspávání ježečků. Moc rádi uvidíme všechny děti do 5 let i maminkou, tatínkem, babičkou, dědečkem nebo společně s kamarády. Zazpíváme si, zahrajeme hry, vyrobíme si ježečka, kterého s písničkou uložíme k zimnímu spánku na naší zahradě. Užijte si příjemný podzimní čas spolu s námi! Nezapomeňte si pohlídat své místo a přihlaste se v sekci akce. Moc se těšíme na viděnou.

Novinky v zájmových kroužcích

Pro letošní podzim jsme pro vás na Frikulínu připravili spoustu nových zájmových kroužků pro děti i dospělé.

Všechny čerstvé maminky zveme na nové lekce cvičení „Krásná a fit po porodu“. Cvičení vám pomůže s problémy jako jsou bolavá záda, rozestup břišních svalů, snížená fyzická kondice, ale poslouží i jako příjemná forma prevence před těmito nepříjemnými situacemi. Na lekce s sebou navíc můžete vzít i miminko. Začínáme v měsíci listopadu a cvičit budeme každou středu od 9:30 do 10:30 hodin. všechny zájemce prosíme o kontaktování lektorky Dity Pivoňkové, 608 450 484, pivonkova.dita@centrum.cz.

Pro velký zájem jsme rozšířili také hudební kroužky o lekce flétny s Terezou. Rádi byste dětem dopřáli radost ze hry na hudební nástroj? Domluvte se přímo s lektorkou Terezou Suchomelovou (732 128 764) a přijďte si kroužek vyzkoušet.

Kompletní nabídku kroužků pro letošní školní rok, najdete v sekci kroužky a kurzy. Přijďte si vyzkoušet první hodinu a teprve potom se rozhodnout, jestli pro vás bude daný kroužek tím pravým. Ať už vyberete kterýkoliv z našich kroužků, budeme se moc těšit na viděnou u nás na Frikulínu.

Frikulín - klub pro předškolní děti

Klubík Frikulín pro všechny děti od 2 let přijímá nové členy na nový školní rok 2019/2020. Všechny zájemce prosíme o co nejrychlejší vyplnění přihlášky, počet míst na jednotlivé dny je omezen. Přihlašovat se můžete v sekci kroužky a kurzy.

Po vyplnění přihlášky se vám ozveme prostřednictvím emailu a stručně vás seznámíme s chodem našeho Klubíku. Společně si následně domluvíme vaši první návštěvu, na které se dozvíte všechny další náležitosti z naší strany a společně projdeme všechno, co naopak zajímá vás. Nejste-li si v něčem jistí už nyní, neváhejte se na nás obrátit.