Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
pobocky:frikulin:start [2019/12/02 14:30]
zuzana.cervinkova [Mikuláš s Klubem Frikulín]
pobocky:frikulin:start [2019/12/12 08:44] (aktuální)
zuzana.cervinkova [Novinky na Frikulínu]
Řádek 2: Řádek 2:
  
 ====== Novinky na Frikulínu ====== ​ ====== Novinky na Frikulínu ====== ​
-{{ :​pobocky:​frikulin:​vanoce_na_frikulinu_web.png?​700x250nolink |}} 
-==== Adventní dílničky pro děti i dopělé ==== 
  
-Na následující adventní soboty jsme pro vás na Frikulínu připravili příjemné tvořivé dílny pro malé i velké. **V sobotu 7. prosince dopoledne** provoníme Kubovu vilu výrobou pečeného čaje a voňavého mýdla, kterými můžete potěšit třeba vaše blízké pod stromečkem. O týden později, **v sobotu 14. prosince** se pustíme do kreativního tvoření. Vyrábět budeme z látek, papíru, umotáme si vlastní svíčku a uděláme si zkrátka chvíli plnou příjemné předvánoční atmosféry, která často v dnešní uspěchané době tolik chybí. Podrobnosti o dílnách a přihlášky najdete v sekci [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​frikulin/​is/​akce|akce]]. 
-===== Mikuláš s Klubem Frikulín ===== 
-<WRAP group> 
-<WRAP 210px column> 
-{{ :​pobocky:​frikulin:​received_2209660272606683.jpeg?​220x220nolink |}} 
-</​WRAP>​ 
  
-<WRAP 450px column> 
- 
-Všechny děti do 6 let zveme na [[https://​www.facebook.com/​events/​795254674271159/​|Mikulášskou besídku s Klubem Frikulín]] **ve čtvrtek 5. prosince dopoledne**. Mikuláš zavítá pozdravit všechny děti v našem Klubíku pro nejmenší, ale moc rádi na akci uvidíme i veřejnost. Společně se naučíme pěknou básničku, zazpíváme si a všechny hodné děti se mohou těšit na malou odměnu. Více podrobností o akci a přihlášky najdete v sekci [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​frikulin/​is/​akce|akce]]. ​ 
-</​WRAP>​ 
-</​WRAP>​ 
  
  
Řádek 33: Řádek 20:
  
 <WRAP 450px column> <WRAP 450px column>
-**Klubík Frikulín pro všechny děti od 2 let přijímá** **nové členy** na nový školní ​rok 2019/2020. Všechny zájemce prosíme o co nejrychlejší vyplnění přihlášky,​ **počet míst** na jednotlivé dny **je omezen**. Přihlašovat se můžete v sekci [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​frikulin/​is/​krouzky|kroužky a kurzy]].+**Klubík Frikulín pro všechny děti od 2 let přijímá** **nové členy** na nový rok 2020. Všechny zájemce prosíme o co nejrychlejší vyplnění přihlášky,​ **počet míst** na jednotlivé dny **je omezen**. Přihlašovat se můžete v sekci [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​frikulin/​is/​krouzky|kroužky a kurzy]].
 \\ \\
 \\ \\