Novinky a zajímavosti z Kamenaček

Zápis do kroužků na Přírodovědné stanici

Zápis do kroužků na rok 2019/2020 je na Přírodovědné stanici Kamenačky organizován následovně:

1. Děti, které již byly letos členy zájmových kroužků, nebo s námi absolvovaly tábor, se mohou přihlásit on-line přes klientské centrum už od června 2019. Přijímání žádostí bude administrováno postupně až do konce prázdnin.

2. Nové děti se zájmem o členství na nový školní rok se budou hlásit OSOBNĚ na Přírodovědné stanici ve středu 4. 9. 2019 od 15 do 17:30 hodin. Doporučujeme se před návštěvou informovat o počtu volných míst v jednotlivých kroužcích (kroužek může být již obsazen stálými členy). Děti-zájemci musí mít nejen zájem, ale i odpovídající soustředění a komunikativně-rozumové předpoklady. Důvodem je umožnění rozvoje dlouhodobých zájmů a tvorba stabilnějších, oborově profilovaných dětských kolektivů. Noví členové tyto kolektivy doplňují v závislosti na volných kapacitách.

Výukové programy

Víte, že na Kamenačkách pro vás připravujeme celou řadu výukových programů? Vyberte si ze široké nabídky ten, který vám sedne. Přijďte pozorovat naše obojživelníky a plazy, nebo poznejte s vašimi žáky biotop našeho jezírka. Možností jsou spousty, rádi pro vás připravíme například i programy výtvarné.