Novinky a zajímavosti z Kamenaček

Letní tábory na Kamenačkách

Venku už se probouzí jaro a spolu s ním přichází i čas připravit se na letní prázniny. My na Kamenačkách máme o letním programu jasno. Naše příměšťáky jsou nabité výlety do okolní přírody a samozřejmě nebude chybět spousta informací o zvířatech i samotná péče o ně. Máš chuť se přidat? Od 1. 2. 2019 spouštíme přihlašování v sekci tábory. Jen nezapomeň, že počet míst je omezen.

Velikonoční příměstský tábor

Ještě nemáte plány na velikonoční prázdniny, zelený čtvrtek 18. dubna? Vydejte se s námi na velikonoční výpravu na Pouzdřanskou step. Čeká nás bohatý přírodovědný program se zaměřením na ornitologii, entomologii a botaniku. Podrobnosti o výletě a přihlášky najdete v sekci tábory.

Exkurze do Zoo Vídeň

Vydejte se s námi 6. dubna na tradiční prohlídku zoologické zahrady ve Vídni. Těšit se můžete na polárium, nosorožce indické, slony, pandy, koaly, tropický pavilon, mořská akvária a spoustu dalších expozic. Pro více informací a přihlášky nahlédněte do sekce akce.

Výukové programy

Víte, že na Kamenačkách pro vás připravujeme celou řadu výukových programů? Vyberte si ze široké nabídky ten, který vám sedne. Přijďte pozorovat naše obojživelníky a plazy, nebo poznejte s vašimi žáky biotop našeho jezírka. Možností jsou spousty, rádi pro vás připravíme například i programy výtvarné.