Novinky a zajímavosti z Kamenaček

Volná pracovní pozice - úklid

Na naši pobočku hledáme spolehlivého pracovníka/pracovnici na úklid. Úklid je potřeba provádět v rozsahu 4 hodin týdně (ideálně např. 4×1 hodina, 2×2 hodiny). Práce je vhodná jako brigáda pro studenty, rodiče na rodičovské dovolené či aktivní důchodce. Zájemcům nabízíme smlouvu na DPP/DPČ a 100 Kč/hod. Zájemce prosíme, aby se ozvali vedoucí pobočky Romaně Křížové.

Příměstský tábor na jarní prázdniny

Příměstský tábor se koná v době jarních prázdnin 17. až 21. února 2020 od 8,30 do 15,30 hodin. Přihlášky najdete v sekci tábory. Zájemci o účast na táboře, kteří na stanici nechodili, se přihlašují po telefonické domluvě.

Exkuze ZOO Budapešť

Na jarní víkend 25. a 26. dubna 2020 připravujeme exkurzi do Zoologické zahrady v Budapešti. Vzhledem k nutnosti rezervace ubytování a dopravy je nutné se přihlásit se zálohou nejpozději do 20. ledna 2020. Přihlašujte se v sekci akce. Více bližších informací viz. příloha. zajezdzoobudapest2020.pdf

Výukové programy

Víte, že na Kamenačkách pro vás připravujeme celou řadu výukových programů? Vyberte si ze široké nabídky ten, který vám sedne. Přijďte pozorovat naše obojživelníky a plazy, nebo poznejte s vašimi žáky biotop našeho jezírka. Možností jsou spousty, rádi pro vás připravíme například i programy výtvarné.