Novinky a zajímavosti z Kamenaček

Volná pracovní pozice - úklid

Na naši pobočku hledáme spolehlivého pracovníka/pracovnici na úklid. Úklid je potřeba provádět v rozsahu 4 hodin týdně (ideálně např. 4×1 hodina, 2×2 hodiny). Práce je vhodná jako brigáda pro studenty, rodiče na rodičovské dovolené či aktivní důchodce. Zájemcům nabízíme smlouvu na DPP/DPČ a 100 Kč/hod. Zájemce prosíme, aby se ozvali vedoucí pobočky Romaně Křížové.

Příměstský tábor na jarní prázdniny

Příměstský tábor se koná v době jarních prázdnin 17. až 21. února 2020 od 8,30 do 15,30 hodin. Přihlášky najdete v sekci tábory. Zájemci o účast na táboře, kteří na stanici nechodili, se přihlašují po telefonické domluvě.

Exkurze do Zoo Vídeň

Jako každý rok i letos jsme pro vás připravili tradiční exkurzi do Zoologické zahrady v Schönbrunnu ve Vídni. Na výlet vyrazíme v sobotu 4. dubna 2020. Čeká nás prohlídka jedinečných pavilonů jako jsou polárium, nosorožci indičtí, sloni, pandy, koaly, mořská akvária, insektárium a mnoho dalších. Po prohlídce zoo bude možné navšívit také skleníky Wüstenhaus a Palmenhaus, nebo místní zámek. Podrobnosti, nebo případné dotazy ráda zodpoví vedoucí stanice Romana Křížová. Detaily o exkurzi a samotné přihlašování najdete v sekci akce.

Výukové programy

Víte, že na Kamenačkách pro vás připravujeme celou řadu výukových programů? Vyberte si ze široké nabídky ten, který vám sedne. Přijďte pozorovat naše obojživelníky a plazy, nebo poznejte s vašimi žáky biotop našeho jezírka. Možností jsou spousty, rádi pro vás připravíme například i programy výtvarné.