Novinky a zajímavosti z Kamenaček

Druhé pololetí v kroužcích

Jste ve Vašem kroužku spokojeni a rádi byste pokračovali i v druhém pololetí? Prosíme tedy o úhradu zápisného na další pololetí do 31. 1. 2019. Částka k platbě, variabilní symbol i číslo účtu zůstávají stejné. Všechny tyto informace najdete ve svém účtu v našem klienstkém centru. Možná je po domluvě i platba v hotovosti přímo u nás na stanici. Od 1. 2. 2019 budou na neobsazená místa přijímáni noví zájemci. Děkujeme za pochopení.

Pololetky s Kamenačkami

Na blížící se pololetní prázdniny jsme pro děti připravili celodenní výlet do ZOO Jihlava s prohlídkou části zákulisí zoologické zahrady, kterou nás provede místní zkušený chovatel. V jihlavské zoo je velmi příjemné prostředí a děti jistě zaujme kromě nádherných expozic také originální dětské hřiště. Kromě toho je v této zahradě také velké množství krytých pavilonů, návštěva místního areálu je proto příjemná i v nepříznivém počasí. Podrobnosti o cestě, co všechno s sebou a přihlášky najdete v sekci tábory.

Jarní prázdniny na Kamenačkách

Ačkoliv venku vládne pořádná zima, jarní prázdniny tu přesto budou co by dup. I letos jsme pro vás na Kamenačkách naplánovali týden nabitý parádním programem. Tentokrát se potkáme v týdnu 11. - 15. února, kdy nás čeká přírodně turistický příměstský tábor. Kromě výletů do okolí Brna navštívíme i veřejnosti nepřístupná místa, například zoologickou sbírku zemědělské university, arboretum s tropickým skleníkem, kde se naučíme základy práce zahradního architekta. V dalších dnech pojedeme do vyškovské zoo, která chová největší sbírku plemen domácích zvířat v republice, a projdeme se krajem lišky Bystroušky. Mimo výlety nás čeká také společný čas u nás na stanici, kde se budeme věnovat zvířatům nebo tematické tvorbě. Přihlašovat se můžete v sekci tábory.


Výukové programy

Víte, že na Kamenačkách pro vás připravujeme celou řadu výukových programů? Vyberte si ze široké nabídky ten, který vám sedne. Přijďte pozorovat naše obojživelníky a plazy, nebo poznejte s vašimi žáky biotop našeho jezírka. Možností jsou spousty, rádi pro vás připravíme například i programy výtvarné.