Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
pobocky:kamenacky:start [2019/04/15 10:49]
zuzana.cervinkova [Exkurze do Zoo Vídeň]
pobocky:kamenacky:start [2019/06/07 11:16] (aktuální)
zuzana.cervinkova
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Novinky a zajímavosti z Kamenaček ====== ====== Novinky a zajímavosti z Kamenaček ======
  
-===== Letní tábory na Kamenačkách ===== 
-<WRAP group> 
-<WRAP 210px column> 
-{{ :​pobocky:​kamenacky:​kamenacky_tabory.jpg?​220x220nolink |}} 
-</​WRAP>​ 
  
  
-<WRAP 450px column> 
-Venku už se probouzí jaro a spolu s ním přichází i čas připravit se na **letní prázniny**. My na Kamenačkách máme o letním programu jasno. Naše **příměšťáky** jsou nabité výlety do okolní přírody a samozřejmě nebude chybět spousta informací o zvířatech i samotná péče o ně. Máš chuť se přidat? Od **1. 2. 2019 spouštíme přihlašování** v sekci [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​kamenacky/​is/​tabory|tábory]]. Jen nezapomeň, že počet míst je omezen. 
-</​WRAP>​ 
  
-</​WRAP>​ 
  
-===== Velikonoční příměstský tábor ​=====+ 
 + 
 +===== Den otevřených zahrad ​=====
 <WRAP group> <WRAP group>
 +
  
 <WRAP 450px column> <WRAP 450px column>
-Ještě nemáte plány na **velikonoční prázdniny, zelený čtvrtek 18dubna**? Vydejte se s námi na **velikonoční výpravu na Pouzdřanskou step**. Čeká nás bohatý ​írodovědný program se zaměřením na ornitologii,​ entomologii ​botanikuPodrobnosti o výletě a přihlášky najdete v sekci [[http://www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/kamenacky/is/tabory|tábory]].+Přírodověná stanice Kamenačky se v letošním roce zapojí do [[https://​www.vikendotevrenychzahrad.cz/​|Víkendu otevřených zahrad]]. Přijďte ​**v sobotu 8června** nakouknout do naší přírodní zahrady ​**čase od 10 do 15 hodin**. Vstup na zahradu zdarma. 
 + 
 +Při této íležitosti budou otevřeny i expozice v budově ​tropický skleník stanice za jednotné vstupné 50,- KčTěšíme se na viděnou. Podrobnosti ​najdete v události na [[https://www.facebook.com/events/1074786836051454/|facebooku]].
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
 +
  
 <WRAP 210px column> <WRAP 210px column>
-{{ :​pobocky:​kamenacky:​8761cab3-e419-4fa9-9707-63e147e48f14.png?220x220nolink ​|}}+{{:​pobocky:​kamenacky:​zahrada-vikend.jpg?220direct&​300|}}
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
  
  
-===== Exkurze ​do Zoo Vídeň ​=====+===== Zápis ​do kroužků na Přírodovědné stanici ​=====
 <WRAP group> <WRAP group>
-<WRAP 210px column> 
-{{ :​pobocky:​kamenacky:​dsc02077a.jpg?​220x220nolink |}} 
-</​WRAP>​ 
  
 +**Zápis do kroužků na rok 2019/2020 je na Přírodovědné stanici Kamenačky organizován následovně**:​
  
-<WRAP 450px column>​ +**1. Děti, které již byly letos členy zájmových kroužků**, nebo s námi absolvovaly tábor, se mohou ihlásit on-line přes [[https://​helceletka.iddm.cz/prihlaseni|klientské centrum]] už od června 2019. Přijímání žádostí bude administrováno postupně až do konce prázdnin.
-Vydejte se s námi **1. května** na **prohlídku zoologické zahrady** v Praze. Pro více informací a ihlášky nahlédněte do sekce [[http://www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​kamenacky/​is/​akce|akce]]. +
  
 +**2. Nové děti se zájmem o členství **na nový školní rok se budou hlásit **OSOBNĚ** na Přírodovědné stanici ve středu 4. 9. 2019 od 15 do 17:30 hodin. Doporučujeme se před návštěvou informovat o počtu volných míst v jednotlivých kroužcích (kroužek může být již obsazen stálými členy). Děti-zájemci musí mít nejen zájem, ale i odpovídající soustředění a komunikativně-rozumové předpoklady.
 +Důvodem je umožnění rozvoje dlouhodobých zájmů a tvorba stabilnějších,​ oborově profilovaných dětských kolektivů. Noví členové tyto kolektivy doplňují v závislosti na volných kapacitách.
  
-</​WRAP>​ 
  
 +===== Výukové programy =====
 +<WRAP group>
 +
 +<WRAP 210px column>
 +{{:​pobocky:​kamenacky:​foto:​kajman-brylovy-9.jpg?​220x220nolink |}}
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
  
-===== Výukové programy ===== 
-<WRAP group> 
 <WRAP 450px column> <WRAP 450px column>
 Víte, že na Kamenačkách pro vás připravujeme celou řadu výukových programů? Vyberte si ze široké [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​kamenacky/​vp/​start|nabídky]] ten, který vám sedne. Přijďte pozorovat naše obojživelníky a plazy, nebo poznejte s vašimi žáky biotop našeho jezírka. Možností jsou spousty, rádi pro vás připravíme například i programy výtvarné. Víte, že na Kamenačkách pro vás připravujeme celou řadu výukových programů? Vyberte si ze široké [[http://​www.helceletka.cz/​doku.php/​pobocky/​kamenacky/​vp/​start|nabídky]] ten, který vám sedne. Přijďte pozorovat naše obojživelníky a plazy, nebo poznejte s vašimi žáky biotop našeho jezírka. Možností jsou spousty, rádi pro vás připravíme například i programy výtvarné.
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
  
-<WRAP 210px column>​ +
-{{:​pobocky:​kamenacky:​foto:​kajman-brylovy-9.jpg?​220x220nolink |}} +
-</​WRAP>​+
  
 </​WRAP> ​ </​WRAP> ​