Kdo jsme a co děláme

Věnujeme se výchovně vzdělávací činnosti pro předškolní a školní děti. Zaměřujeme se na výtvarnou činnost, hudební, jazykové zájmové kroužky včetně logopedie. Specializujeme se na deskové logické hry. Rádi Vám nabídneme také klub Pastvinka pro děti od 2 let, mažoretky a řadu táborů pro děti.

Naše pobočka Kominíček má v Komíně dlouholetou tradici. Za dvanáct let vystřídal sedm působišť, ovšem to současné je označováno za perlu – přestože je maličké, mnoha lidem vykouzlí na tváři úsměv svou nevšedností, krásou a nakonec i vzácností.

Tato pobočka se nachází v areálu MŠ Absolonova a je obklopena zelení. V blízkosti můžete využívat moderní dětské hřiště, dopravní nebo sportovní hřiště pro všechny věkové kategorie.

Komín sám o sobě je unikátní a rodinami hojně vyhledávaná lokalita, proto jsme rádi, že tato pobočka našla zázemí právě v jeho srdci. Klademe zde důraz na osobní přístup, příjemnou atmosféru a snažíme se, abyste se u nás Vy i Vaše děti cítili jako doma. Setkáte se e různorodými aktivitami, které zahrnují např. cvičení, výtvarku, pohybové aktivity, hru na hudební nástroje, výuku cizích jazyků a oblíbený školní klub. Špičkové umístění, profesionální, ale přitom rodinný přístup, velký výběr aktivit. Co víc si přát? Přijďte se za námi podívat, můžeme být i Vaše perla.

Jak se k nám dostanete

Nově je vyznačena cesta do DDM Kominíček. Pokud půjdete směrem od pošty nebo ze zastávky Svratecká, můžete se orientovat podle oranžových směrových šipek vždy s popiskem kudy dál. Děkujeme za spolupráci městské části Brno – Komín a také obchodu Laza za umožnění vyvěšení směrových šipek.