Kdo jsme a co děláme

Věnujeme se výchovně vzdělávací činnosti pro předškolní a školní děti. Zaměřujeme se na výtvarnou činnost, hudební, jazykové zájmové kroužky. Specializujeme se na deskové logické hry a organizaci turnajů pro MČR v Praze v logických hrách. Každý rok se nám daří vybojovat umístění na prvních místech. Dalším specifikem pobočky jsou mažoretky a v poslední době kroužky pečení pro děti. Zájmu se těší kroužky zaměřené na pokusy bez speciálních pomůcek a hravou techniku.
Rádi Vám nabídneme klub Pastvinka pro děti od 2 let a řadu táborů pro děti. Těší nás připravovat pravidelné tematické tvořivé setkání pro seniory. Snažíme se o propojení dětí a seniorů na našich akcích pro Magistrát města Brna i akcích v Komíně.

Naše pobočka Kominíček má v Komíně dlouholetou tradici. Pobočka patří velikostí k menším pobočkám, ovšem činnost je velmi pestrá.

Tato pobočka se nachází v areálu MŠ Absolonova a je obklopena zelení. V blízkosti můžete využívat moderní dětské hřiště, dopravní nebo sportovní hřiště pro všechny věkové kategorie.

Komín sám o sobě je unikátní a rodinami hojně vyhledávaná lokalita, proto jsme rádi, že tato pobočka našla zázemí právě v jeho srdci. Klademe zde důraz na osobní přístup, příjemnou atmosféru. Snažíme se, abyste se u nás Vy i Vaše děti cítili jako doma. Špičkové umístění, profesionální, ale přitom rodinný přístup, velký výběr aktivit. Přijďte se za námi podívat!

Jak se k nám dostanete

Tramvaj - zastávka Svratecká č. 1,3,11
Trolejbus - zastávka Podveská 30,36
Autobus - zastávka Hlavní 84,44,67

Sídlíme v objektu MŠ Absolonova v těsné blízkosti dopravního hřiště v Komíně. Nově je vyznačena cesta do DDM Kominíček. Pokud půjdete směrem od pošty nebo ze zastávky Svratecká, můžete se orientovat podle oranžových směrových šipek vždy s popiskem kudy dál.