Zahájeno přihlašování na školní rok 2018/2019


Klientské centrum pro registraci a přihlášky: https://helceletka.iddm.cz/

Opět se na vás budeme těšit od října 2018, kdy začíná pravidelná činnost v kroužcích. V září srdečně zveme prarodiče, rodiče a děti na ukázkové hodiny ve skupinových kroužcích. ukazky_v_zari_kominicek.pdf

Také jsme pro vás připravili zkušební týden kroužků, kde si vybrané kroužky (v případě volného místa) můžete dojít zdarma vyzkoušet a to poslední týden v září. Ukázkové hodiny v září a zkušební týden není v září možný v klubech, mažoretkách a v individuální výuce. Individuální výuku a její termín doporučujeme však domluvit co nejdřív s konkrétním lektorem.

Klub Pastvinka Vás zve na Dny otevřených dveří 4.-9. září - Hrátky s rodiči, 8:00-12:00. Od září se budeme dle Vašich přání specializovat v pátek na program pro děti,co brzy dovrší 2 roky. Budeme zpívat a hrát si, číst pohádky a hlavně užívat si nových kamarádů. Děti mohou přijít/odejít do klubu kdykoliv mezi 8:oo do 13:00 po celý školní rok.Vlakové cesty 1 - poslední 1 místo: 23.-27. července - výlety vlakem. Prosíme rodiče o tričko v barvě dne (barva dne v pondělí: modrá, v úterý - červená, ve středu - zelená, čtvrtek - bílá, pátek - oranžová).

Vlakové cesty 2 - volná 3 místa: 30.-3. srpna - výlety vlakem.
Prosíme rodiče o tričko v barvě dne (barva dne v pondělí: modrá, v úterý - červená, ve středu - zelená, čtvrtek - bílá, pátek - oranžová)

Na tripu: 4 volná místa 6.-10. srpna, pro děti od cca 10 let
Divoši, nejen v kuchyni : 6. - 10. srpna - výlety, tvoření a pečení
Letní Pastvinka v Komíně : 20.- 24. srpna - prázdniny pro děti o 2 let


Aktuality:

ddm_kominicek-krouzky_2018-19.pdf

keramika_s_janou_ct_pa.pdf
ddm_kominicek-_variva_dilna_galina.pdf
tanecky_s_pisnickou.pdf zabavna_technika_2018-2019.pdf

krouzky_s._lokajove.pdf
sladky_sen_tisk.pdf
predskolak_-_tisk.pdf
sikulove_-_tisk.pdf
keramiky_tisk.pdf
letak_-_fletna_se_zuzkou_2018.pdf
letak_-_pokusnicek_se_zuzkou_2018.pdf
nove_krouzky_miriam.pdf mimi-klub_s_miriam.pdf
anglictina_s_miriam.pdf deskove_hry_mcr_1_.pdf