Den dětí v Komíně

Termín: 1. června 2019, 9:00-13:00
Kde: před ZŠ Pastviny

Pestrý program pro děti, včetně vystoupení a závodů. Na akci není třeba se hlásit, akce je zdarma. Těšíme se na Vás!

Zápis na školní rok 2019–2020

Vážení rodiče, milé děti

od června bude možné se přihlásit do zájmových kroužků na příští školní rok prostřednictvím našeho klientského centra. Zájmové kroužky budou začínat v týdnu od 23. září 2019. Rezervovaný kroužek lze vyzkoušet na první hodině a pak se rozhodnout. Doporučujeme včasnou rezervaci.
Pokud dáváte přednost osobní domluvě, rádi vám poradíme a kroužky představíme. Základní informace budou uvedeny na webu. Veškeré dotazy můžete směrovat na vedoucí naší pobočky, Šárku Lokajovou, kominicek@helceleka.cz.
Moc vám děkujeme za zájem a vaši přízeň. Kroužky v letošním roce probíhají do konce května. Klub Pastvinka pokračuje do konce června.

Na tábor s Kominíčkem – nově i pro děti od 3 let

Který si letos vyberete? Všechny kominíčkovské tábory najdete pohromadě tady. Těšíme se na vás!

VOLNÁ MÍSTA: příměstský tábor Z pohádky do pohádky a Malý vědec, Mažoretky, Tanečně výtvarný tábor 2.

I v tomto roce jsme pro vás připravili tradiční cestovatelský tábor Vlaky. Na výlety vlakem, hádanky, hry v přírodě i vyrábění se můžete těšit v termínu 5. 8. - 9. 8.2019.
Na následující léto jsme pro vás připravili také jednu novinku, příměstský tábor Prázdninové vaření. Ve dnech 29. 7.-2. 8. se společně ponoříme do tajů tradičních i méně typických receptů, namícháme si vlastní koření nebo vyrobíme domácí mýdlo. Ve stejném termínu budou trénovat i naše mažoretky. Nově máme v letošním roce v nabídce taneční tábory se závěrečným vystoupením pro rodiče. Tábory se konají v termínech 12. 8. - 16. 8. a 19. 8. - 23. 8. 2019. Pro velký zájem o tábory, jsme se rozhodli rozšířit nabídku ještě o parádní tábor s celotýdenní hrou Indiánské léto. Těšit se na něj můžete poslední prázdninový týden, 26. 8. - 30. 8. 2019.