Jarní prázdniny

Ještě nemáte plány pro děti na jarní prázdniny? Přidejte se k nám a ponořte se do světa Walta Disneyho, jehož Myšák Mickey oslavil již 90 let. Tábor S Disneym mě baví svět je mimo jiné inspirovaný také slavnou českou komedií. Vypravíme se bez maminek na dobrodružnou cestu vlakem, společně si zahrajeme hry plné speciálních odměn, pochutnáme si v cukrárně. Uskutečníme tvořivé nápady, vytvoříme si originální pexeso z filmu a pokusíme se postavit i sněhuláka. Budeme vařit i malovat na hrnky, nebo šít polštář. Zkrátka nás čeká plný kopec zábavy. Na tábor se prosím přihlaste v sekci tábory.

Druhé pololetí na Kominíčku

Hledáte na druhé pololetí novou aktivitu? V některých našich kroužcích zbývají poslední volná místa. Přijďte si váš vysněný kroužek vyzkoušet a rozhodnout se, zda je to ten pravý. Rádi vás uvítáme v týdnu 21. 1. - 25. 1. Abyste měli jistotu, že s vámi bude lektor počítat a připraví pro vás materiál na danou hodinu, dejte nám prosím předem telefonicky vědět, že se zastavíte. Děkujeme a těšíme se na vzájemné setkání.

Od 2. pololetí pro Vás připravujeme nové kroužky Hokus Pokus (pondělí) a Legárna (čtvrtek). Kroužek pro všechny příznivce lega. Čekají nás různé stavitelské úkoly, kde děti zapojí vlastní fantazii nebo budou čerpat inspiraci z obrázků a návodů, nebo filmu či z aktuálních událostí. Malí Einsteinové (čtvrtek) .Kroužek je zaměřený na logické hříčky, uvažování, kvízy, rébusy a hádanky. Zahrajeme si spolu spoustu deskových her, naučíme se různé šifry a tajné kódy. Společně si vyzkoušíme šifru i vytvořit. Podíváme se na složitější rébusy a hlavolamy, které se řeší například v MENSE a zahrajeme si hry i v přírodě. Kroužek podporuje samostatné logické myšlení a poskytuje dětem přiměřené výzvy. Je určen pro děti od deseti let. Dotazy u lektorky Petry Křivánkové, tel. 775 256 009.

Na tábor s Kominíčkem

Již od ledna 2019 se můžete přihlašovat na naše letní tábory. Který si letos vyberete? I v tomto roce jsme pro vás připravili tradiční cestovatelský tábor Vlaky a to hned ve dvou termínech. Na výlety vlakem, hádanky, hry v přírodě i vyrábění se můžete těšit v termínu 22. 7. - 26. 7. a následně 5. 8. - 9. 8. 2019.vlaky_1_a_2.pdf Na následující léto jsme pro vás připravili také jednu novinku, příměstský tábor Prázdninové vaření. Ve dnech 29. 7. - 2. 8. se společně ponoříme do tajů tradičních i méně typických receptů, namícháme si vlastní koření nebo vyrobíme domácí mýdlo. V letošním roce máme nově taneční tábory Pohádkové prázdniny s vystoupením pro rodiče v termínech12.8- 16.8 a od 19.8. -23.8. Na tábory se prosím přihlašujte přes naše klientské centrum. Těší se na vás Kominíček!

Letní prázdniny - pobytový tábor Vysočina 2019

14. – 19. 7. 2019 - CESTA ČASEM - Selský Dvůr Daňkovice

Další ročník tradičního pobytového tábora je před námi! Těšíme se na účastníky z minulých tematických táborů a rádi přivítáme začínající táborníky. V letošním roce budeme cestovat časem, pokud tedy společně nejprve opravíme stroj času. Každý den se možná probudíme v úplně jiné době. Chtěli byste prožít den v pravěku, stát se lovcem nebo sběračem? Dobudeme společně hrad a uspořádáme rytířský turnaj! Jaké je to asi v daleké budoucnosti a ve světě fantazie? Přihlašujte se v sekci tábory. více dankovice_2019.pdf

Připravujeme v druhém pololetí


8. března - Jarní keramika
3. dubna - Maňáskové divadélko + dílnička
12. dubna - Velikonoční dílny