Přihlašování do kroužků na nový školní rok 2019/2020

Od 1. června jsme pro vás spustili přihlašování do kroužků na nový školní rok 2019/2020. Nabídka je letos opět velmi pestrá a najdete v ní také spoustu novinek. Kompletní seznam všech kroužků najdete už teď v sekci kroužky, nebo se rovnou přihlaste přes naše klientské centrum. Zájmové kroužky na Kominíčku budou začínat v týdnu od 23. září 2019. Rezervovaný kroužek lze vyzkoušet na první hodině a teprve poté se rozhodnout, zda je pro vás to pravé ořechové. Doporučujeme včasnou rezervaci.
Pokud dáváte přednost osobní domluvě, rádi vám poradíme a kroužky představíme. Veškeré dotazy můžete směrovat na vedoucí naší pobočky, Šárku Lokajovou.
Moc vám děkujeme za zájem a vaši přízeň.

Klub pro předškolní děti Pastvinka

Klubík Pastvinka pro všechny děti od 2 let přijímá od června nové členy na nový školní rok 2019/2020. Všechny zájemce prosíme o co nejrychlejší vyplnění přihlášky, počet míst na jednotlivé dny je omezen. Přihlašovat se můžete již nyní v sekci kroužky a kurzy. Pro všechny zájemce o Klubík jsme navíc na září připravili dny otevřených dvěří, kde si mohou děti pohrát společně s rodiči v našem zázemí a seznámit se s prostředím Klubu. „Hrátky s rodiči“ se budou konat ve dnech 4. - 6. září v čase 8 - 12 hodin. Od 9. do 13. září potom začíná postupná adaptace dětí na režim klubíku, zpravidla v čase 8 - 10 hodin, případně podle individuální domluvy.

Na tábor s Kominíčkem – nově i pro děti od 3 let

Který tábor si letos vyberete? Všechny kominíčkovské tábory najdete pohromadě tady. Těšíme se na vás!

I v tomto roce jsme pro vás připravili tradiční cestovatelský tábor Vlaky. Na výlety vlakem, hádanky, hry v přírodě i vyrábění se můžete těšit v termínu 5. 8. - 9. 8.2019.
Na toto léto jsme pro vás připravili také jednu novinku, příměstský tábor Prázdninové vaření. Ve dnech 29. 7.-2. 8. se společně ponoříme do tajů tradičních i méně typických receptů, namícháme si vlastní koření nebo vyrobíme domácí mýdlo. Ve stejném termínu budou trénovat i naše mažoretky.

Nově máme v letošním roce v nabídce taneční tábory se závěrečným vystoupením pro rodiče. Tábory se konají v termínech 12. 8. - 16. 8. a 19. 8. - 23. 8. 2019. Pro velký zájem o tábory, jsme se rozhodli rozšířit nabídku ještě o parádní tábor s celotýdenní hrou Indiánské léto. Těšit se na něj můžete poslední prázdninový týden, 26. 8. - 30. 8. 2019.

Aktuálně najdete ještě posledních pár volných míst na těchto táborech: Tanečně výtvarný tábor 2.