Přihlašování do kroužků na nový školní rok 2019/2020

Od 1. června jsme pro vás spustili přihlašování do kroužků na nový školní rok 2019/2020. Nabídka je letos opět velmi pestrá a najdete v ní také spoustu novinek. Kompletní seznam všech kroužků najdete už teď v sekci kroužky, nebo se rovnou přihlaste přes naše klientské centrum. Zájmové kroužky na Kominíčku budou začínat v týdnu od 23. září 2019. Kroužek pro mažoretky, roztleskávačky začíná však od 1. října v prostorách ZŠ Pastviny. Rezervovaný kroužek lze vyzkoušet na první hodině a teprve poté se rozhodnout, zda je pro vás to pravé ořechové. Doporučujeme včasnou rezervaci.
Pokud dáváte přednost osobní domluvě, rádi vám poradíme a kroužky představíme. Veškeré dotazy můžete směrovat na vedoucí naší pobočky, Šárku Lokajovou.
Moc vám děkujeme za zájem a vaši přízeň.

Klub pro předškolní děti Pastvinka - začínáme 9. září

Klubík Pastvinka pro všechny děti od 2 let přijímá od června nové členy na nový školní rok 2019/2020. Všechny zájemce prosíme o co nejrychlejší vyplnění přihlášky, počet míst na jednotlivé dny je omezen. Přihlašovat se můžete již nyní v sekci kroužky a kurzy. Pro všechny zájemce o Klubík jsme navíc na září připravili dny otevřených dvěří, kde si mohou děti pohrát společně s rodiči v našem zázemí a seznámit se s prostředím Klubu. „Hrátky s rodiči“ se budou konat ve dnech 4. - 6. září v čase 8 - 12 hodin. Od 9. do 13. září potom začíná postupná adaptace dětí na režim klubíku, zpravidla v čase 8 - 10 hodin, případně podle individuální domluvy.