Novinky na Kominíčku

Jarní prázdniny 2019

Termín: 11.-13. února 2019

Příměstský tábor S Kominíčkem mne baví svět
Tábor je inspirován rodinným filmem S tebou mne baví svět!

Vypravíme se bez maminek na cestu vlakem, zažijeme hry a speciální odměny, pochutnáme si v cukrárně. Uskutečníme tvořivé nápady, vytvoříme si originální pexeso z filmu, pokusíme se postavit „kadibudku“ snad i sněhuláka. Budeme vařit i malovat na hrnky, ušijeme si polštář.
Přípravy na společnou expedici právě začínají! Na děti se těší Šárka a Hela. Hlásit se již můžete v sekci tábory.

Deskové hry na Kominíčku

Na Kominíčku letos připravujeme postupové soutěže ve hrách „3iQ a QARQ“, „Gobbit“ a „Rummikub“. Postoupit můžete z místních kol, přes krajský přebor až na Mistrovství České republiky v deskových hrách. Přijďte se za námi podívat do našich klubů, nechat si vysvětlit pravidla a zahrát si s námi. Více informací najdete v sekci akce.

Podzimní a adventní akce na Kominíčku

Příjemné prosluněné a teplé dny babího léta sice pomalu mizí, ale my se na Kominíčku zimy nebojíme. Naopak se začínáme těšit na předvánoční atmosféru a advent plný kreativního tvoření. Pojďte si podzim užít v teple naší pobočky společně s námi. A co vás u nás čeká?

Začátkem listopadu vás přivítáme na keramické dílně, což je ideální příležitost vyrobit ručně dělané vánoční dárky. Během listopadu u nás budou pokračovat příjemná setkávání seniorů, která starším lidem nabízí možnost poznat nové tváře, ale současně také aktivně trávit volný čas, ať už výtvarnými činnostmi nebo procvičováním paměti.

Měsíc prosinec už se ponese vyloženě ve vánočním duchu. V neděli 2. 12. 2018 vás přivítáme na Staré hasičce v Komíně, kde se budete moci zapojit do vánočních dílniček, které se konají za podpory MČ Brno - Komín. Mikulášský den zahájíme divadélkem, které k nám přijede na návštěvu. Můžete se těšit na 3 maňáskové pohádky + dílnička. Klasicky 5. prosince zavítá na Kominíček Mikuláš se svými pomocníky a během následujících adventních pátků budeme na Kominíčku v příjemné předvánoční atmosféře vyrábět vánoční ozdoby, přáníčka, mýdla, svíčky a mnoho dalšího. Už se moc těšíme. Podrobnosti o všech akcích najdete postupně tady, tak to nepropásněte.

Přihlašovat se můžete jako vždy přes náš klientský portál.