Aktuality

Pokud jste byli 22. 10. 2016 na slavnostní imatrikulaci MjUNI a nevíte co s papírem se spoustou obrázků, který jste dostali, jste na správném místě.

připravili jsme pro vás papírovou skládanku Logoule na dlouhé zimní večery. Pokud se vám zdá, že tento papírový model je spíš hlavolamem, můžete se podívat na podrobný návod na poskládání Logoule. Najdete zde nejen návod, ale i soubor pro vytištění papírového modelu mnohostěnu.

Hotovou Logouli si schovejte, může se vám hodit na některé z našich akcí.

Skládání Logoule berte jako tréning, můžete se těšit na řadu technických vylepšení.

Nabídka kroužků

Stále se jěště můžete přihlašovat do kroužků. Nabídku najdete v sekci Kroužky a kurzy.

Přehled kroužků pro školní rok 2016/2017 ke stažení Brožurka s kroužky

Nové kroužky pro nejmenší

Kroužky Kutíme, Montujeme a Programujeme nabízí vstup do oblasti techniky pro nejmladší děti. Seznámí se zde se základy:

  • vlastností a zpracování konstrukčních materiálů
  • bezpečným používáním ručního nářadí
  • technickým kreslením, rýsováním a čtením výkresů

Nabídka pro studenty a dospělé

Vývoj aplikací pro Android

Používáte mobil s OS Android? Chcete si zkusit naprogramovat vlastní hru? Rádi byste se stali vývojáři mobilních aplikací? Nemáte desetitisíce na kurz? Máme pro vás kroužek Základy programování pro Android. Lektor je profesionální programátor, který vystavoval svoje mobilní aplikace již jako student v USA i Pekingu.

3D tisk, řezání laserem nebo vodním paprskem

Potřebujete vyrábět modely budov nebo výrobků? Zajímají vás moderní technologie? Naučíme vás připravit model a podklady pro výrobu. Vše nejen pohledem výtvarníka, ale hlavně technika.

Automatizace, elektronika, návrh a výroba DPS

Chcete si zautomatizovat dům, skleník, zahradu nebo jen navrhnout a vyrobit profesionální desku tištěných spojů pro svoji elektroniku? Přijďte k nám, lektoři už profesionálové jsou.

Měli byste zájem o kroužek, ale nevyhovuje vám den nebo čas?

Ozvěte se a zkusíme se domluvit na řešení.

Začínáme od 3. října, přijďte se k nám podívat klidně i během celého měsíce.

Kroužky probíhají na ROBOTÁRNĚ s výjimkou Železničních modelářů, kteří se schází v Klubu modelářů železnic

Přihlašování do kroužků

Kroužky začínají v týdnu od 3. října. Přihlašování do kroužků probíhá pomocí nového webového rozhraní (zaregistrujete se, vyplníte jedenkrát údaje pro každé své dítě a pak je už jen přihlásíte do zvolených kroužků). Zde je podrobně popsáno jak se přihlásit do kroužku. Nabídku kroužků budeme postupně aktualizovat.

Na první schůzku se děti mohou přijít nezávazně podívat (ideálně po telefonické domluvě) a přihlásit se až poté. Kroužky ale mají omezenou kapacitu a nemusí na vás zbýt místo.

Kroužky mají uveden optimální věk dětí na začátku školního roku. Minimum vychází z potřebných znalostí v návaznosti na školní výuku a úroveň abstraktního myšlení. Pokud byste rádi přihlásili do kroužku dítě jiného věku, je to možné, ale jen z vážných důvodů a nejlépe po konzultaci s vedoucím. Například je to jeho koníček, chodil loni a rád by pokračoval… Důvod napište, prosím, v přihlášce do poznámky.