Aktuality z Robotárny

Robotický tábor 2019

Každoročně na Robotárně pořádáme pobytový tábor a ani letos tomu nebude jinak! Zajímá tě, jak to na takovém robotickém táboře může vypadat? Přečti si článek o posledním ročníku tábora a zažij to letos s námi! Přihlášky v sekci tábory.

Kroužky pro nejmladší děti

Pro naše nejmladší klienty máme v nabídce Modelářské přípravky. Tyto kroužky jsou vstupním bodem nejen pro letecké či železniční modeláře, ale i elektroniky a robotiky. Ti všichni musí být manuálně zruční a umět improvizovat, dokázat vše vyrobit i „na koleni“.

Naše činnost se liší od náplně různých výtvarných kroužků typu „rukodělky, šikovné tlapky“ apod. Důraz klademe na přesnost a kvalitu práce, bezpečné používání nářadí, volbu vhodného materiálu a jeho maximální využití, poznání vlastností a fyzikálních zákonů v pozadí. Primární pro nás není krása, ale účelnost, funkčnost a efektivita. Z našich kroužků můžete vybírat tady.

Robotiáda 2019

Jak dopadla největší středoevropská robotická soutěž Robotiáda 2019, na které nechyběla ani Robotárna? Mrkni na fotky, nebo na minireport na našem facebooku. Na stránkách soutěže najdeš taky všechny výsledky i informace, co udělat pro to, aby ses mohl v příštím roce zapojit i ty! Už teď se nemůžeme dočkat dalšího ročníku. Všem, co dorazili, moc děkujeme za účast i podporu.