Aktuality z Robotárny

Sledujte nás na Facebooku. Na našem profilu najdete aktuality z dění na Robotárně i zajímavé články a odkazy.

Nový školní rok 2018/19

Informace o stavu přihlášek, plateb apod. můžete zkontrolovat ve svém účtu v klientském portálu.

Pozor! Informace týkající se zájmových kroužků odesíláme na kontaktní emailovou adresu uvedenou ve vašem klientském účtu. Z tohoto důvodu není ideální, když máte v účtu uveden email dítěte. Kontaktní adresu si ve svém klientském účtu můžete upravit.

Kroužky pro nejmladší děti

Pro naše nejmladší klienty máme v nabídce Modelářské přípravky. Tyto kroužky jsou vstupním bodem nejen pro letecké či železniční modeláře, ale i elektroniky a robotiky. Ti všichni musí být manuálně zruční a umět improvizovat, dokázat vše vyrobit i „na koleni“.

Naše činnost se liší od náplně různých výtvarných kroužků typu „rukodělky, šikovné tlapky“ apod. Důraz klademe na přesnost a kvalitu práce, bezpečné používání nářadí, volbu vhodného materiálu a jeho maximální využití, poznání vlastností a fyzikálních zákonů v pozadí. Primární pro nás není krása, ale účelnost, funkčnost a efektivita. Z našich kroužků můžete vybírat tady.

Ohlédnutí za Robotickým táborem 2018

Robotiáda 2019

Chceš se podívat na největší středoevropskou soutěž Robotiáda 2019 a vyzkoušet si třeba ovládat roboty. Tak přijď za námi 8. 2. 2019 do brněnského VIDA! science centra. A pokud stále nevíš, podívej se, jak to vypadlo v minulém roce.