Aktuality z Robotárny

Roboti z Robotárny a jejich piloti těžili zlato!Týmy z Robotárny vyhráli na Robotickém dni 2019 v Praze 5 zlatých, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile.

A v čem se na takovém Robotickém dnu vůbec soutěží? Například kdo zvládne ulovit více plechovek s kečupem, který z robotů bude rychlejší a zvládne lépe uklidit nepořádek v pokoji, kdo vyřeší komplikovanou dopravní nehodu na silnici. To je jen zlomek z úkolů, na které je potřeba roboty připravit.

Naše týmy to zvládly na jedničku a po týdnech usilovné práce si zaslouženě užívají vítězné pocity. Také byste rádi nakoukli pod pokličku robotice, zkusili si programování, stavbu robota, a prožili první soutěže a společná vítězství? Podívejte se na nabídku našich kroužků a „zakroužkujte“ si ten váš!

Druhé pololetí na Robotárně

Již nyní si můžete zarezervovat místo v našich zájmových kroužcích na druhé pololetí školního roku 2019/2020! Nabídka kroužků má letos novou strukturu. V odpoledních hodinách probíhají vstupní kroužky se všeobecnou technickou tématikou. Kroužky jsou rozděleny podle věku. Účastníci se v průběhu roku seznámí v několika tématických blocích s naší činností a získají potřebné vstupní znalosti.

Na základě zkušeností si budou moci v následujících letech vybrat specializované kroužky, které jsou v pozdějších hodinách. Tyto kroužky již nejsou určené pro úplné začátečníky. Pro zápis jsou nutné vstupní znalosti specifikované v popisu jednotlivých kroužků. Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na nás, rádi vám vše vysvětlíme a poradíme s případným výběrem kroužku.