}

Kdo jsme a co děláme?

Bylo - nebylo, stál jednou jeden omšelý dům blízko ZŠ Tuháčkova v Komárově, který jednoho krásného dne opravili a natřeli na žluto, že zářil a oslňoval celé širé okolí. A právě proto dostál krásné, zářivé jméno – Sluníčko. A stejně jako září jeho jméno, září i spokojené tváře našich klientů. :-)

Naše Sluníčko najdete na ulici Tuháčkova 39, hned vedle školy. Tak, jako paprsky sluníčka, září i naše činnost, která je mnohostranná - výtvarné a keramické kroužky, angličtina, břišní tance, street dance, florbal, badminton, stolní tenis anebo třeba deskové hry. Pokud se vám líbí noty a jejich krásné znění, oceníte kroužek táborová kytara. Pro ty co rádi chodí a navštěvují různé hrady, zámky, rozhledny či jeskyně pro tyto děti nabízíme kroužek „Cestík“ se kterým se nejenom někam podívají, ale také si zahrají po cestě různé hry.

To naše Sluníčko nehřeje jen drobotinu. Vaše dospělé srdce pohladí a vaši mysl příjemně naladí Klub maminek. Mateřské starosti odhodí nabídka prázdninových příměstských táborů. Zkrátka naše Sluníčko je tu pro všechny, kdo chtějí něco dělat.