Novinky na Sluníčku

Malování průchodu

Máte doma malé kreativce, které jinak, než s tužkou a štětcem v ruce neznáte? Připřavili jsme pro všechny, kteří se nebojí barev a chtějí se na chvíli proměnit v opravdové malíře, Malování průchodu v městské části Komárov. Akce se koná v pondělí 20. května odpoledne. Dopřejte dětem skvělý zážitek. Více informací o akci najdete v sekci akce.


Tvořivé dílny pro veřejnost

Na jarní podvečery jsme pro vás připravili tvořivé otevřené dílny, vždy tematicky zaměřeny na konkrétní výtvarnou techniku. Kde se potkáme?


Pletení z pedigu

29. 5. 2019
Přijďte si vytvořit podnos vhodný na nošení čehokoliv, nejen občerstvení ke grilování, ale třeba na přenos kávičky pro návštěvu, nebo snídaně do postele. Začnemeopletením dna a oušek a komu vyjde čas, může si dozdobit celý podnos ubrouskovou technikou. více o akci


Decoupage - ubrousková technika

5. 6. 2019
Máme pro vás připravené dózy od kávy, kulaté dózy z tvrzeného papíru, kořenky, skleničky, vázičky, na kterých se naučíte decoupage, jednoduchou ale velmi efektní způsob zdobení. Pokud máte doma cokoliv co potřebujete vylepšit či zkrášlit, opravit, vezměte to s sebou a můžeme vašim oblíbeným předmětů dodat nový šmrnc. více o akci

Tvořivé dílny pro děti

Na středu 12. června jsme pro všechny děti připravili tvořivou dílničku, ozdobu lžičky na kafíčko pomocí fimo hmoty. Dílnička bude probíhat na Sluníčku od 13:30 do 15:00. Cena dílničky je 60 Kč. Hlaste se, prosíme, u Šárky Horákové.