Novinky na Veverce

Nový školní rok 2018/19

Rádi tvoříte, objevujete nové výtvarné techniky, nebo si prostě chcete si užívat prima odpoledne? Podívejte se na naši nabídku kroužků, v některých ještě zbývají poslední volní místa. Přihlašování do kroužků probíhá prostřednictvím našeho klienstkého portálu. Pokud si nevíte rady, můžete nám také zavolat nebo napsat.

Podzimní akce na Veverce

Na podzimní sychravé dny jsme si pro vás nachystali spoustu pohodových tvořivých aktivit v teple naší pobočky. Kde se potkáme?

17. 11. 2018 - Martinské světlo

Přijďte si s námi vychutnat Martinský průvod ve Veverské Bítýšce. Startujeme ze sídliště směrem ke skautské klubovně za Hartmann Rico. Těšit se můžete na legendu o Svatém Martinovi, ohňovou show a samozřejmě čaj na zahřátí.


17. 11. 2018 - Malovaná trička - máme vypsaný nový termín!

Během akce vás čeká výroba vašeho originálního trička. Malování je vhodné pro všechny kreativce, i pro ty, kteří si nejsou při kreslení příliš jistí. K malování budeme používat stříkací barvy, šablony a razítka.

24. 11. 2018 - Rozsviťe si Vánoce

Přijďte si vyrobit nádherné adventní svítilny pomocí vyřezávání otvorů do předlitých tvarů.

21. 11. 2018 - Otisky - pamětní kachel

Stavte se za námi využít možnosti otisknout ručičky a nožičky vašich dětí do keramické hlíny. Zůstane vám nezapomenutelná vzpomínka na okamžiky dětství vašich potomků.

1. 12. 2018 - Vánoční přáníčka

Na kurzu se naučíte pracovat s Big Shotem, ovládat techniku embosování pomocí embosovacích kapes,horké embosování,razítkování… Kurz je vhodný i pro nezkušené výtvarníky. Vyrobíte si přáníčka, jmenovky na stůl a na dárky, naučíte se nové kreativní techniky.

2. 12. 2018 - Vánoční jarmark

Předvánoční prodejní akce plná vánoční atmosféry, krásných dárků, tvořivých dílniček pro děti i dospělé. Přijďte nasát adventní atmosféru a odstartovat s námi vánoční čas.

Podrobnosti o všech akcích i možnost se přihlásit najdete tady.