Název Den Pobočka
3D tisk a modelování ST 18:30-20:00 Robotárna
Angličtina hrou - pokročilí PO 14:00-15:00 Sluníčko
Angličtina hrou - začátečníci PO 13:00-14:00 Sluníčko
Angličtina pro MŠ 1 PO 15:30-16:30 Frikulín
Angličtina pro MŠ 2 ST 15:30-16:30 Frikulín
Angličtina s Lukášem PO 13:00-18:00, ÚT 13:00-18:00, ČT 13:00-18:00, PÁ 13:00-18:00 Frikulín
Angličtina s Markem,OBSAZENO Kominíček
Angličtina s Petrou 1 PO 13:00-18:00 Frikulín
Angličtina s Petrou 2 ÚT 14:30-15:30 Frikulín
Animáček ST 13:30-15:00 Bystrouška
Animáček ÚT 14:00-15:30 Domeček
ART klub (2.-5.tř.) ST 14:15-15:15 Fantázie
Baby ateliér 1 ČT 09:30-10:45 Domino
Baby hňácání ST 10:00-11:30 Domino
Badminton 1 ÚT 18:00-19:00 Sluníčko
Badminton 2 ČT 18:00-19:00 Sluníčko
Barvička - výtvarně keramický ST 13:00-14:00 Sluníčko
Bublinky - pohybovky pro rodiče a děti ÚT 10:00-11:30 Frikulín
Cvičení kojenců s masážemi 1 (7-12 měs.) ST 09:00-10:30 Bystrouška
Cvičení kojenců s masážemi 2 (2-6 měs.) ST 10:30-12:00 Bystrouška
Cvičení pro těhotné ženy ST 18:00-19:00 Bystrouška
Cvičení pro ženy po porodu (s dětmi) ČT 11:15-12:15 Bystrouška
Dámský klub Fantázie OBSAZENO ST 17:00-19:00 Fantázie
Deskovky 1 PO 13:00-13:30 Sluníčko
Divadelní klub Fantázie
Dívčí klub PÁ 14:15-16:15 Bystrouška
Dívčí klub - výtvarný a rukodělný ČT 16:00-18:00 Frikulín
Dračí doupě ST 17:00-19:00 Fantázie
Dramaťáček ČT 16:00-17:00 Bystrouška
Dramaťák ČT 17:00-17:30 Bystrouška
Dramatická výchova (ZŠ Hudcova) 1 PÁ 12:30-13:30 Frikulín
Dramatická výchova (ZŠ Hudcova) 2 PÁ 15:00-16:00 Frikulín
Dramatická výchova (ZŠ Hudcova) 3 PÁ 16:00-17:00 Frikulín
Dramatická výchova (ZŠ Hudcova) 4 ÚT 17:30-18:30 Frikulín
Dramatická výchova (ZŠ Hudcova) 5 PÁ 14:00-15:00 Frikulín
Dramatická výchova 1 PO 14:00-15:30 Domeček
Dramatická výchova 1 ÚT 13:45-15:30 Frikulín
Dramatická výchova 2 ST 14:00-15:30 Domeček
Dramatická výchova 2 ÚT 15:45-17:45 Frikulín
Dramatická výchova 3 ST 16:00-17:30 Domeček
Dramatická výchova 3 ČT 13:45-15:30 Frikulín
Dramatická výchova 4 ČT 15:45-17:45 Frikulín
Dřevárny 1 - šerm ÚT 14:30-16:00 Bystrouška
Dřevárny 2 - šerm ÚT 16:00-18:00 Bystrouška
Dřevárny 3 - šerm PO 18:15-20:15 Bystrouška
Entomologický kroužek Scarabeus PÁ 15:30-17:30 Přírodovědná stanice Kamenačky
Fantázie Florbal 1 (1.-3. tř. ÚT) ÚT 15:00-16:00 Fantázie
Fantázie Florbal 2 (4.-6.tř.ÚT ÚT 16:00-17:00 Fantázie
Fantázie Florbal 3 (7.-9. tř. ÚT) ÚT 17:00-18:15 Fantázie
Fantázie Florbal 4 (1.-3. tř. ST) ST 16:30-17:45 Fantázie
Fantázie Florbal 5 (7.-9. tř. ST) ST 17:45-19:00 Fantázie
Fantazie Florbal 6 (1.-3. tř. ČT) ČT 16:30-17:45 Fantázie
Fantázie Florbal 7 (4.-7.tř.ČT) ČT 17:45-19:00 Fantázie
Flétna - mírně pokročilí PO 15:00-16:00 Fantázie
Flétna - pokročilí PO 17:00-18:00 Fantázie
Flétna - pokročilí (45 min) Bystrouška
Flétna - začátečníci (30 min) Bystrouška
Flétna - začátečníci (PO) PO 16:00-17:00 Fantázie
Flétna 1 ČT 17:15-18:15 Domeček
Flétna 2 ČT 16:15-17:00 Domeček
Flétna 3 OBSAZENO PÁ 14:00-15:00 Domeček
Flétna s Helčou ST 14:30-18:30 Bystrouška
Flétna s Petrou Kominíček
Flétnička pro nejmenší PO 16:00-17:00 Bystrouška
Florbal Fantázie
Florbal - ČFBU dorost PO 19:00-20:30 Sluníčko
Florbal - ČFBU mladší žáci PO 16:00-17:30 Sluníčko
Florbal - ČFBU mladší žáci 2 PÁ 15:00-16:00 Sluníčko
Florbal - ČFBU přípravka+elévové 1 ÚT 17:30-19:00 Sluníčko
Florbal - ČFBU přípravka+elévové 2 ČT 14:45-16:00 Sluníčko
Florbal - ČFBU starší žáci PO 17:30-19:00 Sluníčko
Florbal - ČFBU starší žáci+dorost PÁ 17:00-18:00 Sluníčko
Florbal - mladší žáci 1 PO 17:00-18:00 Sluníčko
Florbal - mladší žáci 2 ÚT 15:00-16:00 Sluníčko
Florbal - mladší žáci Kneslova PÁ 15:00-16:00 Sluníčko
Florbal - přípravka 1 OBSAZENO PO 16:00-17:00 Sluníčko
Florbal - přípravka 2 ČT 17:00-18:00 Sluníčko
Florbal - přípravka Kneslova PÁ 14:00-15:00 Sluníčko
Florbal - starší žáci 1 ÚT 16:00-17:00 Sluníčko
Florbal - starší žáci 2 ST 17:30-18:30 Sluníčko
Florbal - starší žáci Kneslova PÁ 16:00-17:00 Sluníčko
Formela - tvořivý kroužek ST 15:45-17:00 Kominíček
FREE klub SO 09:00-13:00 Fantázie
Frikulín - klub pro předškolní děti Frikulín
Game Maker ÚT 16:45-18:15 Robotárna
GURPS - hra na hrdiny 1 PO 15:00-16:00 Bystrouška
GURPS - hra na hrdiny 2 ÚT 18:15-20:15 Bystrouška
Hernička v Pastvince PO 10:45-11:45 Kominíček
Hlíňáček 2 - keramika pro rodiče a děti ÚT 16:45-18:00 Frikulín
Hokusy Pokusy PO 17:00-18:00 Kominíček
Hopsání 1 ČT 17:00-18:00 Bystrouška
Hopsání 2 PÁ 09:30-10:30 Bystrouška
Hrátky s batolátky 1 PO 09:00-10:00 Bystrouška
Hrátky s batolátky 2 ST 17:00-18:00 Bystrouška
Hrátky s batolátky 3 ČT 10:15-11:15 Bystrouška
Hravá angličtina 1 ST 15:30-16:15 Domeček
Hrnečku vař 1 - OBSAZENO ČT 13:00-14:00 Sluníčko
Hrnečku vař 2 - OBSAZENO ČT 14:00-15:00 Sluníčko
Hrnečku vař 3 ČT 15:15-16:45 Sluníčko
Hudba s Veronikou PO 14:00-18:00 Frikulín
Hudební školička PÁ 10:45-11:45 Kominíček
Chovatelé PO 16:00-17:30 Bystrouška
Chovatelé - starší ST 15:00-16:00 Přírodovědná stanice Kamenačky
Chovatelé 2 ČT 15:20-16:50 Bystrouška
Chovatelé 3 ST 16:00-17:30 Bystrouška
Chovatelé mladší ÚT 14:00-15:00 Přírodovědná stanice Kamenačky
Chovatelská přípravka PO 14:00-15:00 Přírodovědná stanice Kamenačky
Íčko - klub instruktorů Fantázie PÁ 17:00-19:00 Fantázie
InDance - taneční kroužek ÚT 15:00-16:00 Sluníčko
InDance 2 - taneční kroužek ÚT 17:00-18:00 Sluníčko
Ježečci 1 - pohybovky pro rodiče a děti PO 09:00-10:30 Frikulín
Ježečci 2 - pohybovky pro rodiče a děti PO 10:30-12:00 Frikulín
Jóga pro zdravá záda (s hlídáním) PO 11:10-11:55 Bystrouška
Keramická tvorba PÁ 13:00-14:15 Kominíček
Keramický ateliér 1 PO 16:00-17:00 Frikulín
Keramika ÚT 15:30-16:30 Frikulín
Keramika ST 15:15-16:15 Sluníčko
Keramika - točení na kruhu 1 ST 13:30-14:00, ST 14:00-14:30 Frikulín
Keramika - točení na kruhu 2 ČT 15:00-15:30, ČT 15:30-16:00, ČT 16:00-16:30, ČT 16:30-17:00 Frikulín
Keramika - točení a modelování 1 OBSAZEN ČT 16:00-17:30 Domeček
Keramika - točení a modelování 2 OBSAZEN PÁ 14:00-15:30 Domeček
Keramika (MŠ Bílého) ST 14:30-15:30 Domeček
Keramika (OBSAZENO) PÁ 15:30-16:30 Domeček
Keramika 1 - ZŠ Kneslova OBSAZENO ÚT 13:00-14:30 Sluníčko
Keramika 1 (Předškoláci-2.tř.) PO 15:15-16:15 Fantázie
Keramika 2 - ZŠ Kneslova ÚT 14:30-16:00 Sluníčko
Keramika 2 (1.-3.tř.) ÚT 14:15-15:15 Fantázie
Keramika 3 (4.-7.tř.) OBSAZENO ÚT 15:30-16:30 Fantázie
Keramika 3 OBSAZENO ST 16:30-18:00 Domino
Keramika 4 (předškoláci.-3.tř.) ČT 15:45-16:45 Fantázie
Keramika a malování 1 OBSAZENO ST 16:30-18:00 Domeček
Keramika a malování 2 ST 16:30-18:00 Domeček
Keramika pro děti (2.-5. třída) PO 12:30-14:30 Veverka
Keramika pro děti(1.a 2.třída) ST 12:30-14:30 Veverka
Keramika pro dospělé PO 17:30-19:30 Frikulín
Keramika pro dospělé 1 PO 17:00-19:00 Veverka
Keramika pro dospělé 3 ST 17:00-19:00 Veverka
Keramika pro dospělé 4 ČT 18:00-20:00 Veverka
Keramika pro dospělé anáctiletéNEOBSAZEN ST 18:15-20:15 Domino
Keramika pro MŠ 1 ÚT 12:30-14:00 Veverka
Keramika pro MŠ 2 ÚT 15:30-17:00 Veverka
Keramika pro MŠ 3 ČT 14:30-16:00 Veverka
Keramika pro MŠ 4 PÁ 12:30-14:00 Veverka
Keramika pro MŠ 5 ÚT 14:00-15:30 Veverka
Keramika pro MŠ 6 ČT 12:30-14:00 Veverka
Keramika pro nejmenší ST 16:15-17:15 Sluníčko
Keramika pro prvňáčky - ZŠ Kneslova ST 13:00-14:00 Sluníčko
Keramika pro rodiče s dětmi 1 PO 09:30-11:30 Veverka
Keramika pro rodiče s dětmi 2 ÚT 09:45-11:45 Veverka
Keramika pro školáky 1 PO 14:30-16:30 Veverka
Keramika pro školáky 3 ST 14:30-16:30 Veverka
Keramika pro školáky 4 ČT 16:00-18:00 Veverka
Keramika s točením na kruhu 1 ST 15:00-16:30 Domino
Keramika školáci 1 ZŠ NOVOMĚSTSKÁ ÚT 15:15-16:45 Domino
Keramika školáci 2 ZŠ NOVOMĚSTSKÁ ČT 15:15-16:45 Domino
Keramika,OBSAZENO ÚT 15:00-16:00 Kominíček
Kidszumba,OBSAZENO ST 13:30-14:30 Kominíček
Klávesy 1 PO 15:00-16:00 Fantázie
Klávesy 2 PO 16:00-17:00 Fantázie
Klávesy 3 PO 17:00-18:00 Fantázie
Klávesy 4 PO 18:00-19:00 Fantázie
Klávesy 5 ST 15:00-16:00 Fantázie
Klávesy 6 ST 16:00-17:00 Fantázie
Klávesy 7 ST 17:00-18:00 Fantázie
Klávesy 8 ST 18:00-19:00 Fantázie
Klávesy s Katkou,OBSAZENO Kominíček
Klavír se Zuzkou ÚT 13:00-18:00 Frikulín
Klub Cestík SO 08:00-16:00 Sluníčko
Klub maminek 1 (výtvarně pohybový) ÚT 10:00-11:30 Sluníčko
Klub maminek 2 (pohybový) ST 09:00-10:30 Sluníčko
Klub maminek 3 (pohybový) ST 10:30-12:00 Sluníčko
Klub s vyzvedáváním (ÚT) ÚT 11:45-12:45 Kominíček
Klub s vyzvedáváním (ČT) ČT 11:45-12:45 Kominíček
Klub s vyzvedáváním (PÁ) PÁ 12:00-13:30 Kominíček
Klub s vyzvedáváním (PO) PO 11:45-12:45 Kominíček
Klub s vyzvedáváním (ST) ST 11:45-12:45 Kominíček
Klubovna s vyzvednutím 1 (PO) PO 12:30-13:30 Frikulín
Klubovna s vyzvednutím 2 (PO) PO 15:30-16:00 Frikulín
Klubovna s vyzvednutím 3 (ÚT) ÚT 12:30-13:30 Frikulín
Klubovna s vyzvednutím 4 (ÚT) ÚT 15:00-16:00 Frikulín
Klubovna s vyzvednutím 5 (ST) ST 12:30-13:30 Frikulín
Klubovna s vyzvednutím 6 (ST) ST 15:00-16:00 Frikulín
Klubovna s vyzvednutím 7 (ČT) ČT 12:30-13:30 Frikulín
Klubovna s vyzvednutím 8 (ČT) ČT 15:00-16:00 Frikulín
Koblížci - hernička pro rodiče s dětmi ST 16:00-17:00 Bystrouška
Koblížci - pohybovky pro rodiče a děti ÚT 08:45-09:45 Frikulín
Kobylnická keramika (MŠ) ČT 14:45-15:45 Fantázie
Kobylnická keramika (předškoláci) ST 13:45-14:45 Fantázie
Kobylnická keramika 1 (1.-2.tř.) ST 14:45-15:45 Fantázie
Kobylnická keramika 2 (3.-5.tř.) ČT 13:45-14:45 Fantázie
Kondiční příprava 1 - uzavřená skupina PO 18:00-19:00 Frikulín
Kondiční příprava 2 - uzavřená skupina ÚT 16:00-17:00 Frikulín
Kondiční příprava 3 - uzavřená skupina PÁ 16:00-17:00 Frikulín
Kondiční příprava 4 - uzavřená skupina PÁ 18:00-19:00 Frikulín
Koumálek (MŠ-3.tř.) PO 16:45-17:45 Fantázie
Kreativ - kreativní a rukodělný kroužek ST 15:30-17:00 Frikulín
Kreativ - rodiče a děti ÚT 16:00-17:15 Kominíček
Kreativní dílna ST 17:15-19:15 Frikulín
Kreativní šití PÁ 15:00-17:30 Domino
Kreslení ČT 14:00-15:00 Kominíček
Kuchtík ST 15:30-17:00 Frikulín
Kuchtík 1 PÁ 14:15-16:15 Veverka
Kuchtík 2 PÁ 16:15-18:15 Veverka
Kuchtík 3 ÚT 17:15-19:15 Veverka
Kuchtíme a pečeme PO 13:30-15:00 Kominíček
Kuřátka 1 - OBSAZENO ČT 09:00-10:30 Frikulín
Kuřátka 2 - pohybovky pro rodiče a děti ČT 10:30-12:00 Frikulín
Kytara - mírně pokročilí ČT 17:00-18:00 Fantázie
Kytara - pokročilí ČT 16:00-17:00 Fantázie
Kytara děti - skupinka pokročilí Bystrouška
Kytara děti - skupinka začátečníci Bystrouška
Kytara dospělí - skupinka pokročilí Bystrouška
Kytara dospělí - skupinka začátečníci Bystrouška
Kytara nebo ukulele s Lukášem,OBSAZENO ÚT 13:00-18:00 Kominíček
Kytara s Luckou Bystrouška
Kytara s Lukášem PO 13:00-18:00, ÚT 13:00-18:00, ČT 13:00-18:00, PÁ 13:00-18:00 Frikulín
Kytara s Markem,OBSAZENO Kominíček
Kytara s panem Řezníkem PÁ 13:00-18:00 Bystrouška
Kytara začátečníci 1 ST 16:00-17:00 Fantázie
Kytara začátečníci 2 ST 17:00-18:00 Fantázie
Kytara, flétna PO 14:00-19:00, ÚT 14:00-19:00, ST 14:00-19:00, ČT 14:00-19:00 Frikulín
Legáček PO 15:30-16:45 Domeček
Legáček ÚT 13:30-14:30 Fantázie
Legáček ČT 13:30-15:00 Bystrouška
Lego-dračák ÚT 16:15-18:15 Fantázie
Lego-projekty ČT 16:30-18:00 Domeček
Lego-projekty ÚT 14:45-16:15 Fantázie
Lego-projekty ČT 15:00-16:30 Bystrouška
Literární klub - od nápadu k románu PO 17:00-19:00 Bystrouška
Malí přírodovědci ST 14:00-15:00 Přírodovědná stanice Kamenačky
Malování ÚT 16:45-17:45 Bystrouška
Malý keramik ÚT 13:00-14:00 Sluníčko
Malý technik ÚT 14:00-15:00 Kominíček
Malý vědec PO 16:30-17:30 Kominíček
Mažoretky PO 15:30-16:30 Frikulín
Mažoretky - mladší ÚT 15:30-17:00 Kominíček
Mažoretky - starší ČT 16:15-17:45 Kominíček
Mažoretky (ZŠ Novoměstská) PO 14:00-15:00 Frikulín
Mimi klub 1 PÁ 09:45-10:45 Kominíček
Mimi-výtvarka OBSAZENO ČT 10:00-11:00 Domeček
Mineralogický kroužek 1 ÚT 14:15-15:15 Bystrouška
Mineralogický kroužek 2 ÚT 15:30-16:30 Bystrouška
Minigymnastika ST 16:30-17:30 Sluníčko
Mladý da Vinci PO 13:30-15:00 Frikulín
Modeláři PO 17:00-18:00 Bystrouška
Modeláři ST 17:00-19:00 Frikulín
Moderní tance ST 15:30-16:30 Sluníčko
Mokrá keramika 1 (1.-2. tř.) ÚT 12:45-13:45 Fantázie
Mokrá keramika 2 (4-6 let) ÚT 16:00-17:00 Fantázie
Mokrá keramika 3 (3.-6. tř.) ST 13:00-14:00 Fantázie
Mokrá keramika 4 (1.-3. tř.) ST 14:00-15:00 Fantázie
Mokré deskovky (1.-5.tř.) ÚT 12:45-13:45 Fantázie
Mokré tlapky 1 (1.-2.tř.) ÚT 13:45-14:45 Fantázie
Mokré tlapky 2 (3.-5.tř.) ÚT 14:45-15:45 Fantázie
Mokrý koumálek 1 (3.-4.tř.) ÚT 13:45-14:45 Fantázie
Mokrý koumálek 2 (1.-2.tř.) ÚT 14:45-15:45 Fantázie
Montessori dílnička ČT 09:00-10:00 Bystrouška
Muzikohrátky PO 10:00-11:00 Bystrouška
Pastelka - výtvarně keramický kroužek ÚT 14:00-15:30 Sluníčko
Pastvinka - klub pro předškolní děti Kominíček
Páteční parta PÁ 13:30-15:00 Kominíček
Pilátes PO 19:00-20:00 Frikulín
Pohybová výchova 1 - uzavřená skupina PO 17:00-18:00 Frikulín
Pohybová výchova 2 - uzavřená skupina ÚT 15:00-16:00 Frikulín
Pohybová výchova 3 - uzavřená skupina PÁ 15:00-16:00 Frikulín
Pohybová výchova 4 - uzavřená skupina PÁ 17:00-18:00 Frikulín
Pohybovka s Darinou ÚT 15:30-16:30 Kominíček
Programování (Čt) ČT 15:00-16:30 Robotárna
Programování (pokročilí - Python) ČT 16:45-18:15 Robotárna
Programování pro nejmenší (Po) PO 15:00-16:30 Robotárna
Programování pro nejmenší (St) ST 15:00-16:30 Robotárna
Programování(Út) ÚT 15:00-16:30 Robotárna
Přemyslácká Píďalka - pohybovka ST 16:30-17:30 Fantázie
Přemyslácká Stonožka - pohybovka ST 17:30-18:30 Fantázie
Přemyslácké deskovky (1.-4.tř.) OBSAZENO ČT 13:00-14:00 Fantázie
Přemyslácké tlapky 1 (1.tř.) ST 13:00-14:00 Fantázie
Přemyslácké tlapky 2 (2.tř.) ST 14:00-15:00 Fantázie
Přemyslácké tlapky 3 (3.-5.tř.) ČT 14:00-15:00 Fantázie
Přemyslácký florbal - přípravka ÚT 16:30-17:30 Fantázie
Přemyslácký Koumálek 1 (3.-4.tř.) PO 13:00-14:00 Fantázie
Přemyslácký Koumálek 2 (1.-2.tř.) PO 14:00-15:00 Fantázie
Přírodovědci PO 15:00-16:00 Přírodovědná stanice Kamenačky
Rákosníček - klub pro předšk. děti OBSAZ Domeček
Rašínské deskovky (1.-4.tř.) ST 15:00-16:00 Fantázie
Rašínský Koumálek 1 (1.tř.) ST 12:45-13:45 Fantázie
Rašínský Koumálek 2 (2.-3.tř.) ST 14:00-15:00 Fantázie
Receptář,OBSAZENO ST 13:45-15:00 Kominíček
Recykláček ČT 13:30-15:00 Frikulín
Robobastlení pro nejmenší (Po) PO 15:00-16:30 Robotárna
Robobastlení pro nejmenší (St) ST 15:00-16:30 Robotárna
Robotika - pokročilí PO 16:45-18:15 Robotárna
Robotika - středoškoláci ÚT 18:30-20:00 Robotárna
Robotika - superpokročilí ČT 18:30-20:00 Robotárna
Robotika a programování LEGO EV3 v C++ ST 16:45-18:15 Robotárna
Robotika LEGO Mindstorms ÚT 16:45-18:15 Robotárna
Rodinná keramika ÚT 17:30-18:30 Kominíček
Rodinná výtvarka s keramikou OBSAZENO ÚT 17:15-18:30 Domino
Rodinné výtvarné putování 2 ST 14:30-16:00 Domino
Rodinné výtvarné putování OBSAZENO ČT 16:00-17:30 Domino
Rukodílna ST 15:30-16:30 Domeček
Rybáři ÚT 17:00-18:00 Frikulín
Sboreček ST 17:00-17:45 Kominíček
Sebeobranné karate Fusaka ST 17:30-19:00 Frikulín
Sladký sen - kroužek pečení,OBSAZENO ČT 13:30-14:45 Kominíček
Sportík - florbalová předpřípravka ST 16:00-17:00 Sluníčko
Sportík - OBSAZEN PO 15:30-16:30 Frikulín
Stavíme drony a letadla ST 16:45-18:15 Robotárna
Stolní tenis 1 ST 13:45-14:45 Sluníčko
Stolní tenis 2 ST 14:45-15:45 Sluníčko
Šachový kroužek ČT 14:00-15:30 Bystrouška
Šicí salón 1 ČT 14:00-16:00 Domeček
Šicí salón 2 ÚT 14:00-16:00 Domeček
Šikovné tlapky ST 15:15-16:45 Bystrouška
Šikulové - tvořivý kroužek,OBSAZENO ČT 14:45-16:00 Kominíček
Šití pro dospělé 1 PO 18:00-20:00 Domeček
Šití pro dospělé 2 ČT 18:15-20:15 Domeček
Šití pro rodiče s dětmi (OBSAZENO) ÚT 16:00-18:00 Domeček
Šitíčko PO 13:30-15:00 Sluníčko
Šitíčko - pokročilí - ZŠ Kneslova ČT 13:30-15:00 Sluníčko
Šitíčko pro radost I. ČT 12:45-14:45 Veverka
Šitíčko pro radost II. ČT 15:00-17:00 Veverka
Škola vaření 1 ÚT 16:15-18:15 Frikulín
Škola vaření 2 ČT 16:00-18:00 Frikulín
Šlapanická keramika (1.-2.tř.) PO 13:00-14:00 Fantázie
Šlapanická keramika (3.-9.tř.) PO 14:00-15:00 Fantázie
Šlapanická keramika Hvězdička 1 ČT 09:00-10:00 Fantázie
Šlapanická keramika Hvězdička 2 ČT 10:00-11:00 Fantázie
Šlapanické deskovky (1.-9.tř.) PO 15:00-16:00 Fantázie
Šlapanické šikulky (1.-2.tř.)OBSAZENO ÚT 13:00-14:00 Fantázie
Šlapanické šikulky (3.-5.tř.)Obsazeno ÚT 14:00-15:00 Fantázie
Šlapanický ART klub (3.-9.tř.) PO 15:15-16:15 Fantázie
Šlapanický Minecraft 1 *OBSAZENO* PO 15:00-16:00 Fantázie
Šlapanický Minecraft 2 *OBSAZENO* PO 16:00-17:30 Fantázie
Šlapaničtí vědátoři 1 (1.-2. tř.) PO 13:00-14:00 Fantázie
Šlapaničtí vědátoři 2 (1.-2.tř.) ČT 13:00-14:00 Fantázie
Šlapaničtí vědátoři 3 (3.-6. tř. ) ČT 14:00-15:00 Fantázie
Šlapaničtí vědátoři 4 (3.-7.tř.) PO 14:00-15:00 Fantázie
Šperkohraní ÚT 15:45-16:45 Sluníčko
Šperkohraní 2 - ZŠ Rašínova PÁ 13:45-15:00 Sluníčko
Švadlenky ÚT 16:30-18:00 Bystrouška
Tančíme pro radost ČT 15:00-16:00 Bystrouška
Tanečky pro malé ÚT 16:00-17:00 Sluníčko
Taneční skupina Dolls - Židenice PÁ 18:00-20:00 Fantázie
Technický kroužek (Čt) ČT 15:00-16:30 Robotárna
Technický kroužek (Út) ÚT 15:00-16:30 Robotárna
Teraristé ČT 16:30-18:00 Přírodovědná stanice Kamenačky
Točení na kruhu (od 3.tř.) ČT 17:00-18:30 Fantázie
Točení na kruhu 1 (dospělí)- OBSAZENO PO 17:30-19:30 Domeček
Točení na kruhu 2 (dospělí) PO 19:30-21:00 Domeček
Točení na kruhu 3 (dospělí) ČT 17:30-19:30 Domeček
Točení na kruhu 4 (dospělí) ČT 19:30-21:00 Domeček
Točení s Lenkou (dospělí) ST 18:00-20:00 Domeček
Tuláček (1.-4. tř.) - ZŠ Úvoz ČT 14:00-16:00 Fantázie
Tvořínek - keramický kroužek ST 14:00-15:00 Sluníčko
Umělecký kurz ÚT 17:30-19:30 Domeček
Vařečka 1 (1.-3.tř.) OBSAZENO PO 14:15-15:15 Fantázie
Vařečka 2 (4.-7. tř.)OBSAZENO PO 15:30-16:30 Fantázie
Vědátoři (1.-3.tř.) - ZŠ Úvoz ČT 13:00-14:00 Fantázie
Veterinární praxe PO 08:00-13:00 Přírodovědná stanice Kamenačky
Vlnky - rukodělný kroužek ČT 16:00-17:00 Fantázie
Vrabčáci 1 PO 15:00-16:30 Bystrouška
Vrabčáci 2 ČT 13:30-15:00 Bystrouška
Vrabčáci 3 PO 16:45-18:15 Bystrouška
Vrabčata 1 ÚT 13:30-15:00 Bystrouška
Vrabčata 2 ÚT 15:00-16:30 Bystrouška
Vystřihovánky PO 16:00-17:00 Bystrouška
Výtvarka ÚT 13:30-15:30 Frikulín
Výtvarka 1 (MŠ předškoláci-1.tř.) ST 16:45-17:45 Fantázie
Výtvarka 2 (4-7let) ČT 17:00-18:00 Fantázie
Výtvarka pro malé školáky 1 (1.-4. tř.) ÚT 12:45-14:15 Veverka
Výtvarka pro malé školáky 2 (1.-4. tř.) ST 12:15-14:15 Veverka
Výtvarka pro MŠ ÚT 14:30-16:00 Veverka
Výtvarka pro náctileté-talentovky OBSAZ. ČT 17:30-19:30 Domino
Výtvarka pro nejmenší ÚT 16:00-17:30 Domeček
Výtvarka pro školáky 1 (4.-7. tř.) PO 12:45-14:45 Veverka
Výtvarka pro školáky 2 (4.-7. tř.) PO 15:00-17:00 Veverka
Výtvarka pro školáky 3 (3.-6. tř.) ST 14:30-16:30 Veverka
Výtvarka pro školáky 4 (6.-9. tř.) ST 16:30-18:30 Veverka
Výtvarka pro teenagery 1 - OBSAZENO PO 15:30-17:30 Domeček
Výtvarka s keramikou 1 PO 16:00-17:30 Domino
Výtvarka s keramikou 2 ÚT 14:00-15:30 Domino
Výtvarka s keramikou 3 OBSAZENO ÚT 15:30-17:00 Domino
Výtvarné putování 1 PO 14:00-15:30 Domeček
Výtvarné putování 2 ST 16:00-17:30 Domino
Výtvarné putování 2 ČT 14:30-16:00 Domeček
Výtvarné putování 3 ČT 14:00-16:00 Domino
Výtvarný kurz (dospělí) ÚT 17:30-19:30 Domeček
Ze skleníku do pupíku PO 15:30-17:00 Domeček
Zoologové PO 16:00-17:00 Přírodovědná stanice Kamenačky
Zpívánky a hýbánky OBSAZENO ST 15:30-16:30 Frikulín
Železniční modeláři 1 PO 17:00-19:00 Robotárna
Železniční modeláři 2 ČT 17:00-19:00 Robotárna
Židenická keramika 1 (MŠ-1.tř.) ČT 16:45-17:45 Fantázie
Židenická keramika 2 (od 1.tř.) ÚT 16:00-17:00 Fantázie
Židenická keramika a točení (od 3.tř.) ÚT 14:30-16:00 Fantázie
Židenická technika ST 14:30-15:30 Fantázie
Židenická tvořivá dílna (dospělí) ÚT 17:30-19:30 Fantázie
Židenická výtvarka pro nejmenší PO 17:00-18:00 Fantázie
Židenické šikovné tlapky (1. - 2.tř.) ČT 15:30-16:30 Fantázie
Židenické šikovné tlapky (3.-5.tř.) ČT 14:30-15:30 Fantázie
Židenický Animáček (3.-6.tř.) PO 15:30-17:00 Fantázie
Židenický Mimi klub PO 09:00-10:30 Fantázie
Žížalky - cvičení pro rodiče a děti PO 09:45-10:45 Kominíček