Název Den Pobočka
Fantázie Dámský klub-tvoření pro dospělé ST 17:00-19:00 Fantázie
Fantázie Divadelní klub od 1. třídy Fantázie
Fantázie Flétna MP PO 15:00-16:00 Fantázie
Fantázie Flétna Pokr. PO 17:00-18:00 Fantázie
Fantázie Flétna Začátečníci PO 16:00-17:00 Fantázie
Fantazie Florbal 1.-3. třída ČT ČT 16:30-17:45 Fantázie
Fantázie Florbal 1.-3. třída ÚT ÚT 15:00-16:30 Fantázie
Fantázie Florbal 2.-5. třída ÚT ÚT 17:00-18:00 Fantázie
Fantázie Florbal 4.-6. třída ČT ČT 17:45-19:00 Fantázie
Fantázie Florbal 6.-9. třída ÚT ÚT 18:00-19:00 Fantázie
Fantázie Florbal 7.-9. třída ST ST 16:30-18:00 Fantázie
Fantázie FREE klub SO 09:00-13:00 Fantázie
Fantázie Keramika 1. - 3. třída ÚT ÚT 14:15-15:15 Fantázie
Fantázie keramika 1. PO 1. - 3. třída PO 14:15-15:15 Fantázie
Fantázie Keramika 1.-3.třída ČT 15:45-16:45 Fantázie
Fantázie Keramika 3. - 5. třída ÚT ÚT 15:30-16:30 Fantázie
Fantázie Keramika a točení od 3. třídy ČT 17:00-18:30 Fantázie
Fantázie keramika PO předšk. - 3. třída PO 15:15-16:15 Fantázie
Fantázie Keramika předš.-1. třída ÚT ÚT 17:00-18:00 Fantázie
Fantázie Klávesy PO 1 PO 15:00-16:00 Fantázie
Fantázie Klávesy PO 2 PO 16:00-17:00 Fantázie
Fantázie Klávesy PO 3 PO 17:00-18:00 Fantázie
Fantázie Klávesy PO 4 PO 18:00-19:00 Fantázie
Fantázie Klávesy ST 5 ST 15:00-16:00 Fantázie
Fantázie Klávesy ST 6 ST 16:00-17:00 Fantázie
Fantázie Klávesy ST 7 ST 17:00-18:00 Fantázie
Fantázie Klávesy ST 8 ST 18:00-19:00 Fantázie
Fantázie Klub deskových her 1. - 5.tř. ÚT 15:15-16:15 Fantázie
Fantázie Koumálek předšk.- 3. třída PO 16:45-17:45 Fantázie
Fantázie Kytara mírně pokročilí ČT 16:00-17:00 Fantázie
Fantázie Kytara pokročilí ČT 14:00-15:00 Fantázie
Fantázie Kytara začátečníci I. ČT 15:00-16:00 Fantázie
Fantázie Kytara začátečníci II. ČT 17:00-18:00 Fantázie
Fantázie Píďalka 4-5 let ST 16:30-17:30 Fantázie
Fantázie Stonožka předškoláci - 1.tř ST 17:30-18:30 Fantázie
Fantázie Šikovné tlapky od 2. třídy ST 16:30-17:30 Fantázie
Fantázie Šikulky od 1. třídy PO 14:15-15:15 Fantázie
Fantázie Šperky od 3. třídy PO 15:30-16:30 Fantázie
Fantázie Tanečky předš.-3.třída ST 16:30-17:30 Fantázie
Fantázie Vařečka 1. - 3. třída PO 14:15-15:15 Fantázie
Fantázie Vařečka 3. - 5. třída PO 15:30-16:30 Fantázie
Fantázie Výtvarka předškoláci-1.třída ČT 17:00-18:00 Fantázie
Florbal Kamenačky 1.-4. třída PO 18:00-19:00 Fantázie
Florbal Kamenačky 5. - 9. třída PO 19:00-20:00 Fantázie
Florbal-OFL Starší žáci Fantázie
Kobylnice Florbal 1.-2. tř ST ST 13:45-14:45 Fantázie
Kobylnice Florbal 3.-6. tř ST ST 15:00-16:00 Fantázie
Kobylnice Keramika 1. - 2. třída ST 14:45-15:45 Fantázie
Kobylnice keramika 3. - 5. třída ČT 13:45-14:45 Fantázie
Kobylnice keramika 4 - 5 let MŠ ČT 14:45-15:45 Fantázie
Kobylnice keramika předškoláci MŠ ST 13:45-14:45 Fantázie
Kobylnice Tanečky 1. - 5. třída ST 13:45-14:45 Fantázie
Kobylnice Tanečky MŠ ST 14:45-15:45 Fantázie
Mokrá keramika 1. - 2. třída ÚT 12:45-13:45 Fantázie
Mokrá keramika 1. třída ST 12:45-13:45 Fantázie
Mokrá keramika 2. - 4. třída ST 13:45-14:45 Fantázie
Mokrá keramika 4- 6 let MŠ ÚT 16:00-17:00 Fantázie
Mokrá keramika od 5. třídy ST 15:00-16:00 Fantázie
Mokré deskovky 1. - 5. třída ÚT 12:45-13:45 Fantázie
Mokré tlapky 1.- 2. třída ÚT 13:45-14:45 Fantázie
Mokré tlapky 3.-5. třídy ÚT 14:45-15:45 Fantázie
Mokrý koumálek 1. - 2. tř. ÚT 14:45-15:45 Fantázie
Mokrý koumálek 3. - 4. tř. ÚT 13:45-14:45 Fantázie
Přemyslák deskovky 1. - 4. třída ČT 13:00-14:00 Fantázie
Přemyslák Florbalová přípravka 4-5let ÚT 16:30-17:30 Fantázie
Přemyslák Koumálek 1.-2.tř. PO 14:00-15:00 Fantázie
Přemyslák Tlapky 1. třída ST 13:00-14:00 Fantázie
Přemyslák Tlapky 2. třída ST 14:00-15:00 Fantázie
Přemyslák Tlapky 3.-5. třída ČT 14:00-15:00 Fantázie
Rašínova Klub deskových her 1.-4.tř. ST 15:00-16:00 Fantázie
Rašínova Koumálek 1. -2. třída ST 12:45-13:45 Fantázie
Rašínova Koumálek 3. - 4. třída ST 13:45-15:00 Fantázie
Rašínova Šachy 2.-4.tř. PÁ 15:00-16:00 Fantázie
Šlapanice deskové hry 1.-9. třída PO 15:00-16:00 Fantázie
Šlapanice vědátoři 1.-2. třída ČT ČT 14:00-15:00 Fantázie
Šlapanice vědátoři 1.-2. třída PO PO 12:45-13:45 Fantázie
Šlapanice vědátoři 1.-4. třída ČT ČT 13:00-14:00 Fantázie
Šlapanice vědátoři 3.-7. třída PO PO 14:00-15:00 Fantázie
Šlapanická keramika 1.-2. třída ST 12:30-13:30 Fantázie
Šlapanická keramika 3.-5. třída ST 13:45-14:45 Fantázie
Šlapanické šikulky 1.-2.třída ÚT 13:00-14:00 Fantázie
Šlapanické šikulky 3.-5. třída ÚT 14:00-15:00 Fantázie
Šperky ve Šlapanicích 3.-7. třída ST 15:00-16:00 Fantázie
Úvoz Tuláček ČT 14:00-16:00 Fantázie
Úvoz Vědátoři 1. - 2.tř. ČT 13:00-14:00 Fantázie
Židenice Cvičení+tvoření rodičů s dětmi PO 09:00-10:30 Fantázie
Židenice Keramika a točení od 3. třídy ÚT 14:30-16:00 Fantázie
Židenice Keramika od 1. třídy ÚT 16:00-17:00 Fantázie
Židenice keramika pro předškoláky-1.tř ČT 16:45-17:45 Fantázie
Židenice Movida od 13 let PO 17:30-18:30 Fantázie
Židenice MŠ Nopova - tanečky PO 16:00-16:45 Fantázie
Židenice Piškotky předš.-2.tř PO 13:30-14:30 Fantázie
Židenice Šerm od 10 let pokročilí ÚT 18:00-19:00 Fantázie
Židenice Šerm od 10 let začátečníci ST 17:15-18:15 Fantázie
Židenice Šikovné tlapky 1. - 2. tř. ČT 15:30-16:30 Fantázie
Židenice Šikovné tlapky 1. - 2. třída ČT 15:30-16:30 Fantázie
Židenice Šikovné tlapky 3. - 5. tř. ČT 14:30-15:30 Fantázie
Židenice Tvořivá dílna dospělí ÚT 17:30-19:30 Fantázie
Židenice Ve víru tance 13-15 let (Dolls) ST 18:30-20:00 Fantázie