Název Den Pobočka
Dámský klub Fantázie (tvoření pro dosp.) ST 17:00-19:00 Fantázie
Divadelní klub Fantázie (od 1.tř.) Fantázie
Flétna (různě pokročilí; Fantázie) PO 15:00-16:00 Fantázie
Florbalové kroužky ve Slatině Fantázie
FREE klub Fantázie SO 09:00-13:00 Fantázie
Íčko - klub instruktorů Fantázie PÁ 17:00-19:00 Fantázie
Keramika (1.-3.tř.; ČT; Fantázie) ČT 15:45-16:45 Fantázie
Keramika (1.-3.tř.; ÚT; Fantázie) ÚT 14:15-15:15 Fantázie
Keramika (3.- 6.tř.; ÚT; Fantázie) ÚT 15:30-16:30 Fantázie
Keramika (předšk.-3.tř.; PO; Fantázie) PO 15:15-16:15 Fantázie
Keramika pro rodiče s dětmi Fantázie ÚT 16:45-18:00 Fantázie
Klávesy (různě pokročilí; Fantázie) Fantázie
Kobylnická keramika (1.-2.tř.) ST 14:45-15:45 Fantázie
Kobylnická keramika (3.-5.tř.) ČT 13:45-14:45 Fantázie
Kobylnická keramika (4-5 let MŠ) ČT 14:45-15:45 Fantázie
Kobylnická keramika (předškoláci; MŠ) ST 13:45-14:45 Fantázie
Kobylnický florbal (1.-3.tř.; ST) ST 13:45-14:45 Fantázie
Kobylnický florbal (4.-7.tř.; ST) ST 15:00-16:00 Fantázie
Koumálek (předšk.-3.tř.; Fantázie) PO 16:45-17:45 Fantázie
Kytara - různá pokročilost (Fantázie) Fantázie
Mokrá keramika (1.-2.tř.) ÚT 12:45-13:45 Fantázie
Mokrá keramika (1.-3.tř.; ST) ST 14:00-15:00 Fantázie
Mokrá keramika (3.-6.tř.; ST) ST 13:00-14:00 Fantázie
Mokrá keramika (MŠ: 4-6 let) ÚT 16:00-17:00 Fantázie
Mokré deskovky (1.-5.tř.) ÚT 12:45-13:45 Fantázie
Mokré tlapky (tvoření; 1.-2.tř.) ÚT 13:45-14:45 Fantázie
Mokré tlapky (tvoření; 3.-5.tř.) ÚT 14:45-15:45 Fantázie
Mokrý koumálek (1.-2.tř.) ÚT 14:45-15:45 Fantázie
Mokrý koumálek (3.- 4.tř.) ÚT 13:45-14:45 Fantázie
Předškoláček (5 - 6 let, Fantázie) ČT 16:00-17:00 Fantázie
Přemyslácká florbal. přípravka (4-5let) ÚT 16:30-17:30 Fantázie
Přemyslácká Píďalka (sport; 4-5 let;) ST 16:30-17:30 Fantázie
Přemyslácká Stonožka(TV; předš.-1.tř) ST 17:30-18:30 Fantázie
Přemyslácké deskovky (1.-4.tř.) ČT 13:00-14:00 Fantázie
Přemyslácké tlapky (tvoření; 1.tř.) ST 13:00-14:00 Fantázie
Přemyslácké tlapky (tvoření; 2.tř.) ST 14:00-15:00 Fantázie
Přemyslácké tlapky (VV; 3.-5.tř.) ČT 14:00-15:00 Fantázie
Přemyslácký Koumálek (1.-2.tř.) PO 14:00-15:00 Fantázie
Přemyslácký Koumálek (3.-4.tř.) PO 13:00-14:00 Fantázie
Rašínské šachy (2.-4.tř.) ÚT 15:00-16:00 Fantázie
Rašínský klub deskových her (1.-5.tř.) ST 15:00-16:00 Fantázie
Rašínský Koumálek (1.-2.tř.) ST 12:45-13:45 Fantázie
Rašínský Koumálek (3.- 4.tř.) ST 13:45-15:00 Fantázie
Šikovné tlapky (VV;od 2.tř.; Fantázie) ST 16:45-17:45 Fantázie
Šlapanická keramika (1.-2.tř.) ST 13:00-14:00 Fantázie
Šlapanická keramika (3.-9.tř.) ST 14:00-15:00 Fantázie
Šlapanické deskovky (1.-9.tř.; PO) PO 15:00-16:00 Fantázie
Šlapanické šikulky (výtvarka; 1.-2.tř.) ÚT 13:00-14:00 Fantázie
Šlapanické šikulky (výtvarka; 3.-5.tř.) ÚT 14:00-15:00 Fantázie
Šlapanický ART klub (3.-9.tř.) ST 15:15-16:15 Fantázie
Šlapaničtí vědátoři (1.-2.tř.; PO) PO 13:00-14:00 Fantázie
Šlapaničtí vědátoři (3.-7.tř.; PO) PO 14:00-15:00 Fantázie
Tlapky (tvoření; 1.-3.tř.; PO; Fantázie) PO 14:15-15:15 Fantázie
Točení na kruhu (3.-5.tř; PO; Fantázie) PO 14:15-15:45 Fantázie
Točení na kruhu (od 3.tř.; ČT; Fantázie) ČT 17:00-18:30 Fantázie
Točení na kruhu (od 6 tř.; PO; Fantázie) PO 16:00-17:30 Fantázie
Tuláček (1.-5.tř.; ZŠ Úvoz) ČT 14:00-16:00 Fantázie
Vařečka (1.-3.tř.; Fantázie) PO 14:15-15:15 Fantázie
Vařečka (4.-7.tř.; Fantázie) PO 15:30-16:30 Fantázie
Vědátoři (1.-3.tř.; ZŠ Úvoz) ČT 13:00-14:00 Fantázie
Výtvarka (předškolák -1.tř.; Fantázie) ČT 17:00-18:00 Fantázie
Židenická Flétna pro pokročilé ÚT 14:00-15:00 Fantázie
Židenická Flétna pro začátečníky PO 13:15-14:15 Fantázie
Židenická Flétna pro začátečníky PO 14:15-15:15 Fantázie
Židenická keramika (od 1. tř.) ÚT 16:00-17:00 Fantázie
Židenická keramika (předškolák -1.tř.) ČT 16:45-17:45 Fantázie
Židenická keramika a točení (od 3.tř.) ÚT 14:30-16:00 Fantázie
Židenická Mimi výtvarka (děti s rodiči) PO 09:30-11:00 Fantázie
Židenická tvořivá dílna (dospělí) ÚT 17:30-19:30 Fantázie
Židenické šikovné tlapky (2.-4.tř.; ČT) ČT 15:30-16:30 Fantázie
Židenický Animáček (3. - 6.tř.) PO 15:30-17:00 Fantázie
Židenický FREE klub SO 09:00-13:00 Fantázie
Židenický Legáček (stavebnice;1.-6.tř.) ÚT 15:30-16:30 Fantázie
Židenický Šerm (od 4.tř.) Fantázie